مطالب و آموزش‌ها

سبد خرید شما خالی است.

حساب کاربری

نمونه اسپیکینگ آزمون آیلتس نمره ۷ | مصاحبه حضوری

نمونه اسپیکینگ آزمون آیلتس نمره 7

نمونه اسپیکینگ آزمون آیلتس نمره ۷

ویدئوی نمونه اسپیکینگ آزمون آیلتس نمره ۷ در این مقاله نشان دهنده عملکرد یکی از شرکت کنندگان آیلتس می باشد که موفق به کسب نمره ۷ در بخش اسپیکینگ شده است.

کسب نمره ۷ در بخش اسپیکینگ و حتی نمره کل آیلتس کار دشواری نیست. تنها کافی است که تکنیک های آزمون آیلتس را بشناسیم و از آنها استفاده کنیم.

ابتدا دعوت می کنیم ویدئوی زیر را تماشا کنید.پیشنهاد می کنیم که ویدئوی عملکرد یکی دیگر از داوطلبان را در مقاله نمونه اسپیکینگ آیلتس نمره ۷ تماشا کنید.

اسپیکینگ آیلتس

به جرات می توان لیسنینگ و اسپیکینگ آیلتس را از راحت ترین بخش های آزمون در نظر گرفت که می توانید نمره کل آیلتس خود را با کمک این دو بخش بهبود ببخشید.

طبق نظر بسیاری از داوطلبان بخش های ریدینگ و به خصوص رایتینگ نسبتا دشوارتر می باشند.

با این وجود، گرفتن نمره ۷ در اسپیکینگ آزمون IELTS کار دشواری نیست.

تنها کافی است که با استفاده از منابع و کتاب های مفید و شرکت در جلسات بحث آزاد یا free discussion مهارت اسپیکینگ را در خود تقویت کنید.

همچنین می توانید در بسیاری از وبسایت های آموزش زبان، با سایر داوطلبان آیلتس آشنا شوید و مهارت صحبت کردن خود را بدین شکل تقویت کنید.

افراد بسیار زیادی در سرتاسر جهان و در کشورهای مختلف وجود دارند که علاقه مند به تمرین اسپیکینگ با سایرین می باشد و این نکته یکی از تکنیک های روز آموزش زبان در بحث اسپیکینگ می باشد.

پیشنهاد آگاهتر:  آموزش زبان انگلیسی با بهترین تکنیک های روز دنیا

مشکل بسیاری از زبان آموزان در کشور ما این است که می گویند سطح عمومی زبان انگلیسی آنها قوی است، اما قادر به صحبت کردن و بیان جملات نیستند.

باید بتوانید بر این ضعف که ناشی از آموزش ناصحیح در سیستم مدارس است فائق آیید و با تمرین و تکرار مستمر، جملات روزمره خود را به زبان انگلیسی بیان کنید.

کتاب الکترونیکی ۶۷ مثال واقعی رایتینگ آیلتس

 

دانلود کتاب تقویم تولید محتوا

کتاب تقویم تولید محتوا

دفتر برنامه ریزی روزانه برای تولیدکنندگان محتوا

 

 

مخاطب: مدیران وب‌سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی
مولف: احمد اردیبهشت
فرمت کتاب: رقعی ۱۴۸ صفحه
انتشارات: کلید آموزش
شابک: ۱-۱۵۶-۲۷۴-۶۰۰-۹۷۸
قیمت: ۵۸ هزار تومان

 
تحریریه آگاهتر
ما اینجاییم تا همراه با شما خوانندگان عزیز مطالعه کنیم و بیشتر بیاموزیم. هدف تیم تحریریه آگاهتر این است که مطالب با کیفیتی را به مخاطبان ارائه دهد؛ چرا که معتقدیم هرچه آگاهتر، توانمندتر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

×

سلام!

برای شروع گفتگو بر روی تصویر کلیک کنید.

× سوالی دارید؟