مطالب و آموزش‌ها

سبد خرید شما خالی است.

حساب کاربری

نمونه اسپیکینگ آزمون آیلتس نمره ۹ | مصاحبه حضوری

نمونه اسپیکینگ آزمون آیلتس نمره 9

نمونه اسپیکینگ آزمون آیلتس نمره ۹

در این مقاله، ویدئوی مربوط به نمونه اسپیکینگ آزمون آیلتس نمره ۹ را تماشا می کنید که شرکت کننده، موفق به کسب نمره کامل ۹ در بخش اسپیکینگ شده است.

ابتدا این ویدئو را با دقت تماشا کنید و به روانی جملات و کاربرد کلمات در پاسخ های داوطلب دقت کنید.ویدئوی نمونه اسپیکینگ آیلتس نمره ۹ نیز یکی دیگر از داوطلبان آزمون آیلتس را نشان می دهد که در بخش اسپیکینگ موفق به کسب این نمره شده است.

اسپیکینگ آیلتس

در بخش اسپیکینگ یا همان مصاحبه حضوری آزمون آیلتس که در زمانی حدود ۱۴ دقیقه انجام می شود، لازم است که به یک سری از سوالات پاسخ دهید.

اما موضوع سوالات اسپیکینگ در آزمون آیلتس چیست و چگونه باید برای این بخش آماده شویم؟

لازم به ذکر است که موضوع سوالاتی که در بخش آیلتس مطرح می گردند هرگز تخصصی نیستند و تنها از مفاهیم عمومی و جنرال و روزمره پرسش ها طرح می شوند.

و در آموزش زبان برای آیلتس، چه پاسخ هایی مناسب بخش اسپیکینگ می باشند؟

پاسخ های داوطلبان حتما نباید صحیح و دقیق باشند، بلکه تنها باید نظر شخصی خود را با انتخاب لغات، جملات و ساختارهای زبانی مناسب بیان کنند.

در واقع نمره دهی اسپیکینگ تنها به نحوه صحبت کردن و انتخاب کلمات مربوط می شود و به هیچ عنوان از شما انتظار نمی رود که پاسخ پرسش ها را به صورت دقیق و صحیح بیان کنید.


ثبت نام آزمون آیلتس در ایران و کشورهای مختلف

پیشنهاد آگاهتر:  بهترین کتاب های آیلتس برای نمره 7 و بالاتر

تنها کافی است که به دور از استرس و با اعتماد به نفس کامل در جلسه حاضر شوید، نظر خود را در خصوص هر سوالی بیان کنید، مثال هایی از تجربه های شخصی خود در زندگی تان بزنید و بتوانید به راحتی گفت و گویی با اگزمینر خود داشته باشید.

کتاب الکترونیکی ۶۷ مثال واقعی رایتینگ آیلتس

 

دانلود کتاب افزایش عملکرد

کتاب افزایش عملکرد

انجام کارهای یک هفته در یک روز با افزایش عملکرد شخصی

 

 

نویسنده: ژان بقوسیان
فرمت کتاب: رقعی در ۱۶۶ صفحه
انتشارات: کلید آموزش
سال چاپ: ۱۳۹۸
شابک: ۳- ۱۴۹-۲۷۴- ۶۰۰- ۹۷۸
قیمت: ۳۵ هزار تومان

 
تحریریه آگاهتر
ما اینجاییم تا همراه با شما خوانندگان عزیز مطالعه کنیم و بیشتر بیاموزیم. هدف تیم تحریریه آگاهتر این است که مطالب با کیفیتی را به مخاطبان ارائه دهد؛ چرا که معتقدیم هرچه آگاهتر، توانمندتر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

×

سلام!

برای شروع گفتگو بر روی تصویر کلیک کنید.

× سوالی دارید؟