مطالب و آموزش‌ها

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

حساب کاربری

لیسنینگ آزمون آیلتس و مهارت های بخش شنیداری

لیسنینگ آزمون آیلتس

لیسنینگ آزمون آیلتس

لیسنینگ آزمون آیلتس اولین بخش از امتحان آیلتس می باشد که مستلزم فرا گرفتن مهارت های مخصوص به خود در زمینه های مختلف آموزش زبان می باشد.

ویدئوی زیر اطلاعات کلی را در خصوص بخش شنیداری آزمون آیلتس در اختیاز داوطلبان قرار می دهد که از شما دعوت می کنیم آن را تماشا کنید.همان گونه که پیشتر نیز در مقاله لیسنینگ آیلتس ذکر کردیم، این بخش از آیلتس دارای ۴ تسک جداگانه می باشد و هر یک از این تسک ها دارای ۱۰ سوال می باشند که در مجموع باید به ۴۰ سوال پاسخ دهید.

هر یک از تسک ها در فاصله های زمانی مشخص و به وسیله هدفون های تک نفره برای شرکت کنندگان آزمون پخش می شوند.

پاسخ دادن به سوالات لیسنینگ

در بین تسک ها زمان کوتاهی برای پیدا کردن پاسخ سوالات در نظر گرفته می شود و در نهایت پس از ۳۰ دقیقه زمان اختصاص یافته برای این بخش به پایان می رسد.

در نهایت نیز مدت زمان ۱۰ دقیقه برای انتقال پاسخ ها به پاسخ نامه در نظر گرفته می شود.

از آنجایی که در آزمون آیلتس نمره منفی وجود ندارد، پیشنهاد می کنیم که اگر جواب سوالی را هم نمی دانید، پاسخ شانسی خود را بنویسید.

روال بخش لیسنینگ بدین صورت است که عموما تسک ها رفته رفته دشوارتر می شوند. به گونه ای که تسک ۴ نسبت به بقیه تسک ها سخت تر است.

اما فراموش نکنید که روند همیشگی نیست و در موارد بسیار زیادی، داوطلبان آزمون ادعا کرده اند که تسک ۲ یا ۳ دشوارتر از تسک ۴ بوده است.


ریدینگ آزمون آیلتس و مهارت های بخش خواندن متن

پیشنهاد آگاهتر:  نمونه اسپیکینگ آیلتس نمره 7 | مصاحبه حضوری

در نهایت لازم است که با حفظ تمرکز به بخش لیسنینگ گوش فرا دهید؛ چرا که تنها یک بار فرصت شنیدن تسک ها در اختیار شما قرار می گیرد.

مقاله های رایتینگ آزمون آیلتس و اسپیکینگ آزمون آیلتس را از دست ندهید و ما را از نظرات خود بهره مند سازید تا بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما عزیزان ارائه دهیم.

کتاب الکترونیکی ۶۷ مثال واقعی رایتینگ آیلتس

پرسش های متداول در مورد لیسنینگ آزمون آیلتس

بهترین تکنیک برای پاسخ دادن به سوالات لیسنینگ آزمون آیلتس چیست؟

ویدئوی آموزشی ارائه شده در این مقاله بهترین راهنمایی را در مورد لیسنینگ آزمون آیلتس ارائه می دهد. به شما پیشنهاد می کنیم بهترین تکنیک پاسخ دادن به سوالات لیسنینگ آزمون آیلتس را در این ویدئو ببینید.

روند سخت شدن سوالات لیسنینگ امتحان آیلتس چگونه است؟

روال بخش لیسنینگ بدین صورت است که عموما تسک ها رفته رفته دشوارتر می شوند. به گونه ای که تسک ۴ نسبت به بقیه تسک ها سخت تر است. اما فراموش نکنید که روند همیشگی نیست و در موارد بسیار زیادی، داوطلبان آزمون ادعا کرده اند که تسک ۲ یا ۳ دشوارتر از تسک ۴ بوده است.

لیسنینگ آیلتس شامل چند سوال است؟

لیسنینگ آیلتس آیلتس دارای ۴ تسک جداگانه می باشد و هر یک از این تسک ها دارای ۱۰ سوال می باشند که در مجموع باید به ۴۰ سوال پاسخ دهید.

 

دانلود کتاب تقویم تولید محتوا

کتاب تقویم تولید محتوا

دفتر برنامه ریزی روزانه برای تولیدکنندگان محتوا

 

 

مخاطب: مدیران وب‌سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی
مولف: احمد اردیبهشت
فرمت کتاب: رقعی ۱۴۸ صفحه
انتشارات: کلید آموزش
شابک: ۱-۱۵۶-۲۷۴-۶۰۰-۹۷۸
قیمت: ۵۸ هزار تومان

 
تحریریه آگاهتر
ما اینجاییم تا همراه با شما خوانندگان عزیز مطالعه کنیم و بیشتر بیاموزیم. هدف تیم تحریریه آگاهتر این است که مطالب با کیفیتی را به مخاطبان ارائه دهد؛ چرا که معتقدیم هرچه آگاهتر، توانمندتر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *