مطالب و آموزش‌ها

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

حساب کاربری

توصیف بار چارت در رایتینگ | تسک ۱ رایتینگ آیلتس آکادمیک

توصیف بار چارت در رایتینگ

توصیف بار چارت در رایتینگ آیلتس آکادمیک

یکی از سوالاتی که ممکن است از داوطلبان آزمون آیلتس آکادمیک درخواست گردد، توصیف بار چارت در رایتینگ می باشد که در ۱۵۰ کلمه باید نوشته شود.

ویدئوی زیر روش توصیف و توضیح این شکل خاص از سوالات را توضیح می دهد و کلیه اطلاعات برای موفقیت در این بخش را در اختیار شما قرار می دهد.

دعوت می کنیم که قبل از شروع مقاله، این ویدئو را به دقت تماشا کنید.بسیاری از شرکت کنندگان می پرسند که با وجود تمرین و تکرار بسیار خصوصا در بخش رایتینگ، چرا در آزمون آیلتس موفق نیستیم؟

موفقیت در رایتینگ آیلتس

یکی از دلایل عدم کسب نتیجه دلخواه در رایتینگ این است که داوطلبان دقیقا به خواسته سوال پاسخ نمی دهند و جواب های آنها تا حدی نامربوط به پرسش ها می باشد که این مساله بیشتر در تسک ۲ رایتینگ اتفاق می افتد.

در تسک ۱ رایتینگ آیلتس آکادمیک لازم است که کلیه اطلاعات نشان داده شده در بار چارت یا هر نوع نمودار دیگری را بر روی کاغذ بیاورید و در مورد آنها بحث کنید.

توصیف بار چارت ها کار سختی نیست، تنها باید به کلیه اطلاعات، ارتباط میان اعداد و روندهای کاهشی و افزایشی آنها دقت کنید و همه آنها را در متن خود بگنجانید.

استفاده از گرامر و ساختارهای گوناگون نشان می دهد که در استفاده از گرامر در بحث آموزش زبان مسلط می باشید و این نکته از مهم ترین فاکتورهای نمره دهی در آزمون آیلتس است.

اگر مشغله های روزمره شما و شرایط زندگی تان، اجازه شرکت در کلاس های زبان و آماده شدن برای آیلتس را به شما نمی دهد، می توانید با آموزش زبان از راه دور این مشکل را حل کنید و مهارت های مورد نیاز خود را به صورت آنلاین کسب کنید.

پیشنهاد آگاهتر:  جملات شرطی در زبان انگلیسی و کاربرد این جملات
کتاب الکترونیکی ۶۷ مثال واقعی رایتینگ آیلتس

پرسش های متداول درباره توصیف بار چارت در رایتینگ آیلتس

مهمترین اصول پاسخ دادن به سوال بار چارت در آزمون آیلتس چیست؟

روش پاسخ دادن به این تیپ سوالات در آزمون آیلتس در ویدئوی زیر توضیح داده شده است. با استفاده از این اصول ساده و مختصر می توانید با موفقیت به سوال بار چارت آزمون آیلتس پاسخ دهید.

پاسخ به سوال بار چارت آیلتس باید چند کلمه باشد؟

پیشنهاد می شود که پاسخ سوال بار چارت را در قالب متنی در حدود ۱۵۰ کلمه ارائه دهید.

مهمترین اشتباه داوطلبان آزمون آیلتس در بخش رایتینگ چیست؟

یکی از دلایل عدم کسب نتیجه دلخواه در رایتینگ این است که داوطلبان دقیقا به خواسته سوال پاسخ نمی دهند و جواب های آنها تا حدی نامربوط به پرسش ها می باشد که این مساله بیشتر در تسک ۲ رایتینگ اتفاق می افتد.

 

مجموعه صوتی کتابخانه موفقیت

مجموعه صوتی کتابخانه موفقیت

۱۴ جلد کتاب صوتی نوشته برایان تریسی برای مدیران

 

 

نویسنده: برایان تریسی
مترجم: ژان بقوسیان
گوینده: محسن زرآبادی پور
تعداد کتاب‌های صوتی: ۱۴ جلد
فرمت: MP3 دانلودی
قیمت: ۲۶۶ هزار تومان
 
تحریریه آگاهتر
ما اینجاییم تا همراه با شما خوانندگان عزیز مطالعه کنیم و بیشتر بیاموزیم. هدف تیم تحریریه آگاهتر این است که مطالب با کیفیتی را به مخاطبان ارائه دهد؛ چرا که معتقدیم هرچه آگاهتر، توانمندتر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *