مطالب و آموزش‌ها

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

حساب کاربری

آموزش زبان انگلیسی با بهترین تکنیک های روز دنیا

آموزش زبان

آموزش زبان انگلیسی

با پیشرفت جدیدترین متدهای آموزش زبان ، یادگیری زبان انگلیسی برای شرکت در آزمون آیلتس و مهاجرت به کشورهای مختلف دنیا برای همه انسان ها میسر شده است.

حتی نیازی نیست که برای یادگیری زبان انگلیسی هزینه زیادی صرف کنید.

شما می توانید به راحتی به دنبال بهترین سایت آموزش زبان انگلیسی رایگان مناسب خود بگردید در هر زمان و مکانی که می خواهید زبان خود را تقویت کنید.آموزش زبان انگلیسی آنلاین

اگر شرایط زندگی، شغل و یا محل زندگی شما اجازه شرکت در کلاس های عمومی زبان را به شما نمی دهند نگران نباشید.

قطعا می دانید که سهم بسیار بزرگی از زندگی امروز بشر در اینترنت و فضای مجازی سپری می شود و بخش آموزش نیز از این مسئله مستثنی نیست.


جملات شرطی در زبان انگلیسی و کاربرد این جملات


یادگیری زبان به روش آنلاین و در بستر فضای مجازی روشی است که انسان های بسیاری در جهان به آن روی آورده اند.

می توانید با بهره گرفتن از وبسایت های مختلف زبان خود را تقویت کنید و یا با معلم زبان خصوصی خود با این شیوه ارتباط برقرار کنید.

آزمون آیلتس

همه روزه بر تعداد کسانی که به دنبال آموزش زبان انگلیسی مکالمه و آمادگی برای آزمون آیلتس و در نهایت مهاجرت به کشورهای مختلف هستند افزوده می شود.

اگر شما هم به دنبال اخذ مدرک آیلتس می باشید و به دلیل ضعیف بودن پایه انگلیسی خود امیدی به گرفتن آیلتس ندارید، باید بدانید که افراد زیادی در سراسر دنیا موفق شده اند که خود را از پایه صفر برای آیلتس آماده کنند و به راحتی مهارت های لازم را کسب کنند.

پیشنهاد آگاهتر:  کتاب آیلتس | معرفی بهترین منابع آزمون آیلتس در دنیا

لیسنینگ آیلتس (بخش شنیداری) | جنرال و آکادمیک


همچنین اگر مشغله روزانه و سبک زندگی شما، هیچ گونه زمان اضافی برای تمرین زبان باقی نمی گذارد، روش های زیادی برای کمک به شما هم پیش بینی شده است.

تنها کافی است که تصمیم بگیرید و اولین گام را برای یادگیری زبان بردارید و این راه را مستمر ادامه دهید.

دانلود الگوی پیراهن

 

الگوی دوخت پیراهن ماریا

در قالب فایل PDF و با کیفیت اصلی

 

 

بعد از خرید و پرینت فایل الگوی دوخت پیراهن صفحات آن را طبق شماره در کنار هم قرار داده و به هم بچسبانید. سپس با استفاده از این الگو، مطابق با سایز مورد نظرتان پارچه زیبای پیراهنی خود را برش بزنید و شروع به دوختن پیراهن کنید.

 
تحریریه آگاهتر
ما اینجاییم تا همراه با شما خوانندگان عزیز مطالعه کنیم و بیشتر بیاموزیم. هدف تیم تحریریه آگاهتر این است که مطالب با کیفیتی را به مخاطبان ارائه دهد؛ چرا که معتقدیم هرچه آگاهتر، توانمندتر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *