مطالب و آموزش‌ها

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

حساب کاربری

لیسنینگ آیلتس (بخش شنیداری) | جنرال و آکادمیک

لیسنینگ آیلتس

لیسنینگ آیلتس به چه صورتی برگزار می شود؟

کلیه داوطلبان آزمون آیلتس نیاز دارند که با فرم کلی سوالات هر بخش آشنا باشند. در این مقاله می خواهیم کلیه اطلاعات لازم در مورد لیسنینگ آیلتس را به شما ارائه دهیم.

آزمون آیلتس در بخش شنیداری، برای هر دو ماژول جنرال و آکادمیک یکسان بوده و دارای ۴ تست می باشد که هر کدام دارای ۱۰ سوال می باشند.

زمان در نظر گرفته شده برای این بخش ۳۰ دقیقه می باشد که در ویدیوی زیر کلیه اطلاعات این بخش به خوبی توضیح داده می شود.سوالات لیسنینگ آیلتس

همان طور که پیشتر اشاره کردیم، کلیه داوطلبان باید در مدت نیم ساعت به ۴۰ سوال لیسنینگ که اولین بخش آزمون هم می باشد پاسخ دهند.

در هر تست، پس از شنیدن مکالمه ای یک یا دو نفره، زمانی برای پاسخ دهی به سوالات در نظر گرفته می شود.


حال کامل | گرامر و کاربردهای زبانی present perfect


مهم ترین نکته در این بخش آیلتس حفظ تمرکز می باشد.

در بخش شنیداری آیلتس از هدفون های استاندارد در تمامی مراکز استفاده می شود.

تکنیک های مورد نیاز

علاوه بر حفظ تمرکز که در کلیه بخش های آزمون آیلتس باید مد نظر شما باشد، تکنیک هایی مختص بخش لیسنینگ هم باید مورد توجه شما باشد.

تسلط بر لهجه های مختلف اعم از آمریکایی، بریتانیایی و استرالیایی از جمله این نکات می باشد.

سایر تکنیک های لیسنینگ آیلتس عبارت هستند از تسلط بر لغات پر کاربرد، آشنایی با فرم سوالات، نداشتن اضطراب و استرس و تمرکز بر روی سوالات.

پیشنهاد آگاهتر:  رایتینگ آیلتس ، تسک 2 | جنرال و آکادمیک

لغات لیسنینگ آیلتس

تسلط بر دایره لغات هر چه بیشتر، در آموزش زبان انگلیسی بسیار حائز اهمیت است.


شرطی نوع دوم | گرامر و کاربردهای زبانی


در این میان، بسیاری از لغات، از جمله واژه های پر کاربرد در آیلتس به شمار می روند که لازم است بر آنها تسلط زیادی داشته باشید.

با مطالعه کتب و جزوات مخصوص لغات پر کاربرد آیلتس و همچنین تمرین و تکرار نمونه سوالات آیلتس می توانید این واژه ها را فرا بگیرید.

دانلود الگوی پیراهن

 

الگوی دوخت پیراهن ماریا

در قالب فایل PDF و با کیفیت اصلی

 

 

بعد از خرید و پرینت فایل الگوی دوخت پیراهن صفحات آن را طبق شماره در کنار هم قرار داده و به هم بچسبانید. سپس با استفاده از این الگو، مطابق با سایز مورد نظرتان پارچه زیبای پیراهنی خود را برش بزنید و شروع به دوختن پیراهن کنید.

 
تحریریه آگاهتر
ما اینجاییم تا همراه با شما خوانندگان عزیز مطالعه کنیم و بیشتر بیاموزیم. هدف تیم تحریریه آگاهتر این است که مطالب با کیفیتی را به مخاطبان ارائه دهد؛ چرا که معتقدیم هرچه آگاهتر، توانمندتر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *