مطالب و آموزش‌ها

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

حساب کاربری

صفر تا صد تسک ۱ رایتینگ آزمون آیلتس جنرال

صفر تا صد تسک 1 رایتینگ

صفر تا صد تسک ۱ رایتینگ جنرال

در این نوشتار کلیه مهارت ها و صفر تا صد تسک ۱ رایتینگ مربوط به ماژول جنرال آزمون آیلتس را شرح می دهیم که با رعایت آنها می توان نمره بالایی در این بخش کسب کرد.

ویدئوی زیر تمام تکنیک های مربوط به تسک ۱ بخش نوشتاری امتحان آیلتس را شامل می شود که دعوت می کنیم با دقت این ویدئو را تماشا کنید.در تسک ۱ بخش رایتینگ آیلتس جنرال از داوطلبان درخواست می شود که یک نامه رسمی بنویسند.

موضوع تسک ۱ رایتینگ

در تسک ۱ در ماژول جنرال، داوطلبان باید بتوانند در نامه ای رسمی و اداری در مورد یک موضوع خاص بحث کنند و اطلاعات درج شده در صورت سوال را به مخاطب برسانند.

از آنجایی که آزمون آیلتس جنرال برای مقاصد مهاجرتی با هدف گرفتن شغل و ورود به کشورهای مختلف تحت عنوان نیروی کار متخصص تنظیم شده است، از مهاجران انتظار می رود که تسلط کافی بر روی نامه نگاری های رسمی داشته باشند.

بدون تردید این سبک از نامه نگاری ها در محیط های کاری و حرفه ای کاربرد زیادی خواهند داشت.

روش نوشتن نامه در بسیاری از مباحث آموزش زبان و انواع منابع و کتاب آیلتس بیان شده است؛ اما متاسفانه کمتر مورد توجه زبان آموزان و حتی اساتید قرار گرفته است و کمتر به فراگیری مهارت های مربوط به نامه نگاری پرداخته می شود.

لازم است که برای نوشتن یک نامه کامل و بی عیب و نقص، به ترتیب و محل نوشتن اجزای مختلف نامه دقت کنید و علائم نگارشی را به طور مناسب به کار گیرید.

نوشتن یک نامه رسمی، ممکن است در ابتدای امر سخت و پیچیده به نظر بیاید. اما با فرا گرفتن ساختار کلی این سبک نامه ها و توجه به تکنیک های معرفی شده در ویدئوی این مقاله به راحتی می توانید به نمره مورد نظر دست یابید.

پیشنهاد آگاهتر:  موفقیت در اسپیکینگ آیلتس نیازمند رعایت چه نکاتی است؟
کتاب الکترونیکی ۶۷ مثال واقعی رایتینگ آیلتس

پرسش های متداول درباره تسک ۱ رایتینگ

مهمترین نکات تسک ۱ رایتینگ جنرال چه مواردی هستند؟

برای کسب اطلاعات کلی درباره نکات تسک ۱ رایتینگ آیلتس این ویدئوی آموزشی بهترین راهنمای شما است. لطفا این ویدئو را ببینید و در صورتی که سوالی دارید در همین صفحه از نویسندگان آگاهتر بپرسید.

موضوع تسک ۱ رایتینگ چیست؟

در این بخش از آزمون آیلتس از داوطلبان درخواست می شود که یک نامه رسمی بنویسند. از آنجایی که بیشتر داوطلبان آزمون آیلتس جنرال قصد مهاجرت و جستجوی کار دارند، بیشترین موضوعات مربوط به نامه های اداری، جلسات مصاحبه و موضوعات رسمی و حرفه ای است.

 

دانلود مقاله تحقیقات بازاریابی

مقاله تحقیقات بازاریابی

دانلود مقاله تحقیقات بازاریابی در صنعت دارویی

 

 

قالب مقاله: word و با قابلیت ویرایش
تعداد صفحات: ۱۳ صفحه
فونت: B Mitra با سایز ۱۴ استاندارد

 
تحریریه آگاهتر
ما اینجاییم تا همراه با شما خوانندگان عزیز مطالعه کنیم و بیشتر بیاموزیم. هدف تیم تحریریه آگاهتر این است که مطالب با کیفیتی را به مخاطبان ارائه دهد؛ چرا که معتقدیم هرچه آگاهتر، توانمندتر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *