مطالب و آموزش‌ها

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

حساب کاربری

مهمترین موضوعات اسپیکینگ آیلتس در سال های اخیر

مهمترین موضوعات اسپیکینگ آیلتس

مهمترین موضوعات اسپیکینگ آیلتس

در این مقاله می خواهیم برخی از مهمترین موضوعات اسپیکینگ آیلتس را بررسی کنیم که داوطلبان آزمون آیلتس در سال های اخیر با آنها مواجه شده اند.

پیش از مطالعه ادامه مقاله دعوت می کنیم که ویدئوی زیر را تماشا کنید. در این ویدئو به برخی از این موضوعات اشاره شده است و اطلاعات مفیدی درباره این بخش آزمون ارائه شده است.تاریخچه مختصری در خصوص کشورمان در ذهن داشته باشید.

برخی سوالات بخش دوم درباره ملیت و تاریخ کشورها مطرح می شود و به تجربه دیده شده است که داوطلبان در این گونه موضوعات ضعف جدی دارند.

درباره معماها و پازل های گوناگون اطلاعات کسب کنید.

پازل ها و معماها از جمله جدیدترین موضوعات مطرح شده در بخش Cue Card می باشد. در خصوص رده های سنی مناسب برای پازل ها، معماهای کارآگاهی، بازی های معمایی و یک بازی معما گونه سخت که موفق به حل شدن آن شده اید، جملاتی در ذهن داشته باشید.

پیشرفت های محل زندگی و یا کشور نیز از مهم ترین موضوعات این بخش هستند.

برای مثال ممکن است از شما بخواهند که در خصوص یک پیشرفت و توسعه که در محل زندگی تان اتفاق افتاده است صحبت کنید و اثرات مثبت آن را بر روی زندگی خود شرح دهید.

آخرین باری که موفق به تعمیر یک وسیله خانگی شده اید را توضیح دهید.

برخی از این سوالات به گونه ای طراحی می شوند که برای داوطلبان کاملا دور از ذهن باشند. شاید اصلا شما در عمرتان هیچ وسیله ای را تعمیر نکرده باشید، اما در اسپیکینگ آزمون آیلتس بایستی در خصوص تجربه های نداشته خود صحبت کنید!

پیشنهاد آگاهتر:  نمونه اسپیکینگ آزمون آیلتس نمره 6 | مصاحبه حضوری

از شما زبان آموزان عزیز دعوت می کنیم که نظرات و پرسش های خود را برای ما ارسال کنید. بدون تردید نظرات شما عزیزان، راه گشای اعضای تیم تولید محتوای وبسایت آگاه تر در جهت تامین و تولید محتوای مناسب و مفیدتر می باشد.

 

مجموعه صوتی کتابخانه موفقیت

مجموعه صوتی کتابخانه موفقیت

۱۴ جلد کتاب صوتی نوشته برایان تریسی برای مدیران

 

 

نویسنده: برایان تریسی
مترجم: ژان بقوسیان
گوینده: محسن زرآبادی پور
تعداد کتاب‌های صوتی: ۱۴ جلد
فرمت: MP3 دانلودی
قیمت: ۲۶۶ هزار تومان
 
تحریریه آگاهتر
ما اینجاییم تا همراه با شما خوانندگان عزیز مطالعه کنیم و بیشتر بیاموزیم. هدف تیم تحریریه آگاهتر این است که مطالب با کیفیتی را به مخاطبان ارائه دهد؛ چرا که معتقدیم هرچه آگاهتر، توانمندتر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *