مطالب و آموزش‌ها

سبد خرید شما خالی است.

حساب کاربری

توصیف گراف در رایتینگ | تسک ۱ رایتینگ آیلتس آکادمیک

توصیف گراف در رایتینگ

توصیف گراف در رایتینگ آیلتس آکادمیک

یکی از سوالات دشواری که ممکن است در آزمون IELTS با آن رو به رو شوید، توصیف گراف در رایتینگ است که مخصوص ماژول آکادمیک امتحان آیلتس می باشد.

ویدئوی زیر به شما می گوید که نکات لازم برای موفقیت در این بخش از آزمون آیلتس چیست و رعایت چه مواردی می تواند باعث موفقیت در گراف های تسک ۱ رایتینگ شود.

ابتدا دعوت می کنیم که ویدئوی زیر را با دقت تماشا کنید.بسیاری از سوالات تسک ۱ رایتینگ آکادمیک را گراف ها تشکیل می دهند که در کنار سوالات توصیف پای چارت در رایتینگ از پر تکرار ترین موضوعات می باشند.

رایتینگ آیلتس آکادمیک

اگر نگران عملکرد خود در بخش رایتینگ آزمون آیلتس می باشید، تردید نداشته باشید که با کنترل استرس و اضطراب، مدیریت زمان در نظر گرفته شده و رعایت تکنیک های مورد نیاز آموزش زبان در خصوص آزمون آیلتس می توانید نمره مورد نظر خود را کسب کنید.

استفاده از واژگان مناسب و رعایت قواعد گرامری و ساختارهای زبانی تاثیر بسزایی در نمره رایتینگ دارد.

با دقت در ویدئوی این بخش کلیه لغت ها و ساختارهای زبانی مناسب برای نوشتن متن در خصوص گراف ها و سایر شکل ها را فرا بگیرید و با تکرار و تمرین روزمره، کلیه این اطلاعات را در ذهن خود تثبیت کنید.

از آنجایی که بخش رایتینگ و اسپیکینگ آزمون آیلتس پاسخ نامه ثابتی ندارند، تنها راه کسب نمره مورد نظر توجه به معیارهای معرفی شده برای تصحیح و نمره دهی در این قسمت ها می باشد.

پیشنهاد آگاهتر:  آینده کامل | گرامر و کاربردهای زبانی future perfect

نمونه اسپیکینگ آزمون آیلتس نمره ۹ | مصاحبه حضوری


معیارهای نمره دهی برای آیلتس مربوط به واژگان، گرامر و ساختارهای زبانی، انسجام جملات و پاراگراف ها و پرداختن که پرسش مطرح شده می باشد که هر یک از آنها در نمره نهایی شما تاثیر گذار هستند.

کتاب الکترونیکی ۶۷ مثال واقعی رایتینگ آیلتس

پرسش های متداول درباره توصیف گراف رایتینگ آیلتس

توصیف گراف در رایتینگ مربوط به کدام ماژول آزمون آیلتس است؟

توصیف گراف است که مخصوص ماژول آکادمیک امتحان آیلتس می باشد.

چه عواملی در افزایش نمره رایتینگ آیلتس آکادمیک موثر هستند؟

برای کسب نمره بالا در رایتینگ آزمون آیلتس باید سواد زبان انگلیسی خود را در زمینه واژگان، گرامر و ساختارهای زبانی، انسجام جملات و پاراگراف ها در پاسخ به پرسش مطرح شده بالا ببرید.

بهترین روش برای توصیف گراف رایتینگ آیلتس چیست؟

این ویدئوی آموزشی توضیح می دهد که بهترین روش برای توصیف گراف در آزمون آیلتس چیست و چگونه می توان در بخش توصیف گراف های تسک ۱ رایتینگ نمره بالا گرفت.

 

دانلود کتاب تقویم تولید محتوا

کتاب تقویم تولید محتوا

دفتر برنامه ریزی روزانه برای تولیدکنندگان محتوا

 

 

مخاطب: مدیران وب‌سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی
مولف: احمد اردیبهشت
فرمت کتاب: رقعی ۱۴۸ صفحه
انتشارات: کلید آموزش
شابک: ۱-۱۵۶-۲۷۴-۶۰۰-۹۷۸
قیمت: ۵۸ هزار تومان

 
تحریریه آگاهتر
ما اینجاییم تا همراه با شما خوانندگان عزیز مطالعه کنیم و بیشتر بیاموزیم. هدف تیم تحریریه آگاهتر این است که مطالب با کیفیتی را به مخاطبان ارائه دهد؛ چرا که معتقدیم هرچه آگاهتر، توانمندتر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

×

سلام!

برای شروع گفتگو بر روی تصویر کلیک کنید.

× سوالی دارید؟