مطالب و آموزش‌ها

سبد خرید شما خالی است.

حساب کاربری

امتحان آیلتس و پاسخ سوالات و چالش های شما

امتحان آیلتس

معرفی امتحان آیلتس

امتحان آیلتس اصلی ترین آزمون زبان انگلیسی در جهان است که مورد تایید اکثر دانشگاه ها و اداره مهاجرت کشورهای مختلف در سراسر دنیا می باشد.

در ویدئوی مربوط به این نوشتار، کلیه جزئیات و شرایط شرکت در آزمون آیلتس برای زبان آموزان توضیح داده شده است.

از شما دعوت می کنیم که ویدئوی زیر را تماشا کنید.همان گونه که متوجه شدید، آزمون آیلتس هم برای مقاصد تحصیلی و ادامه تحصیل در کشورهای مختلف و هم برای مهاجرت تحت عنوان نیروی کار متخصص کاربرد دارد.

آزمون آیلتس آکادمیک مختص دانشجویان و دانش آموزان با اهداف مهاجرت تحصیلی و آزمون آیلتس جنرال نیز مخصوص افرادی است که به دنبال یافتن شغل در این کشورها می باشند.

ثبت نام آزمون آیلتس

خوشبختانه امکان شرکت در آزمون آیلتس در کشور ما وجود دارد.

برای اطلاع از مراکز برگزاری آیلتس و شهرهایی که این آزمون در آنها برگزار می گردد، مقاله مربوط به ثبت نام آزمون آیلتس را مطالعه کنید.

برای آمادگی شرکت در آزمون آیلتس، هم به صورت شرکت در کلاس های مختلف و هم به صورت خود آموز می توانید مهارت های لازم را کسب کنید.

در خصوص کلاس های آیلتس، موسسات و اساتید بسیاری در تمام شهرها حضور دارند که با توجه به تعداد بالای داوطلبان آیلتس، اقدام به برگزاری کلاس های متنوع و آماده سازی افراد برای آزمون می کنند.

در صورتی که به دلیل مشغله کاری و یا بالا بودن هزینه های کلاس های خصوصی امکان شرکت در این کلاس ها برای شما میسر نیست می توانید از مقالات منابع آیلتس و کتاب آیلتس لیست بهترین و به روز ترین کتاب ها را ببینید و از آنها بهره ببرید.

پیشنهاد آگاهتر:  نکات کلیدی اسپیکینگ آیلتس که حتما باید به آنها توجه کنید

فراموش نکنید که تنها با تمرین روزمره و مستمر می توانید در مدت زمان دلخواه خود به کسب نتیجه مورد نظر دست یابید.

کتاب الکترونیکی ۶۷ مثال واقعی رایتینگ آیلتس

پرسش های تداول درباره امتحان آیلتس

شرایط شرکت در آزمون آیلتس چیست؟

در این ویدئوی آموزشی کلیه جزئیات و شرایط شرکت در آزمون آیلتس برای زبان آموزان توضیح داده شده است. پیشنهاد می کنیم این ویدئو را تماشا کنید.

فرآیند ثبت نام آزمون آیلتس چگونه است؟

خوشبختانه امکان شرکت در آزمون آیلتس در کشور ما وجود دارد. برای اطلاع از مراکز برگزاری آیلتس و شهرهایی که این آزمون در آنها برگزار می گردد، مقاله مربوط به ثبت نام آزمون آیلتس را مطالعه کنید.

 

دانلود کتاب مدرس مرجع

کتاب مدرس مرجع

چگونه بهترین مدرس حوزه خود باشیم و زندگی دیگران را متحول کنیم؟

 

 

نویسنده: ژان بقوسیان
فرمت کتاب: رقعی در ۱۸۴ صفحه
فرمت صوت: MP3 دانلودی
انتشارات: کلید آموزش
نوبت چاپ: هفتم
شابک: ۹-۱۴۷-۲۷۴-۶۰۰-۹۷۸
قیمت: ۲۹ تا ۵۹ هزار تومان

 
تحریریه آگاهتر
ما اینجاییم تا همراه با شما خوانندگان عزیز مطالعه کنیم و بیشتر بیاموزیم. هدف تیم تحریریه آگاهتر این است که مطالب با کیفیتی را به مخاطبان ارائه دهد؛ چرا که معتقدیم هرچه آگاهتر، توانمندتر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

×

سلام!

برای شروع گفتگو بر روی تصویر کلیک کنید.

× سوالی دارید؟