مطالب و آموزش‌ها

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

حساب کاربری

آزمون آیلتس Indicator در بحران ویروس کرونا

آزمون آیلتس Indicator

آزمون آیلتس Indicator چیست؟

آزمون آیلتس Indicator همان آزمون آیلتس است که به صورت مجازی و در محل مورد نظر داوطلب انجام می شود و هر چهار مهارت در این آزمون تحت سنجش قرار می گیرند.

زمان در نظر گرفته شده و سبک کلی سوالات همانند آزمون حضوری آیلتس می باشد و برگزارکنندگان امتحان آیلتس این روش ارزیابی را چاره ای برای برون رفت از شرایط بد بحران کنونی ویروس کرونا در نظر گرفته اند.

ویدئوی زیر اطلاعات کلی را در خصوص این سبک از آزمون آیلتس بیان می کند که دعوت می کنیم آن را تماشا کنید.آیا آیلتس ایندیکیتور از جانب همه دانشگاه ها و کشورها پذیرفته شده است؟

برخی از دانشگاه ها اعلام کرده اند که نتایج آیلتس ایندیکیتور مورد پذیرش آنها می باشد و برخی دیگر هنوز واکنشی نشان نداده اند.

از این رو حتما قبل از ثبت نام آزمون آیلتس و شرکت در آزمون آیلتس Indicator مطمئن شوید که نتیجه این آزمون، مورد پذیرش دانشگاه و موسسه آموزشی مورد نظر شما می باشد.

برای اطلاع می توانید به وبسایت دانشگاه ها مراجعه کنید و یا از طریق ایمیل و تلفن با آنها تماس بگیرید.

در دورانی که فاصله گذاری های اجتماعی و قرنطینه خانگی در کشورهای مختلف، اجازه حضور در اجتماعات را به انسان ها نمی دهد، طبیعی است که مراکز برگزاری امتحانات بین المللی نیز تعطیل شوند و به ناچار فعالیت های خود را در فضای مجازی پیگیری کنند.


شرطی بدون if | گرامر و کاربردهای زبانی


از این رو انتظار می رود که اگر محدودیت ها ادامه داشته باشد، بسیاری از دانشگاه ها و موسسات مجبور به پذیرش نتایج آیلتس ایندیکیتور شوند.

پیشنهاد آگاهتر:  توصیف بار چارت در رایتینگ | تسک 1 رایتینگ آیلتس آکادمیک

پیشنهاد می کنیم که آموزش زبان از راه دور را در برنامه آموزشی خود قرار دهید و خودتان را با این سبک آموزش زبان وفق دهید.

کتاب الکترونیکی ۶۷ مثال واقعی رایتینگ آیلتس

پرسش های متداول درباره آزمون آیلتس Indicator

آزمون آیلتس Indicator چیست؟

آزمون آیلتس Indicator همان آزمون آیلتس است که به صورت مجازی و در محل مورد نظر داوطلب انجام می شود و هر چهار مهارت در این آزمون تحت سنجش قرار می گیرند. برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر در این مورد حتما ویدئوی این صفحه را ببینید.

چرا لازم است که با نحوه برگزاری آزمون IELTS indicator آشنایی داشته باشیم؟

انتظار می رود که اگر محدودیت ها بر اثر گسترش ویروس کرونا ادامه داشته باشد، بسیاری از دانشگاه ها و موسسات مجبور به پذیرش نتایج آیلتس ایندیکیتور شوند. پیشنهاد می کنیم که آموزش زبان از راه دور را در برنامه آموزشی خود قرار دهید و خودتان را با این سبک آموزش زبان وفق دهید.

آیا همه دانشگاه ها نتایج آزمون آیلتس ایندیکیتور را قبول می کنند؟

برخی از دانشگاه ها اعلام کرده اند که نتایج آیلتس ایندیکیتور مورد پذیرش آنها می باشد و برخی دیگر هنوز واکنشی نشان نداده اند. از این رو حتما قبل از ثبت نام آزمون آیلتس و شرکت در آزمون آیلتس Indicator مطمئن شوید که نتیجه این آزمون، مورد پذیرش دانشگاه و موسسه آموزشی مورد نظر شما می باشد.

 

دانلود مقاله تحقیقات بازاریابی

مقاله تحقیقات بازاریابی

دانلود مقاله تحقیقات بازاریابی در صنعت دارویی

 

 

قالب مقاله: word و با قابلیت ویرایش
تعداد صفحات: ۱۳ صفحه
فونت: B Mitra با سایز ۱۴ استاندارد

 
تحریریه آگاهتر
ما اینجاییم تا همراه با شما خوانندگان عزیز مطالعه کنیم و بیشتر بیاموزیم. هدف تیم تحریریه آگاهتر این است که مطالب با کیفیتی را به مخاطبان ارائه دهد؛ چرا که معتقدیم هرچه آگاهتر، توانمندتر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *