مطالب و آموزش‌ها

سبد خرید شما خالی است.

حساب کاربری

لغات پرکاربرد آزمون آیلتس و روش استفاده از آنها را بشناسید

لغات پرکاربرد آزمون آیلتس

لغات پرکاربرد آزمون آیلتس

شناختن معنی و کاربرد لغات پرکاربرد آزمون آیلتس یکی از نکاتی است که در اکثر منابع آیلتس به آن اشاره شده است و نقش مهمی در نتیجه نهایی داوطلبان دارد.

گرچه در مباحث آموزش زبان انگلیسی به بسیاری از واژگان و مفهوم آنها اشاره می شود، ولی برخی این از این لغت ها نسبت به سایر واژگان، مهم تر و پرکاربرد تر هستند.

ویدئوی زیر به بررسی برخی این واژگان می پردازد که مرتبا در آزمون آیلتس تکرار شده اند و شرکت کنندگان این آزمون با آنها سر و کار داشته اند.



لغات ضروری رایتینگ آزمون آیلتس

در بخش رایتینگ آزمون آیلتس پیشنهاد می شود که از فعل های مناسبی در ساختارهای متنوع گرامری استفاده شود.

فراموش نکنید که شرط اصلی گرفتن نمره بالا این است که فعل ها و سایر واژه های طلایی را به شکل صحیح و با گرامری مناسب به کار ببریم.

در این صورت می توانید انتظار داشته باشید که با به کار گیری واژگان و ساختار های گرامری مناسب و تنظیم انشایی در جواب به سوال تسک های رایتینگ بتوانید نمرات بالایی کسب کنید.

لغات ضروری اسپیکینگ آزمون آیلتس

در بخش اسپیکینگ آزمون آیلتس به یاد آوردن سریع لغت ها و ترکیب آنها در عبارات و جملات بسیار حائز اهمیت است.

پیشنهاد می کنیم که برای هر یک از فعل هایی که در ذهن دارید یک قید مناسب در نظر بگیرید و از آنها استفاده کنید.

برای مثال به جملات زیر دقت کنید:

It depends on my family.

It heavily depends on my family.

تردید نداشته باشید که با اضافه کردن قید ها و نوعی شاخ و برگ دادن به جملات خود می توانید نتیجه بهتری در بخش اسپیکینگ کسب کنید.

پیشنهاد آگاهتر:  آزمون آیلتس چیست؟ ساختار کلی و موفقیت در آیلتس

تمرین روزمره و تلاش برای بازگو کردن وقایع و اتفاقات روزمره به زبان انگلیسی یکی از بهترین شیوه های تقویت مهارت اسپیکینگ می باشد.

کتاب الکترونیکی ۶۷ مثال واقعی رایتینگ آیلتس

سوالات متداول درباره لغات پرکاربرد آزمون آیلتس

لغات پرکاربرد آزمون آیلتس کدام واژه‌ها هستند؟

ویدئوی زیر به بررسی برخی این واژگان می پردازد که مرتبا در آزمون آیلتس تکرار شده اند و شرکت کنندگان این آزمون با آنها سر و کار داشته اند.

لغات ضروری رایتینگ آزمون آیلتس چه ویژگی‌هایی دارند؟

در بخش رایتینگ آزمون آیلتس پیشنهاد می شود که از فعل های مناسبی در ساختارهای متنوع گرامری استفاده شود. فراموش نکنید که شرط اصلی گرفتن نمره بالا این است که فعل ها و سایر واژه های طلایی را به شکل صحیح و با گرامری مناسب به کار ببریم.

لغات ضروری اسپیکینگ آزمون آیلتس چه ویژگی‌هایی دارند؟

در بخش اسپیکینگ آزمون آیلتس به یاد آوردن سریع لغت ها و ترکیب آنها در عبارات و جملات بسیار حائز اهمیت است. پیشنهاد می کنیم که برای هر یک از فعل هایی که در ذهن دارید یک قید مناسب در نظر بگیرید و از آنها استفاده کنید.

دانلود الگوی پیراهن

 

الگوی دوخت پیراهن ماریا

در قالب فایل PDF و با کیفیت اصلی

 

 

بعد از خرید و پرینت فایل الگوی دوخت پیراهن صفحات آن را طبق شماره در کنار هم قرار داده و به هم بچسبانید. سپس با استفاده از این الگو، مطابق با سایز مورد نظرتان پارچه زیبای پیراهنی خود را برش بزنید و شروع به دوختن پیراهن کنید.

 
تحریریه آگاهتر
ما اینجاییم تا همراه با شما خوانندگان عزیز مطالعه کنیم و بیشتر بیاموزیم. هدف تیم تحریریه آگاهتر این است که مطالب با کیفیتی را به مخاطبان ارائه دهد؛ چرا که معتقدیم هرچه آگاهتر، توانمندتر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

×

سلام!

برای شروع گفتگو بر روی تصویر کلیک کنید.

× سوالی دارید؟