مطالب و آموزش‌ها

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

حساب کاربری

موضوعات اسپیکینگ آزمون آیلتس در بخش های مختلف speaking

موضوعات اسپیکینگ آزمون آیلتس

موضوعات اسپیکینگ آزمون آیلتس

در این مقاله به بحث و بررسی موضوعات اسپیکینگ آزمون آیلتس می پردازیم که خصوصا در ماه های اخیر سوالات زیادی از این موضوعات طرح شده اند.

پیش از مطالعه ادامه مقاله دعوت می کنیم که ویدئوی زیر را تماشا کنید که اطلاعاتی درباره مهمترین موضوعات اسپیکینگ آیلتس در اختیار ما قرار می دهد.جلسه اسپیکینگ با چه سوالاتی آغاز می شود؟

در بخش اول اسپیکینگ آیلتس سوالات ساده تر بوده و عموما در مورد زندگی شخصی افراد طرح می شوند.
لازم است که داوطلبان بتوانند به راحتی در مورد علایق شخصی، شغل و تحصیلات، فعالیت های خود در اوقات فراغت و مسائلی از این قبیل اطلاعاتی داشته باشند و به راحتی صحبت کنند.

در بخش دوم اسپیکینگ آیلتس، یک پرسش در قالب Cue Card در اختیارتان قرار می گیرد که غالبا برای داوطلبان چالش برانگیز می باشد.

دلیل چالش برانگیز بودن بخش Cue Card این است که اخیرا جدیدترین موضوعات اسپیکینگ آیلتس با سوالاتی طراحی می شوند که داوطلبان تا حد امکان نتوانند پاسخ های از پیش آماده شده خود را برای این سوالات ارائه دهند.
در نتیجه تنها راه موفقیت در این بخش بالا بردن سطح دانش زبان انگلیسی و تمرین موضوعات اصلی اسپیکینگ آیلتس می باشد.

در بخش سوم چند سوال دیگر با همان موضوع Cue Card و یک موضوع اضافی دیگر مطرح می شوند.

بنابراین بایستی بتوانید نظرات خود را در خصوص یک موضوع چالش برانگیز مطرح کنید. اما به یاد داشته باشید که قرار نیست که این نظرات شخصی شما حتما صحیح و دقیق باشد و اگزمینرها تنها به دنبال سنجش مهارت های زبانی افراد می باشند.

پیشنهاد آگاهتر:  اسپیکینگ آیلتس 7 | نکات لازم برای کسب نمره 7

پیشنهاد می کنیم که از سایر مقالات موضوعات اسپیکینگ آیلتس و آموزش زبان در وبسایت آگاه تر بازدید کنید و نظرات خود را برای ما ارسال کنید.

بدون تردید پیشنهادات شما عزیزان راه گشای تیم تولید محتوای آگاه تر در جمع بندی و تولید محتوای مناسب و مفیدتر می باشد.

دانلود الگوی پیراهن

 

الگوی دوخت پیراهن ماریا

در قالب فایل PDF و با کیفیت اصلی

 

 

بعد از خرید و پرینت فایل الگوی دوخت پیراهن صفحات آن را طبق شماره در کنار هم قرار داده و به هم بچسبانید. سپس با استفاده از این الگو، مطابق با سایز مورد نظرتان پارچه زیبای پیراهنی خود را برش بزنید و شروع به دوختن پیراهن کنید.

 
تحریریه آگاهتر
ما اینجاییم تا همراه با شما خوانندگان عزیز مطالعه کنیم و بیشتر بیاموزیم. هدف تیم تحریریه آگاهتر این است که مطالب با کیفیتی را به مخاطبان ارائه دهد؛ چرا که معتقدیم هرچه آگاهتر، توانمندتر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *