مطالب و آموزش‌ها

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

حساب کاربری

اسپیکینگ آیلتس (مصاحبه حضوری) | جنرال و آکادمیک

اسپیکینگ آیلتس

اسپیکینگ آیلتس به چه صورت برگزار می شود؟

اطلاع قبلی از نحوه برگزاری بخش های مختلف آزمون آیلتس و به ویژه اسپیکینگ آیلتس یکی از نکات بسیار مهمی است که حتما باید تحت توجه کلیه داوطلبان قرار گیرد.

در ویدئوی این قسمت، جزئیات مختلف جلسه مصاحبه حضوری آیلتس، اعم از موضوع سوالات و پارامترهای نمره دهی اگزمینر ها به طور کامل بیان شده است.

ویدئوی زیر را به دقت گوش کنید تا از جزئیات اطلاع یابید.شرایط کلی جلسه مصاحبه حضوری آیلتس

این جلسه در یک روز مجزا از امتحان کتبی و به مدت حدود ۱۵ دقیقه و یا کمتر و با حضور یک نفر تحت عنوان اگزمینر و یا آزمون گیرنده و در یک اتاق خصوصی انجام می گیرد.

پس از گفت و گو و معرفی اولیه، با اعلام اگزمینر صدای شما در ادامه آزمون ضبط می شود و سوالات اصلی شروع می شود.

کلیه این پرسش ها همان گونه که در ویدئو هم بیان شد در خصوص مطالب جنرال و روزمره می باشد و هیچ گونه موضوع تخصصی در آن ها مطرح نمی گردد.


آموزش زبان انگلیسی با بهترین تکنیک های روز دنیا


پیشنهاد می شود که حتما نمونه های قبلی اسپیکینگ آزمون آیلتس را مرور کنید و نسبت به برخی جملات کاربردی اسپیکینگ آیلتس تسلط کافی داشته باشید.

بسیاری از داوطلبان، به دنبال نمونه متن اسپیکینگ آیلتس هستند که با حفظ کردن این متون عملکرد خوبی داشته باشند. این روش اصلا به زبان آموزان توصیه نمی شود؛ چرا که اگزمینر فرد خبره ای است که به راحتی شما را به چالش می کشد و شما فرصت بازگو کردن مطالب از بر شده را پیدا نخواهید کرد.

پیشنهاد آگاهتر:  مهمترین موضوعات اسپیکینگ آیلتس در سال های اخیر

گرچه دو بخش اسپیکینگ و رایتینگ آیلتس در ابتدای امر بسیار دشوار به نظر می رسند، اما با تکرار و تمرین روزمره و شبیه سازی شرایط آزمون می توانید عملکرد بسیار خوبی در این بخش ها از خود نشان دهید.

کتاب الکترونیکی ۶۷ مثال واقعی رایتینگ آیلتس

 

دانلود کتاب افزایش عملکرد

کتاب افزایش عملکرد

انجام کارهای یک هفته در یک روز با افزایش عملکرد شخصی

 

 

نویسنده: ژان بقوسیان
فرمت کتاب: رقعی در ۱۶۶ صفحه
انتشارات: کلید آموزش
سال چاپ: ۱۳۹۸
شابک: ۳- ۱۴۹-۲۷۴- ۶۰۰- ۹۷۸
قیمت: ۳۵ هزار تومان

 
تحریریه آگاهتر
ما اینجاییم تا همراه با شما خوانندگان عزیز مطالعه کنیم و بیشتر بیاموزیم. هدف تیم تحریریه آگاهتر این است که مطالب با کیفیتی را به مخاطبان ارائه دهد؛ چرا که معتقدیم هرچه آگاهتر، توانمندتر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *