مطالب و آموزش‌ها

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

حساب کاربری

آزمون آیلتس در ایران در چه مراکزی برگزار می گردد؟

آزمون آیلتس در ایران

آزمون آیلتس در ایران

خوشبختانه آزمون آیلتس در ایران در چندین مرکز مختلف و در بسیاری از شهرهای کشور برگزار می گردد که نحوه ثبت نام و شرکت در آزمون را در این مقاله توضیح می دهیم.

به مراکز برگزاری آیلتس، اصطلاحا test center هم می گویند.

تعداد این تست سنترها در ایران، در حال حاضر کمتر از ۱۰ مرکز می باشند که شما می توانید در هر یک از آنها ثبت نام کنید و مدرک آیلتس خود را دریافت کنید.

ثبت نام آزمون آیلتس

برای کسب اطلاعات مفصل در خصوص نام نویسی، مقاله ثبت نام آزمون آیلتس را از دست ندهید.

در این مقاله به طور کامل توضیح داده ایم که چگونه می توانید در ایران و سایر کشورها برای شرکت در آزمون آیلتس شرکت کنید.

لازم به ذکر است که تفاوت خاصی در مراکز برگزاری آزمون در نقاط مختلف دنیا وجود ندارد و همگی آنها ملزوم به رعایت استانداردهای ارائه شده می باشند.

تاریخ برگزاری آزمون آیلتس در ایران چگونه است؟

این آزمون هر هفته در ایران برگزار می شود.

شاید به علت تقاضای کمتر در برخی شهرها، فاصله بین برگزاری آزمون بیشتر هم باشد؛ اما می توانیم بگوییم که در شهر تهران همواره آزمون آیلتس برگزار می گردد.

برخی از شهرهای بزرگ که امکان شرکت در آزمون آیلتس در آنها وجود دارد عبارت هستند از تهران، تبریز، شیراز، اصفهان، مشهد، همدان، اهواز، اراک، ساری و بسیاری از شهرهای کوچک و بزرگ دیگر که همه روزه بر تعداد آنها افزوده می شود.

پیشنهاد آگاهتر:  آزمون آیلتس چیست ؟ معرفی آیلتس جنرال و آکادمیک

منابع آیلتس

در بحث آموزش زبان برای آیلتس نیز کلاس های زبان بسیاری در سطح شهرها در حال فعالیت هستند و منابع کاغذی و مجازی زیادی هم تالیف شده اند.

برای اطلاع از بهترین کتاب ها و منابع روز دنیا برای آموزش آیلتس می توانید مقالات منابع آیلتس و کتاب آیلتس را مطالعه کنید.

با تلاش و تمرکز می توانید به راحتی در زمان کوتاهی مدرک آیلتس خود را اخذ کنید و پروسه مهاجرتتان را طی کنید.

کتاب الکترونیکی ۶۷ مثال واقعی رایتینگ آیلتس

دانلود الگوی پیراهن

 

الگوی دوخت پیراهن ماریا

در قالب فایل PDF و با کیفیت اصلی

 

 

بعد از خرید و پرینت فایل الگوی دوخت پیراهن صفحات آن را طبق شماره در کنار هم قرار داده و به هم بچسبانید. سپس با استفاده از این الگو، مطابق با سایز مورد نظرتان پارچه زیبای پیراهنی خود را برش بزنید و شروع به دوختن پیراهن کنید.

 
تحریریه آگاهتر
ما اینجاییم تا همراه با شما خوانندگان عزیز مطالعه کنیم و بیشتر بیاموزیم. هدف تیم تحریریه آگاهتر این است که مطالب با کیفیتی را به مخاطبان ارائه دهد؛ چرا که معتقدیم هرچه آگاهتر، توانمندتر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *