مطالب و آموزش‌ها

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

حساب کاربری

رایتینگ آیلتس آکادمیک ، نکات مربوط به تسک ۱

رایتینگ آیلتس آکادمیک

رایتینگ آیلتس آکادمیک

در این مقاله با موضوع رایتینگ آیلتس آکادمیک و بررسی کلیه تکنیک ها و نکات رایتینگ آیلتس آکادمیک در خدمت شما هستیم و تمام اطلاعات لازم را برای شما شرح خواهیم داد.

پیشتر در مقاله تسک ۲ رایتینگ آیلتس اشاره کردیم که تسک دوم در دو ماژول جنرال و آکادمیک به طور یکسان هستند و تفاوتی ندارند.

تنها تفاوت بخش رایتینگ در این دو ماژول مربوط به تسک ۱ می باشد.

ابتدا ویدئوی زیر را تماشا کنید که کلیه نکات و تکنیک های مربوط به تسک ۱ ماژول آکادمیک به خوبی توضیح داده می شود.حتما نمونه های قبلی رایتینگ را مرور کنید

بررسی نمونه رایتینگ آیلتس آکادمیک تسک ۱ این امکان را به شما می دهد که آشنایی زیادی با موضوعات مربوط به پرسش های این بخش آشنا شوید.

پیشنهاد می کنیم که برای شبیه سازی فضای آزمون آیلتس در بخش رایتینگ، مدت زمان ۲۰ دقیقه را به تسک ۱ و ۴۰ دقیقه را به تسک ۲ اختصاص دهید.

گرچه برگه های مربوط به هر کدام از تسک ها به صورت جداگانه و در ابتدای شروع بخش رایتینگ در اختیار داوطلبان قرار می گیرد و این زمان بندی از طرف مراقبان کنترل نمی شود.


آموزش زبان انگلیسی با بهترین تکنیک های روز دنیا


همچنین بنا به سلیقه و برای کنترل استرس های احتمالی می توانید تسک ۲ را در ابتدای زمان، و تسک ۱ را بعد از آن پاسخ دهید و هیچ لزومی بر رعایت ترتیب این دو موضوع هم وجود ندارد.

پیشنهاد آگاهتر:  امتحان آیلتس و پاسخ سوالات و چالش های شما

در نظر داشته باشید که در هنگام پاسخ دهی به تسک ۱، کلیه اطلاعات و اعداد و ارقامی که در شکل ها و گراف ها می بینید را در متن خود بگنجانید و چیزی را از قلم نیندازید.

فراموش نکنید که تکرار و تمرین هر چه بیشتر می تواند بیشترین کمک را در کاهش استرس و بهبود عملکرد کلی در جلسه آزمون آیلتس داشته باشد.

دانلود الگوی پیراهن

 

الگوی دوخت پیراهن ماریا

در قالب فایل PDF و با کیفیت اصلی

 

 

بعد از خرید و پرینت فایل الگوی دوخت پیراهن صفحات آن را طبق شماره در کنار هم قرار داده و به هم بچسبانید. سپس با استفاده از این الگو، مطابق با سایز مورد نظرتان پارچه زیبای پیراهنی خود را برش بزنید و شروع به دوختن پیراهن کنید.

 
تحریریه آگاهتر
ما اینجاییم تا همراه با شما خوانندگان عزیز مطالعه کنیم و بیشتر بیاموزیم. هدف تیم تحریریه آگاهتر این است که مطالب با کیفیتی را به مخاطبان ارائه دهد؛ چرا که معتقدیم هرچه آگاهتر، توانمندتر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *