مطالب و آموزش‌ها

سبد خرید شما خالی است.

حساب کاربری

شروع نامه در رایتینگ جنرال | آزمون آیلتس

شروع نامه در رایتینگ جنرال

شروع نامه در رایتینگ جنرال

برای نوشتن شروع نامه در رایتینگ جنرال باید به نکات مختلفی توجه داشته باشید که رسمی و formal بودن آغاز نامه نگاری یکی از این نکات مهم است.

ویدئوی زیر کلیه روش هایی که برای آغاز نوشتن یک نامه رسمی در بخش نوشتاری آزمون آیلتس جنرال مناسب هستند را بیان می کند که از شما دعوت می کنیم این ویدئو را تماشا کنید.

این ویدئو همچنین به شما کمک می کند که بسیاری از تصورات نادرست درباره آزمون آیلتس جنرال را از ذهن خود دور کنید.رایتینگ جنرال

رایتینگ آیلتس جنرال و رایتینگ آیلتس آکادمیک تنها در تسک ۱ بخش نوشتاری متفاوت هستند.

در ماژول جنرال از شما خواسته می شود که نامه ای رسمی به یکی از همکاران، رئیس، کارفرما و یا برای یک شرکت بنویسید و در این نامه، در مورد موضوعی صحبت کنید، درخواستی را بیان کنید و یا از مسئله خاصی شکایت کنید.

از آنجایی که نوشتن ابتدای نامه در رایتینگ جنرال اهمیت زیادی دارد لازم است که توجه ویژه ای به این قسمت داشته باشید تا موفق شوید نمره بالایی کسب کنید.

چرا که نحوه آغاز نامه اولین بخشی است که توسط اگزمینر بررسی می گردد و بنابراین باید به بهترین روش ممکن نوشته شود.

به یاد داشته باشید که آزمون آیلتس یک آزمون بین المللی کاملا رسمی است و زبان نوشتن و صحبت کردن شما در بخش های رایتینگ و اسپیکینگ آیلتس باید رسمی و formal باشد.

بنابراین بهتر است که مهارت های زبانی را بر اساس آموزش زبان رسمی فرا بگیرید و ساختارهای زبانی و گرامر مناسبی را در نوشتن جملات خود استفاده کنید.

پیشنهاد آگاهتر:  رایتینگ آیلتس آکادمیک ، نکات مربوط به تسک 1

با تکرار و تمرین هر چه بیشتر و نوشتن نامه های مختلف می توانید در سریع ترین زمان برای بخش رایتینگ آیلتس جنرال آماده شوید و نمره دلخواهتان را کسب کنید.

کتاب الکترونیکی ۶۷ مثال واقعی رایتینگ آیلتس

پرسش های متداول درباره شروع نامه در رایتینگ جنرال

مهمترین نکات در شروع نامه در رایتینگ جنرال چه مواردی هستند؟

شاید بتوان گفت که یک شروع رسمی و formal در نامه نگاری جنرال آیلتس مهمترین نکته است. در ویدئوی زیر روش های مناسب برای آغاز نوشتن یک نامه رسمی در بخش نوشتاری آزمون آیلتس جنرال به طور کاملا مفیدی آموزش داده شده است.

ادبیات مناسب نامه در رایتینگ آزمون آیلتس جنرال چیست؟

آزمون آیلتس یک آزمون بین المللی و رسمی است و به همین دلیل لازم است که زبان نوشتار و گفتار داوطلبان آیلتس رسمی و formal باشد.

بهترین استراتژی برای آمادگی رایتینگ آیلتس چیست؟

برای افزایش مهارت بخش رایتینگ آیلتس جنرال بهترین کار این است که نوشتن نامه در مورد موضوعات مختلف این آزمون را هرچه بیشتر تکرار و تمرین کنید تا در سریع ترین زمان برای بخش رایتینگ آیلتس جنرال آماده شوید و نمره دلخواهتان را کسب کنید.

 

دانلود مقاله تکبر سازمانی

مقاله تکبر سازمانی

مقاله تکبر سازمانی و نقش مدیریت در کنترل پیامدهای آن در سازمان

 

 

قالب مقاله: word و با قابلیت ویرایش
تعداد صفحات: ۱۴ صفحه
فونت: B Mitra با سایز ۱۴ استاندارد

 
تحریریه آگاهتر
ما اینجاییم تا همراه با شما خوانندگان عزیز مطالعه کنیم و بیشتر بیاموزیم. هدف تیم تحریریه آگاهتر این است که مطالب با کیفیتی را به مخاطبان ارائه دهد؛ چرا که معتقدیم هرچه آگاهتر، توانمندتر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

×

سلام!

برای شروع گفتگو بر روی تصویر کلیک کنید.

× سوالی دارید؟