مطالب و آموزش‌ها

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

حساب کاربری

رایتینگ آیلتس ، تسک ۲ | جنرال و آکادمیک

رایتینگ آیلتس

رایتینگ آیلتس ، تسک ۲

اگر شما هم قصد شرکت در آزمون آیلتس جنرال یا آکادمیک را دارید، لازم است که قبل از شرکت در آزمون، حتما با ساختار رایتینگ آیلتس و سایر بخش های آزمون آشنا باشید.

آزمون آیلتس در بخش رایتینگ دارای ۲ تسک می باشد که دو سوم نمره رایتینگ مربوط به تسک دوم بوده و در هر دو ماژول جنرال و آکادمیک یکسان می باشد.

نحوه نمره دهی و ساختار رایتینگ آیلتس به خوبی در ویدئوی زیر توضیح داده شده است و از شما عزیزان دعوت می کنیم که حتما این ویدئو را تماشا کنید.تا به اینجای کار، اطلاعات کافی در خصوص این بخش را کسب کردید. اما لازم است که قبل از شرکت در آزمون آیلتس با نمونه های رایتینگ آیلتس تمرین لازم را داشته باشید.

همانند آن چه که پیشتر در خصوص ریدینگ آیلتس و لیسنینگ آیلتس ذکر کردیم، داشتن آشنایی قبلی با فرم سوالات هر بخش یکی از نکاتی است که می تواند تاثیر بسزایی در عملکرد شما داشته باشد.

سوالات رایتینگ آزمون های قبلی را تمرین کنید

متاسفانه بر خلاف بخش لیسنینگ و ریدینگ، امکان استفاده از کلید پاسخ ها و ارزشیابی کلی برای رایتینگ وجود ندارد.

اما بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که شرایط آزمون را برای خود شبیه سازی کنید و در نهایت عملکرد خود را نسبت به روزها و هفته های قبل بسنجید.


آموزش زبان انگلیسی با بهترین تکنیک های روز دنیا

پیشنهاد آگاهتر:  ریدینگ آزمون آیلتس و مهارت های بخش خواندن متن

در این میان به راحتی می توانید کاستی ها و مشکلات خود را در یابید و آنها را بهبود بخشید.

برای مثال اگر فکر می کنید که در پیدا کردن مترادف ها ضعف دارید و یا قادر به استفاده از ساختارهای پیچیده زبان انگلیسی در انشا های خود نیستید، تمرکز و انرژی خود را بر تقویت این بخش ها قرار دهید.

 

دانلود کتاب افزایش عملکرد

کتاب افزایش عملکرد

انجام کارهای یک هفته در یک روز با افزایش عملکرد شخصی

 

 

نویسنده: ژان بقوسیان
فرمت کتاب: رقعی در ۱۶۶ صفحه
انتشارات: کلید آموزش
سال چاپ: ۱۳۹۸
شابک: ۳- ۱۴۹-۲۷۴- ۶۰۰- ۹۷۸
قیمت: ۳۵ هزار تومان

 
تحریریه آگاهتر
ما اینجاییم تا همراه با شما خوانندگان عزیز مطالعه کنیم و بیشتر بیاموزیم. هدف تیم تحریریه آگاهتر این است که مطالب با کیفیتی را به مخاطبان ارائه دهد؛ چرا که معتقدیم هرچه آگاهتر، توانمندتر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *