مطالب و آموزش‌ها

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

حساب کاربری

توصیف جدول در رایتینگ | تسک ۱ رایتینگ آیلتس آکادمیک

توصیف جدول در رایتینگ

توصیف جدول در رایتینگ آیلتس آکادمیک

بهترین روش برای توصیف جدول در رایتینگ آزمون آیلتس چیست؟ در ویدئوی این مقاله بهترین روش را برای توصیف table ها به شما معرفی می کنیم.

جدول ها و یا table ها در تسک ۱ رایتینگ آکادمیک، حاوی یک سری اطلاعات در چند سطر و ستون هستند که باید این اطلاعات را بر روی کاغذ بنویسید.

ویدئوی زیر به شما می گوید که چگونه این کار را به بهترین روش انجام دهید تا بتوانید نمره خوبی از بخش رایتینگ کسب کنید.بخش رایتینگ یا نوشتاری در آزمون آیلتس را شاید بتوان سخت ترین بخش این آزمون برای اکثریت داوطلبان تلقی کرد.

تسک ۱ رایتینگ آیلتس آکادمیک

سوالات تسک ۱ رایتینگ در ماژول آکادمیک ممکن است به صورت جدول، پای چارت، بار چارت و سایر نمودارها و گراف ها بیان شوند که روش پاسخدهی به آنها در انواع مختلف منابع آیلتس گردآوری شده است.

تکنیک های آموزش زبان برای مبحث رایتینگ بر توانایی در نوشتن جملات با انواع واژگان و ساختارهای زبانی مختلف تمرکز دارند و این توانایی ها در رایتینگ آیلتس نیز بسیار حائز اهمیت می باشند.

با توجه به این توضیحات، سوالات مربوط به توصیف پای چارت در رایتینگ و توصیف گراف در رایتینگ و یا سایر شکل ها و جداول تفاوت چندانی با هم ندارند و تمرکز اصلی زبان آموزان باید بر روی فرا گیری تکنیک های نوشتاری در زبان باشد.

پیشنهاد می کنیم که کلیه روش های معرفی شده برای انواع سوالات تسک ۱ رایتینگ آزمون آیلتس را که در وبسایت آگاهتر معرفی شده است را مرور کنید و تکنیک های معرفی شده در این ویدئو ها را به خاطر بسپارید.

پیشنهاد آگاهتر:  جملات شرطی در زبان انگلیسی و کاربرد این جملات

فراموش نکنید که تمرین و تکرار روزمره نقش مهمی در عملکرد شما در آزمون اصلی خواهد داشت و به راحتی می توانید به نمره مورد نظر خود در تمام بخش ها دست یابید.

کتاب الکترونیکی ۶۷ مثال واقعی رایتینگ آیلتس

پرسش های متداول درباره توصیف جدول در رایتینگ آیلتس

بهترین روش توصیف جدول در رایتینگ آیلتس چیست؟

در تسک ۱ رایتینگ آیلتس آکادمیک از داوطلبان خواسته می شود که داده های یک نمودار یا جدول را تحلیل کنند. معمولا اطلاعات جدول در چند سطر و یا چند ستون ارائه می شوند. در ویدئوی آموزشی توصیف جدول در رایتینگ آکادمیک به شما نشان داده ایم چگونه اطلاعات جدول را توصیف کنید.

سوالات تسک ۱ رایتینگ آزمون آیلتس آکادمیک به چه صورت هستند؟

سوالات تسک ۱ رایتینگ آیلتس آکادمیک ممکن است به صورت جدول، پای چارت، بار چارت و سایر نمودارها و گراف ها بیان شوند. نحوه پاسخ دهی به این سوالات تفاوت چندانی با هم ندارند و کافی است که تکنیک های نوشتاری و ساختارهای مختلف مربوط به تسک ۱ رایتینگ آیلتس آکادمیک را از منابع معتبر و یا ویدئوهای آموزشی وبسایت آگاهتر فرابگیرید.

دانلود الگوی پیراهن

 

الگوی دوخت پیراهن ماریا

در قالب فایل PDF و با کیفیت اصلی

 

 

بعد از خرید و پرینت فایل الگوی دوخت پیراهن صفحات آن را طبق شماره در کنار هم قرار داده و به هم بچسبانید. سپس با استفاده از این الگو، مطابق با سایز مورد نظرتان پارچه زیبای پیراهنی خود را برش بزنید و شروع به دوختن پیراهن کنید.

 
تحریریه آگاهتر
ما اینجاییم تا همراه با شما خوانندگان عزیز مطالعه کنیم و بیشتر بیاموزیم. هدف تیم تحریریه آگاهتر این است که مطالب با کیفیتی را به مخاطبان ارائه دهد؛ چرا که معتقدیم هرچه آگاهتر، توانمندتر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *