مطالب و آموزش‌ها

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

حساب کاربری

اشتباهات رایج اسپیکینگ آزمون آیلتس در سراسر جهان

اشتباهات رایج اسپیکینگ آزمون آیلتس

اشتباهات رایج اسپیکینگ آزمون آیلتس

این نوشتار به بررسی بدترین اشتباهات رایج اسپیکینگ آزمون آیلتس می پردازد که شرکت کنندگان این امتحان در سراسر جهان مرتکب آنها می شوند.

موفقیت در بخش اسپیکینگ آزمون آیلتس تا حد زیادی به دوری از اشتباهات ناخواسته و به کار نبردن گرامر و ساختارهای نادرست بستگی دارد.

ابتدا از شما دعوت می کنیم ویدئوی زیر را که مربوط به رایج ترین این اشتباهات می باشد تماشا کنید.زبانی که باید در آزمون آیلتس استفاده کنید کاملا formal می باشد.

بنابراین در اسپیکینگ آیلتس و رایتینگ آیلتس هرگز از واژه ها و ساختارهای غیر رسمی استفاده نکنید و در تلاش کنید که جلسه مصاحبه حضوری را در کمال ادب و احترام به پایان برسانید.

انتخاب روش صحیح آموزش زبان

پیشنهاد می کنیم که برای آمادگی شرکت در امتحان آیلتس از منابع و اپلیکیشن هایی که به نوعی برای آموزش زبان غیر رسمی و خیابانی و غیر آکادمیک تنظیم شده اند استفاده نکنید.

اگر از سریال ها و فیلم های سینمایی با زبان اصلی انگلیسی با هدف تقویت مهارت اسپیکینگ استفاده می کنید، رسمی و غیر رسمی بودن محاورات آنها را مد نظر داشته باشید.

بارها دیده و شنیده شده است که برخی داوطلبان با وجود تسلط بر انواع گرامرها و واژگان مختلف، از نتیجه نهایی خود در بخش های رایتینگ و اسپیکینگ گلایه مند هستند و نمره دریافتی خود را عادلانه نمی دانند.

حتی اگر از سطح زبان خوبی برخوردار نیستید، تلاش کنید که تکنیک های اسپیکینگ را با انتخاب کلمات صحیح در ذهن خود تثبیت کنید و در جلسه مصاحبه حضوری از این لغات پرکاربرد آزمون آیلتس استفاده کنید.

پیشنهاد آگاهتر:  حال کامل استمراری | گرامر و کاربردهای زبانی

تماشای ویدئوی نمونه اسپیکینگ آیلتس نمره ۵ به شما کمک می کند که با برخی از اشتباهات شرکت کنندگانی که عملکرد خوبی در بخش اسپیکینگ ندارند بیشتر آشنا شوید.

کتاب الکترونیکی ۶۷ مثال واقعی رایتینگ آیلتس

سوالات متداول درباره اشتباهات رایج اسپیکینگ آزمون آیلتس

روش صحیح آموزش زبان چیست؟

پیشنهاد می کنیم که برای آمادگی شرکت در امتحان آیلتس از منابع و اپلیکیشن هایی که به نوعی برای آموزش زبان غیر رسمی و خیابانی و غیر آکادمیک تنظیم شده اند استفاده نکنید. اگر از سریال ها و فیلم های سینمایی با زبان اصلی انگلیسی با هدف تقویت مهارت اسپیکینگ استفاده می کنید، رسمی و غیر رسمی بودن محاورات آنها را مد نظر داشته باشید. بارها دیده و شنیده شده است که برخی داوطلبان با وجود تسلط بر انواع گرامرها و واژگان مختلف، از نتیجه نهایی خود در بخش های رایتینگ و اسپیکینگ گلایه مند هستند و نمره دریافتی خود را عادلانه نمی دانند.

آیا می‌توانم در آزمون آیلتس از زبان غیر رسمی استفاده کنم؟

خیر، زبانی که باید در آزمون آیلتس استفاده کنید کاملا formal می باشد.

اشتباهات رایج اسپیکینگ آزمون آیلتس چه مواردی هستند؟

این ویدئو به بررسی بدترین اشتباهات رایج اسپیکینگ آزمون آیلتس می پردازد که شرکت کنندگان این امتحان در سراسر جهان مرتکب آنها می شوند.

 

دانلود مقاله نقش تفکر استراتژیک

مقاله نقش تفکر استراتژیک

دانلود مقاله نقش تفکر استراتژیک رهبران در مدیریت منابع انسانی

 

 

قالب مقاله: word و با قابلیت ویرایش
تعداد صفحات: ۲۱ صفحه
فونت: B Mitra با سایز ۱۴ استاندارد

 
تحریریه آگاهتر
ما اینجاییم تا همراه با شما خوانندگان عزیز مطالعه کنیم و بیشتر بیاموزیم. هدف تیم تحریریه آگاهتر این است که مطالب با کیفیتی را به مخاطبان ارائه دهد؛ چرا که معتقدیم هرچه آگاهتر، توانمندتر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *