مطالب و آموزش‌ها

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

حساب کاربری

ثبت نام آزمون آیلتس در ایران و کشورهای مختلف

ثبت نام آزمون آیلتس

ثبت نام آزمون آیلتس

روش ثبت نام آزمون آیلتس در ایران و سایر کشورها بسیار ساده می باشد. خوشبختانه برای پرداخت هزینه آیلتس در ایران نیازی به استفاده از کارت های بین المللی نیست.

ابتدا ویدئوی زیر را با دقت تماشا کنید. روش کلی ثبت نام در این ویدئو توضیح داده شده است که برای تمام مراکز آزمون در تمام کشورها یکسان می باشد.قبل از شروع ثبت نام لازم است که تست سنتر و یا مرکز آزمون خود را انتخاب کنید.

پس از انتخاب مرکز آزمون مورد نظر، حتما سری به وبسایت موسسه مورد نظر بزنید و کلیه مراحل ثبت نام آزمون را از طریق وبسایت دنبال کنید.


کتاب آیلتس | معرفی بهترین منابع آزمون آیلتس در دنیا


مراکز برگزاری آزمون، کلیه اطلاعات لازم را در خصوص وارد کردن اطلاعات و پرداخت هزینه ها در اختیار شما قرار می دهند.

پرداخت هزینه آزمون آیلتس

اگر داوطلب آیلتس در یکی از تست سنترهای ایرانی می باشید، لازم است که در میانه مراحل ثبت نام به جای پرداخت آنلاین هزینه آزمون از گزینه پرداخت آفلاین استفاده کنید و هزینه ریالی آزمون را با کارت های بانکی خود و در وبسایت مرکز مورد نظر پرداخت کنید.

چندین مرکز آزمون در شهرهای مختلف ایران در حال فعالیت و برگزاری آیلتس هستند و همگی آنها از استاندارد های لازم برخوردار می باشند و همواره عملکرد آنها از طرف British council و idp استرالیا بررسی می گردد.

پیشنهاد آگاهتر:  نمونه اسپیکینگ آزمون آیلتس نمره 5.5 | مصاحبه حضوری

در نتیجه هیچ کدام از آنها بهتر از بقیه نیست و شرایط عمومی در کلیه مراکز یکسان می باشد.

حتما توجه داشته باشید که نام و اطلاعات لاتین خود را دقیقا مانند آن چه که در گذرنامه شما درج شده است وارد کنید.

مثلا اگر نام شما محمدرضا است و در گذرنامه به صورت به هم چسبیده Mohammadreza وارد شده است، حتما باید در هنگام وارد کردن اطلاعات برای آیلتس هم به همین صورت نوشته شود و هرگز به شکل Mohammad Reza نوشته نشود.


شرطی نوع اول | گرامر و کاربردهای زبانی


قبل از شرکت در آزمون، تکنیک های آموزش زبان را فرا بگیرید، به تاریخ آزمون آیلتس و ساعت برگزاری آن که در تمام دنیا ساعت ۹ صبح می باشد دقت کنید، نمونه سوالات آیلتس را مرور کنید و به لیست اشیاء ممنوعه در جلسه آزمون دقت کنید.

کتاب الکترونیکی ۶۷ مثال واقعی رایتینگ آیلتس

 

دانلود مقاله تحقیقات بازاریابی

مقاله تحقیقات بازاریابی

دانلود مقاله تحقیقات بازاریابی در صنعت دارویی

 

 

قالب مقاله: word و با قابلیت ویرایش
تعداد صفحات: ۱۳ صفحه
فونت: B Mitra با سایز ۱۴ استاندارد

 
تحریریه آگاهتر
ما اینجاییم تا همراه با شما خوانندگان عزیز مطالعه کنیم و بیشتر بیاموزیم. هدف تیم تحریریه آگاهتر این است که مطالب با کیفیتی را به مخاطبان ارائه دهد؛ چرا که معتقدیم هرچه آگاهتر، توانمندتر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *