مطالب و آموزش‌ها

سبد خرید شما خالی است.

حساب کاربری

تصورات نادرست درباره آزمون آیلتس که بسیار رایج هستند

تصورات نادرست درباره آزمون آیلتس

تصورات نادرست درباره آزمون آیلتس

برخی تصورات نادرست درباره آزمون آیلتس به قدری رایج هستند و درباره آنها صحبت می شود که بسیاری مواقع سبب گمراهی داوطلبان آیلتس می گردند.

در این مقاله قصد داریم درباره ۱۰ مورد از رایج ترین تصورات اشتباه درباره آزمون آیلتس صحبت کنیم.

ویدئوی زیر این ۱۰ اشتباه رایج را بازگو می کند و به زبان ساده توضیح می دهد که چرا این تصورات اشتباه هستند و هیچ تاثیری در نمره آیلتس ندارند و در برخی موارد نیز باعث کم شدن نمره داوطلب می شوند.

از شما دعوت می کنیم که این ویدئو را به دقت تماشا کنید.تصورات نادرست درباره آیلتس در ایران

در کشور ما بسیاری بر این عقیده هستند که نمرات رایتینگ داوطلبان، نسبت به سایر کشورها پایین تر است و اگزمینرهای آزمون آیلتس در ایران در این مورد خاص به نحوی کم لطفی می کنند که این مطلب هرگز صحیح نیست.

عملکرد اگزمینرها در بخش های رایتینگ آزمون آیلتس و اسپیکینگ آزمون آیلتس به صورت مرتب تحت نظر قرار دارد.

صدای شما در بخش اسپیکینگ ضبط می شود و برگه های رایتینگ نیز در دسترس می باشد و بدین ترتیب اگر عملکرد اگزمینرها مطابق با استانداردهای تعریف شده نباشد با آنها قطع همکاری می گردد.


آموزش زبان انگلیسی با بهترین تکنیک های روز دنیا


همچنین برخی بر این باورند که مراکز متعلق به British Council از لحاظ نمره دهی بهتر از idp عمل می کنند که این نکته نیز از رایج ترین تصورات نادرست درباره آزمون آیلتس در ایران است و اشتباه بودن آن در ویدئوی این بخش به طور کامل توضیح داده شد.

پیشنهاد آگاهتر:  آزمون آیلتس آکادمیک | تعریف بخش های مختلف آزمون

متاسفانه در قسمت های رایتینگ و اسپیکینگ، بر خلاف بخش های لیسنینگ آزمون آیلتس و ریدینگ آزمون آیلتس امکان ارزیابی و سنجش شخصی سطح آمادگی زبانی توسط داوطلبان وجود ندارد و همین نکته سبب گمراهی افراد و عدم کسب نتیجه مطلوب در این بخش می گردد.

کتاب الکترونیکی ۶۷ مثال واقعی رایتینگ آیلتس

پرسش های متداول در مورد تصورات نادرست درباره آزمون آیلتس

۱۰ مورد از تصورات نادرست رایج درباره آزمون آیلتس کدامند؟

ویدئوی زیر این ۱۰ اشتباه رایج را بازگو می کند و به زبان ساده توضیح می دهد که چرا این تصورات اشتباه هستند و هیچ تاثیری در نمره آیلتس ندارند و در برخی موارد نیز باعث کم شدن نمره داوطلب می شوند.

متداول ترین تصور اشتباه داوطلبان ایرانی درباره آزمون آیلتس چیست؟

در کشور ما بسیاری از داوطلبان تصور می کنند که نمرات رایتینگ آنها، نسبت به سایر کشورها پایین تر است و اگزمینرهای آزمون آیلتس در ایران در این مورد خاص به نحوی کم لطفی می کنند که این باور هرگز صحیح نیست.

دانلود الگوی پیراهن

 

الگوی دوخت پیراهن ماریا

در قالب فایل PDF و با کیفیت اصلی

 

 

بعد از خرید و پرینت فایل الگوی دوخت پیراهن صفحات آن را طبق شماره در کنار هم قرار داده و به هم بچسبانید. سپس با استفاده از این الگو، مطابق با سایز مورد نظرتان پارچه زیبای پیراهنی خود را برش بزنید و شروع به دوختن پیراهن کنید.

 
تحریریه آگاهتر
ما اینجاییم تا همراه با شما خوانندگان عزیز مطالعه کنیم و بیشتر بیاموزیم. هدف تیم تحریریه آگاهتر این است که مطالب با کیفیتی را به مخاطبان ارائه دهد؛ چرا که معتقدیم هرچه آگاهتر، توانمندتر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

×

سلام!

برای شروع گفتگو بر روی تصویر کلیک کنید.

× سوالی دارید؟