مطالب و آموزش‌ها

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

حساب کاربری

ریدینگ جنرال آیلتس از چه بخش ها و سوالاتی تشکیل شده است؟

ریدینگ جنرال

ریدینگ جنرال و پرسش های مرتبط

آزمون آیلتس جنرال و آزمون آیلتس آکادمیک دارای شباهت ها و تفاوت هایی در بخش خواندن و یا ریدینگ (READING) می باشند که در این مقاله به این موضوع می پردازیم.

پیش از ادامه مقاله دعوت می کنیم که ویدئوی زیر را تماشا کنید.آیلتس جنرال در بخش ریدینگ دارای چند بخش می باشد؟

این آزمون در بخش READING دارای ۳ متن می باشد که متن اول و دوم نسبت به متن سوم ساده تر می باشند. به طور کلی داوطلبان ۳۰ دقیقه اول را صرف پاسخگویی به دو متن اول می کنند و ۳۰ دقیقه دوم را به متن سوم اختصاص می دهند.

چه موضوعاتی در Reading General-Training مطرح می شوند؟

دو متن ابتدایی عموما به بررسی موضوعات مرتبط با محیط های کاری مانند ایمنی، دستمزد، حقوق، مرخصی ها و یا شرایط استخدام می پردازند. متن سوم شباهت زیادی به متن های ریدینگ آزمون آیلتس آکادمیک دارد و از هر موضوعی ممکن است استفاده شود.

آیا نمره دهی مهارت Reading در ماژول های آکادمیک و جنرال متفاوت است؟

بله؛ متون به کار گرفته شده در ریدینگ آیلتس جنرال نسبت به آکادمیک ساده تر است. اما متاسفانه نمره دهی سختگیرانه تری اعمال می شود. برای مثال اگر از ۴۰ سوال در آزمون آکادمیک به ۳۰ سوال پاسخ صحیح داده باشید نمره ۷ برای شما در نظر گرفته می شود، ولی در آزمون جنرال نمره ۷ به ریدینگ کسی اختصاص می یابد که ۳۴ پاسخ صحیح داشته باشد و اگر ۳۰ پاسخ صحیح داشته باشید نمره شما ۶ خواهد شد.

پیشنهاد آگاهتر:  تولید محتوای آموزشی برای معلمان و کمک مربی ها

دعوت می کنیم که از سایر مقالات آموزش زبان در وبسایت آگاه تر بازدید کنید و پیشنهادات و پرسش های خود را برای ارائه مطالب بهتر و تولید محتوای مناسب با اعضای تیم تولید محتوای مجموعه آگاه تر در میان بگذارید.

دانلود الگوی پیراهن

 

الگوی دوخت پیراهن ماریا

در قالب فایل PDF و با کیفیت اصلی

 

 

بعد از خرید و پرینت فایل الگوی دوخت پیراهن صفحات آن را طبق شماره در کنار هم قرار داده و به هم بچسبانید. سپس با استفاده از این الگو، مطابق با سایز مورد نظرتان پارچه زیبای پیراهنی خود را برش بزنید و شروع به دوختن پیراهن کنید.

 
تحریریه آگاهتر
ما اینجاییم تا همراه با شما خوانندگان عزیز مطالعه کنیم و بیشتر بیاموزیم. هدف تیم تحریریه آگاهتر این است که مطالب با کیفیتی را به مخاطبان ارائه دهد؛ چرا که معتقدیم هرچه آگاهتر، توانمندتر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *