مطالب و آموزش‌ها

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

حساب کاربری

چرا در آزمون آیلتس موفق نیستیم؟ دلیل ناکامی در آیلتس

چرا در آزمون آیلتس موفق نیستیم

چرا در آزمون آیلتس موفق نیستیم؟

چرا در آزمون آیلتس موفق نیستیم؟ تلاش می کنیم و وقت و هزینه زیادی را صرف آموزش زبان می کنیم؛ اما در کسب نتیجه دلخواه در امتحان آیلتس ناکام هستیم!

در این مقاله دلایل عدم موفقیت در آزمون آیلتس را شرح می دهیم و به شما می گوییم که چرا در عین تلاش و تمرین بسیار موفق به کسب نمره دلخواه خود نمی شوید.

ابتدا دعوت می کنیم که ویدئوی کوتاه زیر را تماشا کنید که نکات جالبی را در خصوص ناموفق بودن زبان آموزان ارائه می دهد.عدم موفقیت در آزمون آیلتس تنها محدود به نکات ذکر شده در این ویدئو نمی شود.

آیا شما هم از آن دسته افرادی هستید که از خودتان می پرسید چرا در آزمون آیلتس موفق نیستیم؟ اگر چنین است، ادامه مقاله را از دست ندهید.

اولین نکته ای که باید بدان توجه کنید این است که برای موفقیت در آیلتس، در کنار یادگیری زبان انگلیسی نیاز به کسب برخی مهارت های جانبی نیز دارید.

مهارت های لازم برای آیلتس

برای مثال کنترل زمان، تندخوانی، تمرکز بر روی نکات مهم متن و درک ایده اصلی مطلب از جمله مهارت های لازم برای کسب نمره بالا در بخش ریدینگ آزمون آیلتس می باشند.

همچنین مهارت هایی از قبیل توانایی تشخیص لهجه های مختلف و عدم حواسپرتی و تمرکز بر روی صحبت های دیالوگ را در بخش لیسنینگ آزمون آیلتس باید در نظر داشته باشید.

لازم است که در کلیه قسمت ها و خصوصا بخش اسپیکینگ، استرس خود را کنترل کنید و بتوانید در موقعیت های خاصی که برخی سوالات برای شما گنگ و نامفهوم می باشند، به دور از اضطراب ناگهانی بهترین و مناسب ترین پاسخ را ارائه دهید.

پیشنهاد آگاهتر:  رایتینگ آزمون آیلتس و مهارت های بخش نوشتاری

آزمون آیلتس در ایران در چه مراکزی برگزار می گردد؟


تمامی این مهارت ها را با تمرین و تکرار روزمره می توانید به راحتی در ذهن خود تثبیت کنید.

فراموش نکنید که مهارت های مورد نیاز برای آیلتس محدود به این موارد نمی شود و هر کس با توجه به نقاط ضعف خود تکنیک های لازم و ضروری را فرا بگیرد.

کتاب الکترونیکی ۶۷ مثال واقعی رایتینگ آیلتس

پرسش های متداول درباره دلایل عدم موفقیت در آزمون آیلتس

مهمترین دلایل ناکامی در آزمون آیلتس چه مواردی هستند؟

دعوت می کنیم که ویدئوی کوتاه زیر را تماشا کنید که نکات جالبی را در خصوص ناموفق بودن زبان آموزان ارائه می دهد.

مهارت های لازم برای موفقیت در آزمون آیلتس چه مواردی هستند؟

کنترل زمان، تندخوانی، تمرکز بر روی نکات مهم متن و درک ایده اصلی مطلب از جمله مهارت های لازم برای کسب نمره بالا در بخش ریدینگ آزمون آیلتس می باشند. همچنین مهارت هایی از قبیل توانایی تشخیص لهجه های مختلف و عدم حواسپرتی و تمرکز بر روی صحبت های دیالوگ را در بخش لیسنینگ آزمون آیلتس باید در نظر داشته باشید.

 

مجموعه صوتی کتابخانه موفقیت

مجموعه صوتی کتابخانه موفقیت

۱۴ جلد کتاب صوتی نوشته برایان تریسی برای مدیران

 

 

نویسنده: برایان تریسی
مترجم: ژان بقوسیان
گوینده: محسن زرآبادی پور
تعداد کتاب‌های صوتی: ۱۴ جلد
فرمت: MP3 دانلودی
قیمت: ۲۶۶ هزار تومان
 
تحریریه آگاهتر
ما اینجاییم تا همراه با شما خوانندگان عزیز مطالعه کنیم و بیشتر بیاموزیم. هدف تیم تحریریه آگاهتر این است که مطالب با کیفیتی را به مخاطبان ارائه دهد؛ چرا که معتقدیم هرچه آگاهتر، توانمندتر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *