مطالب و آموزش‌ها

سبد خرید شما خالی است.

حساب کاربری

اسپیکینگ آیلتس ۷ | نکات لازم برای کسب نمره ۷

اسپیکینگ آیلتس 7

اسپیکینگ آیلتس ۷

برای کسب نمره اسپیکینگ آیلتس ۷ رعایت چه نکاتی لازم است؟ در این نوشتار تکنیک های لازم برای کسب نمره ۷ و بالاتر در اسپیکینگ آزمون آیلتس توضیح داده شده است.

انسجام و همبستگی جملات خود را حفظ کنید

زمانی که شروع به صحبت کردن در مورد یک سوال می نمایید، باید در نظر بگیرید که جملات، مثال ها و موضوعاتی که به زبان می آورید در انسجام با یکدیگر بیان شوند.

بدین معنی که جمله ای که در ادامه بیان می کنید، تکمیل کننده جمله قبلی باشد و از بیان موضوعات نامربوطی که ارتباطی با موضوع ندارند و اکثرا ناشی از استرس هستند خودداری کنید.

گرامر و واژگان

اگر به دنبال نمره ۷ و بالاتر هستید، حتما باید بر ساختارهای گرامری زبان انگلیسی تسلط کافی داشته باشید. ویدئوی نمونه اسپیکینگ آزمون آیلتس نمره ۷ را تماشا کنید تا با برخی از این ساختارها آشنا شوید.

همچنین استفاده از برخی واژگان و لغات در سطح پیشرفته، سبب می شود که آزمون گیرنده از تسلط شما بر واژگان مهم انگلیسی مطمئن شود و کار شما راحت تر شود؛ فقط دقت داشته باشید که لغات و دستور زبان را به درستی و در جای صحیح به کار ببرید.

ناگفته نماند که حفظ اعتماد به نفس در مصاحبه حضوری اسپیکینگ نقشی کلیدی در موفقیت شما دارد. با اعتماد به نفس و به دور از استرس و اضطراب می توانید بهترین عملکرد را در این بخش داشته باشید.

پیشنهاد می کنیم که ویدئوی نمونه اسپیکینگ امتحان آیلتس نمره ۷ را مشاهده کنید و با شرایط آزمون آشنا شوید.

همچنین سایر مقالات آموزش زبان در وبسایت آگاه تر را مطالعه فرمایید و پرسش ها و نظرات خود را برای تیم تولید محتوای آگاهتر ارسال فرمایید.

پیشنهاد آگاهتر:  حال کامل استمراری | گرامر و کاربردهای زبانی

پرسش های متداول در مورد اسپیکینگ آیلتس

نکات مهم برای کسب نمره ۷ در اسپیکینگ آیلتس

یک نکته مهم این است که زمانی که شروع به صحبت کردن در مورد یک سوال می نمایید، باید در نظر بگیرید که جملات، مثال ها و موضوعاتی که به زبان می آورید در انسجام با یکدیگر بیان شوند.
و توصیه بعدی در مورد واژگان و گرامر مورد استفاده در اسپیکینگ شما است. استفاده از برخی واژگان و لغات در سطح پیشرفته، سبب می شود که آزمون گیرنده از تسلط شما بر واژگان مهم انگلیسی مطمئن شود و کار شما راحت تر شود؛ فقط دقت داشته باشید که لغات و دستور زبان را به درستی و در جای صحیح به کار ببرید.

استفاده از چه لغاتی برای بخش اسپیکینگ مناسب تر هستند؟

قاعده کلی برای انتخاب لغات مناسب وجود ندارد؛ اما با تماشای ویدئوی نمونه اسپیکینگ آیلتس نمره ۷ می توانید با عملکرد آزمون دهنده در به کار گیری برخی از این واژگان آشنا شوید.

اگر سوالات در حوزه دانش تخصصی ما نبود چه کار کنیم؟

سوالات بخش اسپیکینگ در خصوص مسائل کاملا معمولی و روتین روزانه است و به هیچ گونه دانش تخصصی برای پاسخ دادن به این سوالات نیاز ندارید.

 

دانلود کتاب کسب و کار همین است!

کتاب کسب و کار همین است!

نگاهی ساده به اجزای کلیدی یک کسب و کار

 

 

نویسنده: ژان بقوسیان
فرمت کتاب: رقعی در ۱۱۲ صفحه
فرمت صوت: MP3 دانلودی
انتشارات: کلید آموزش
نوبت چاپ: اول
شابک: ۵-۵۴۱-۲۷۴-۶۰۰-۹۷۸
قیمت: ۲۹ تا ۵۹ هزار تومان

 
تحریریه آگاهتر
ما اینجاییم تا همراه با شما خوانندگان عزیز مطالعه کنیم و بیشتر بیاموزیم. هدف تیم تحریریه آگاهتر این است که مطالب با کیفیتی را به مخاطبان ارائه دهد؛ چرا که معتقدیم هرچه آگاهتر، توانمندتر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

×

سلام!

برای شروع گفتگو بر روی تصویر کلیک کنید.

× سوالی دارید؟