مطالب و آموزش‌ها

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

حساب کاربری

نمونه اسپیکینگ آیلتس نمره ۵ | مصاحبه حضوری

نمونه اسپیکینگ آیلتس نمره 5

نمونه اسپیکینگ آیلتس نمره ۵

ویدئوی این مقاله مربوط به نمونه اسپیکینگ آیلتس نمره ۵ می باشد. خطاهای زیادی در پاسخ های داوطلب این ویدئو وجود دارد که می توانید به راحتی آنها را تشخیص دهید.

نمره ۵ در هر یک از بخش های آزمون نمره قابل قبولی برای داوطلبان نیست و معمولا دانشجویان و مهاجران در صدد گرفتن نمرات بالای ۶ می باشند.

با این وجود تماشای ویدئوی زیر به شما کمک می کند که خطاهای داوطلبان آزمون آیلتس را بشناسید و در جلسه اسپیکینگ خود از آنها دوری کنید.پیشنهاد می کنیم که ویدئوی مربوط به نمونه اسپیکینگ آیلتس نمره ۹ را هم تماشا کنید که شرکت کننده این آزمون موفق به اخذ نمره کامل ۹ شده است.

اسپیکینگ آیلتس

بسیاری از خطاهایی که در بخش اسپیکینگ مشاهده می گردد، در بسیاری از داوطلبان مشترک هستند و اگر داوطلبان آیلتس بتوانند نسبت به آنها آگاهی یابند، به راحتی می توانند موفق به کسب نمرات بالایی در بخش اسپیکینگ شوند.

اگر سطح زبان شما در سطوح ابتدایی قرار دارد و تصمیم دارید در آزمون آیلتس شرکت کنید، حتما باید تکنیک های آموزش زبان را در بخش های گرامر و واژگان پر کاربرد را تقویت کنید.


آزمون آیلتس چیست ؟ معرفی آیلتس جنرال و آکادمیک


پس از این مرحله نوبت به تقویت تکنیک های مربوط به بخش های مختلف آزمون آیلتس می رسد.

در این مرحله، با استفاده از منابع مختلف و کتاب آیلتس و یا شرکت در کلاس های زبان مربوط به آیلتس، توانایی ها و مهارت های شما تقویت می گردند و به راحتی می توانید انتظار نمرات بالای ۶ و ۶.۵ را در هر یک از بخش ها داشته باشید.

پیشنهاد آگاهتر:  تفاوت however و nevertheless | گرامر آزمون آیلتس

پیشنهاد می کنیم که سایر مقاله های وبسایت آگاهتر در زمینه آیلتس را تماشا کنید تا هر چه بیشتر با این آزمون آشنا شوید.

گرفتن نتیجه دلخواه در آزمون آیلتس رویا نیست؛ تردید نداشته باشید که در زمانی کوتاه می توانید با انرژی و تلاش نمره دلخواهتان را به دست آورید.

کتاب الکترونیکی ۶۷ مثال واقعی رایتینگ آیلتس

 

دانلود کتاب تقویم تولید محتوا

کتاب تقویم تولید محتوا

دفتر برنامه ریزی روزانه برای تولیدکنندگان محتوا

 

 

مخاطب: مدیران وب‌سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی
مولف: احمد اردیبهشت
فرمت کتاب: رقعی ۱۴۸ صفحه
انتشارات: کلید آموزش
شابک: ۱-۱۵۶-۲۷۴-۶۰۰-۹۷۸
قیمت: ۵۸ هزار تومان

 
تحریریه آگاهتر
ما اینجاییم تا همراه با شما خوانندگان عزیز مطالعه کنیم و بیشتر بیاموزیم. هدف تیم تحریریه آگاهتر این است که مطالب با کیفیتی را به مخاطبان ارائه دهد؛ چرا که معتقدیم هرچه آگاهتر، توانمندتر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *