مطالب و آموزش‌ها

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

حساب کاربری

رایتینگ آیلتس ، تسک ۲ | جنرال و آکادمیک

رایتینگ آیلتس

رایتینگ آیلتس ، تسک ۲

اگر شما هم قصد شرکت در آزمون آیلتس جنرال یا آکادمیک را دارید، لازم است که قبل از شرکت در آزمون، حتما با ساختار رایتینگ آیلتس و سایر بخش های آزمون آشنا باشید.

آزمون آیلتس در بخش رایتینگ دارای ۲ تسک می باشد که دو سوم نمره رایتینگ مربوط به تسک دوم بوده و در هر دو ماژول جنرال و آکادمیک یکسان می باشد.

نحوه نمره دهی و ساختار رایتینگ آیلتس به خوبی در ویدئوی زیر توضیح داده شده است و از شما عزیزان دعوت می کنیم که حتما این ویدئو را تماشا کنید.تا به اینجای کار، اطلاعات کافی در خصوص این بخش را کسب کردید. اما لازم است که قبل از شرکت در آزمون آیلتس با نمونه های رایتینگ آیلتس تمرین لازم را داشته باشید.

همانند آن چه که پیشتر در خصوص ریدینگ آیلتس و لیسنینگ آیلتس ذکر کردیم، داشتن آشنایی قبلی با فرم سوالات هر بخش یکی از نکاتی است که می تواند تاثیر بسزایی در عملکرد شما داشته باشد.

سوالات رایتینگ آزمون های قبلی را تمرین کنید

متاسفانه بر خلاف بخش لیسنینگ و ریدینگ، امکان استفاده از کلید پاسخ ها و ارزشیابی کلی برای رایتینگ وجود ندارد.

اما بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که شرایط آزمون را برای خود شبیه سازی کنید و در نهایت عملکرد خود را نسبت به روزها و هفته های قبل بسنجید.


آموزش زبان انگلیسی با بهترین تکنیک های روز دنیا


در این میان به راحتی می توانید کاستی ها و مشکلات خود را در یابید و آنها را بهبود بخشید.

پیشنهاد آگاهتر:  گذشته کامل استمراری | گرامر و کاربردهای زبانی

برای مثال اگر فکر می کنید که در پیدا کردن مترادف ها ضعف دارید و یا قادر به استفاده از ساختارهای پیچیده زبان انگلیسی در انشا های خود نیستید، تمرکز و انرژی خود را بر تقویت این بخش ها قرار دهید.

 

دانلود مقاله تکبر سازمانی

مقاله تکبر سازمانی

مقاله تکبر سازمانی و نقش مدیریت در کنترل پیامدهای آن در سازمان

 

 

قالب مقاله: word و با قابلیت ویرایش
تعداد صفحات: ۱۴ صفحه
فونت: B Mitra با سایز ۱۴ استاندارد

 
تحریریه آگاهتر
ما اینجاییم تا همراه با شما خوانندگان عزیز مطالعه کنیم و بیشتر بیاموزیم. هدف تیم تحریریه آگاهتر این است که مطالب با کیفیتی را به مخاطبان ارائه دهد؛ چرا که معتقدیم هرچه آگاهتر، توانمندتر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

×

سلام!

برای شروع گفتگو بر روی تصویر کلیک کنید.

× سوالی دارید؟