مطالب و آموزش‌ها

سبد خرید شما خالی است.

حساب کاربری

رایتینگ آزمون آیلتس و مهارت های بخش نوشتاری

رایتینگ آزمون آیلتس

رایتینگ آزمون آیلتس

رایتینگ آزمون آیلتس را می توان یکی از دشوارترین قسمت های آزمون آیلتس به شمار آورد که بسیاری از شرکت کنندگان موفق به کسب نمره مورد نظر خود نمی شوند.

اما آیا بخش رایتینگ واقعا دشوار است و چه مهارت هایی برای رسیدن به نمرات بالای ۷ در این بخش مورد نیاز زبان آموزان می باشد؟

ابتدا دعوت می کنیم که ویدئوی زیر را تماشا کنید که جزئیات بخش رایتینگ به خوبی در آن مورد بحث قرار گرفته است.در این ویدئو و در مقاله رایتینگ آیلتس در مورد نحوه برگزاری رایتینگ امتحان آیلتس توضیحاتی را ارائه دادیم.

نحوه نمره دهی در بخش رایتینگ به چه صورت است؟

همان گونه که از طرف برگزار کنندگان امتحان آیلتس اعلام شده است، متن نوشته شده توسط داوطلبان از ۴ جهت مورد بررسی قرار می گیرد و نمره ای به آن اختصاص می گردد.

این ۴ فاکتور عبارت هستند از:

  • Task response
  • Coherence and cohesion
  • Lexical resource
  • Grammatical range and accuracy

به طور خلاصه می توان گفت که در هنگام نوشتن متن، باید دقیقا به خواسته سوال جواب بدهید، انسجام بین پاراگراف ها و جملات متن را رعایت کنید، واژگان مناسبی انتخاب کنید و از ساختارهای گوناگون زبان انگلیسی استفاده کنید.

برای گرفتن نتیجه دلخواه، تمام این فاکتورها را در بحث آموزش زبان باید تحت نظر داشته باشید.

کنترل زمان یکی دیگر از نکاتی است که در بخش رایتینگ و همچنین در ریدینگ آزمون آیلتس بسیار مهم می باشد.

رعایت این نکات در کنار کاهش اضطراب و استرس ناشی از شرایط آزمون، همه و همه در بهبود عملکرد شما در بخش های مختلف آیلتس و رسیدن به نتیجه کلی مورد نظرتان تاثیر زیادی دارند.

پیشنهاد آگاهتر:  صفر تا صد تسک 1 رایتینگ آزمون آیلتس جنرال

پیشنهاد می کنیم که مقاله های لیسنینگ آزمون آیلتس و اسپیکینگ آزمون آیلتس را هم مطالعه فرمایید و نظرات خود را برای ما ارسال کنید.

کتاب الکترونیکی ۶۷ مثال واقعی رایتینگ آیلتس

پرسش های متداول درباره بخش رایتینگ آزمون آیلتس 

مهمترین نکات درباره بخش writing آزمون آیلتس چه مواردی هستند؟

برای پی بردن به نکات مهم بخش رایتینگ آزمون IELTS پیشنهاد می کنیم ویدئوی آموزشی این صفحه را نگاه کنید تا اطلاعات مفیدی را در این زمینه به دست آورید.

نحوه نمره دهی در بخش رایتینگ به چه صورت است؟

به طور خلاصه می توان گفت که در هنگام نوشتن متن، باید دقیقا به خواسته سوال جواب بدهید، انسجام بین پاراگراف ها و جملات متن را رعایت کنید، واژگان مناسبی انتخاب کنید و از ساختارهای گوناگون زبان انگلیسی استفاده کنید.

دانلود الگوی پیراهن

 

الگوی دوخت پیراهن ماریا

در قالب فایل PDF و با کیفیت اصلی

 

 

بعد از خرید و پرینت فایل الگوی دوخت پیراهن صفحات آن را طبق شماره در کنار هم قرار داده و به هم بچسبانید. سپس با استفاده از این الگو، مطابق با سایز مورد نظرتان پارچه زیبای پیراهنی خود را برش بزنید و شروع به دوختن پیراهن کنید.

 
تحریریه آگاهتر
ما اینجاییم تا همراه با شما خوانندگان عزیز مطالعه کنیم و بیشتر بیاموزیم. هدف تیم تحریریه آگاهتر این است که مطالب با کیفیتی را به مخاطبان ارائه دهد؛ چرا که معتقدیم هرچه آگاهتر، توانمندتر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

×

سلام!

برای شروع گفتگو بر روی تصویر کلیک کنید.

× سوالی دارید؟