مطالب و آموزش‌ها

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

حساب کاربری

توصیف پای چارت در رایتینگ | تسک ۱ رایتینگ آیلتس آکادمیک

توصیف پای چارت در رایتینگ

توصیف پای چارت در رایتینگ آیلتس آکادمیک

در این مقاله قصد داریم نکات مهم توصیف پای چارت در رایتینگ آزمون آیلتس را توضیح دهیم که توجه به این نکات تاثیر بسزایی در نمره رایتینگ داوطلبان خواهد داشت.

ویدئوی زیر بازگو کننده مهم ترین تکنیک های آموزش زبان در خصوص نوشتن متن های مربوط به پای چارت است که یادگیری و رعایت این تکنیک ها تاثیر بسزایی در کسب نتیجه دلخواه داوطلبان آزمون آیلتس آکادمیک دارد.

دعوت می کنیم که این ویدئو را با دقت تماشا کنید.دوری از برخی تصورات نادرست درباره آزمون آیلتس نیز در اخذ نمره مورد نظر بسیار موثر است. بسیاری از این تصورات نادرست در بخش رایتینگ و اسپیکینگ وجود دارند که مانع از موفقیت شرکت کنندگان می گردد.

رایتینگ آیلتس

رایتینگ آیلتس به گفته تعداد زیادی از زبان آموزان، دشوارترین قسمت این آزمون است.

مدیریت زمان در دو بخش رایتینگ و ریدینگ آزمون آیلتس بسیار مهم است که در بخش رایتینگ با توجه به ماهیت دشوار بودن این بخش، هر چه بیشتر باید بر روی کنترل زمان تمرکز کنید.

در کنار تکنیک های توضیح داده شده در این ویدئو، دقت داشته باشید که کلیه اطلاعات نشان داده شده در پای چارت را در انشای خود بنویسید.

تمامی اعداد، سهم هر قسمت و روابط بین تمام داده ها را پیدا کنید و حتما در متن خود بگنجانید.

دقت داشته باشید که متن شما در تسک ۱ باید حدود ۱۵۰ کلمه باشد و از این مقدار کمتر نشود. همچنین نوشتن متنی طولانی تر از این مقدار هیچ تاثیری در بالا رفتن نمره رایتینگ ندارد.

پیشنهاد آگاهتر:  آموزش زبان انگلیسی با بهترین تکنیک های روز دنیا

توصیف بار چارت در رایتینگ | تسک ۱ رایتینگ آیلتس آکادمیک


استفاده از واژگان مناسب و به کارگیری این واژگان با گرامر صحیح مهم ترین نکته ای است که باید بدان توجه کنید. با تمرین و تکرار مداوم می توانید خود را برای این قسمت آماده کنید و بدون داشتن استرس و اضطراب موفق به کسب نتیجه دلخواه خود شوید.

کتاب الکترونیکی ۶۷ مثال واقعی رایتینگ آیلتس

پرسش های متداول درباره توصیف پای چارت رایتینگ آزمون آیلتس

مهم ترین تکنیک های توصیف پای چارت یا دیاگرام دایره ای در بخش رایتینگ آزمون آیلتس چیست؟در

ویدئوی زیر مهم ترین تکنیک های توصیف پای چارت آزمون آیلتس توضیح داده شده است. یادگیری و رعایت این نکات تاثیر قابل توجهی در ارتقای نمره تسک رایتینگ داوطلبان آزمون آیلتس آکادمیک دارد.

آیا لازم است که کلیه اطلاعات نشان داده شده در پای چارت را در رایتینگ خود بنویسیم؟

بله، دقت داشته باشید که کلیه اطلاعات نشان داده شده در پای چارت را در انشای خود بنویسید. تمامی اعداد، سهم هر قسمت و روابط بین تمام داده ها را پیدا کنید و حتما در متن خود بگنجانید.

 

دانلود مقاله تاثیر شادی کارکنان

مقاله شادی کارکنان

دانلود مقاله تاثیر شادی کارکنان بر کارآیی سازمان‌ها

 

 

قالب مقاله: word و با قابلیت ویرایش
تعداد صفحات: ۱۰ صفحه
فونت: B Mitra با سایز ۱۴ استاندارد

 
تحریریه آگاهتر
ما اینجاییم تا همراه با شما خوانندگان عزیز مطالعه کنیم و بیشتر بیاموزیم. هدف تیم تحریریه آگاهتر این است که مطالب با کیفیتی را به مخاطبان ارائه دهد؛ چرا که معتقدیم هرچه آگاهتر، توانمندتر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *