مطالب و آموزش‌ها

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

حساب کاربری

اسپکینگ آیلتس ۷ نیازمند رعایت چه نکاتی است؟

اسپکینگ آیلتس 7

اسپکینگ آیلتس ۷

کسب نمره اسپکینگ آیلتس ۷ برای تمام کسانی که قصد شرکت در آزمون آیلتس را دارند دست یافتنی و میسر است؛ اما متاسفانه به رویای برخی داوطلبان تبدیل شده است.

بسیاری از زبان آموزانی که در کلاس های آموزش زبان برای امتحان آیلتس شرکت می کنند، به دنبال کسب نمره ۷ در بخش اسپکینگ آزمون آیلتس و سایر بخش های آزمون می باشند. چرا که نمره ۷ نمره خوبی برای اهداف تحصیلی و مهاجرتی می باشد.

اما موفقیت در بخش اسپکینگ نیازمند رعایت چه نکاتی است؟

برای اسپیکینگ آیلتس ۷ و حتی بالاتر قرار نیست که سطح مکالمه زبان انگلیسی شما بسیار پیشرفته باشد.

یکی از نکاتی که می تواند کمک موثری در بخش اسپیکینگ کند، استفاده از ساختارهای گرامری انگلیسی است که متاسفانه زبان آموزان به این موضوع توجه نمی کنند.

اکثر کسانی که در جلسه مصاحبه حاضر می شوند، تلاش می کنند که جملات و عبارات را با سرعت بالا در مکالمه خود به کار ببرند و همین عجله کردن و استرسی که به دنبال آن می آید سبب بروز اشتباهات گرامری می گردد.

نکته دومی که باید بدان توجه داشته باشید حفظ انسجام و پیوستگی معنایی جملات است.

جملاتی که به کار می برید باید به گونی ای باشد که پیوستگی معنایی و موضوعی بین آنها برقرار باشد. زیرا شما در حال بحث در مورد یک موضوع خاص هستید و لازم است عباراتی که به کار می برید، با یک انسجام و پیوستگی درونی، بار معنایی همدیگر را تقویت کنند.

استفاده از لغات طلایی و تاثیرگذار در عبارات، نکته دیگری است که حتما باید مد نظر قرار دهید. قرار نیست کلماتی که به کار می برید لغات تخصصی و در سطح پیشرفته ای باشند.

پیشنهاد آگاهتر:  موضوعات اسپیکینگ آیلتس عموما در چه زمینه هایی هستند؟

با کمی تمرین و تماشای فیلم ها و برنامه های تلویزیونی انگلیسی، به راحتی می توانید برخی از این لغات طلایی زبان انگلیسی را پیدا کنید و از آنها بهره ببرید.


پرسش های متداول در مورد اسپکینگ آیلتس ۷

چگونه می توانیم با نحوه برگزاری جلسه اسپکینگ آیلتس آشنا شویم؟

رای آشنایی با جلسه اسپکینگ و عملکرد داوطلبان ویدئوی نمونه اسپیکینگ آیلتس نمره ۷ و سایر ویدئوهای مشابه در وبسایت آگاه تر را مشاهده کنید.

چه فاکتورهای برای نمره دهی اسپکینگ از طرف اگزمینرها مد نظر قرار می گیرند؟

مره اسپیکینگ بر اساس ۴ مولفه گرامر، واژگان، انسجام و پیوستگی و همچنین تلفظ تنظیم می گردد که در مقاله اسپیکینگ آیلتس ۷ به تفصیل در مورد آنها توضیح داده شده است.

بهترین راهکار برای غلبه بر استرس و اضطراب حین آزمون چیست؟

بحث استرس در زمان آزمون ریشه های روانی متعددی دارد. در صورتی که سطح دانش زبان انگلیسی شما در سطح مطلوبی است و به دلیل استرس ناخواسته، موفق به کسب نتیجه دلخواه خود نمی شوید، لازم است که حتما ریشه و علت روانی این مشکل را پیدا کنید و با آن مقابله کنید. توجه داشته باشید که کلیه اگزمینرها، استرس شما را درک می کنند و تا حد امکان محیط آرام و دوستانه ای را برای گرفتن آزمون اسپکینگ ایجاد می کنند.

 

مجموعه صوتی کتابخانه موفقیت

مجموعه صوتی کتابخانه موفقیت

۱۴ جلد کتاب صوتی نوشته برایان تریسی برای مدیران

 

 

نویسنده: برایان تریسی
مترجم: ژان بقوسیان
گوینده: محسن زرآبادی پور
تعداد کتاب‌های صوتی: ۱۴ جلد
فرمت: MP3 دانلودی
قیمت: ۲۶۶ هزار تومان
 
تحریریه آگاهتر
ما اینجاییم تا همراه با شما خوانندگان عزیز مطالعه کنیم و بیشتر بیاموزیم. هدف تیم تحریریه آگاهتر این است که مطالب با کیفیتی را به مخاطبان ارائه دهد؛ چرا که معتقدیم هرچه آگاهتر، توانمندتر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *