مطالب و آموزش‌ها

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

حساب کاربری

موضوعات اسپیکینگ آیلتس عموما در چه زمینه هایی هستند؟

موضوعات اسپیکینگ آیلتس

موضوعات اسپیکینگ آیلتس

در این مقاله قصد داریم در خصوص جدیدترین موضوعات اسپیکینگ آیلتس صحبت کنیم و تازه ترین سوالات مطرح شده در سال های اخیر را بیان کنیم.

ابتدا دعوت می کنیم که ویدئوی زیر را تماشا کنید. در این ویدئو در خصوص مهم ترین موضوعات بخش اسپیکینگ که در قسمت های مختلف استفاده می شوند توضیح داده شده است.اسپیکینگ آزمون آیلتس در ۳ بخش کلی برگزار می شود.

در بخش اول سوالات عموما در خصوص زندگی شخصی داوطلبان می باشد. موضوعاتی از قبیل تحصیلات، محل زندگی، خانواده، علایق هنری یا ورزشی و یا بازی ها و برنامه های تلویزیونی مورد علاقه در این قسمت مطرح می شوند.

در بخش دوم بایستی به سوالات یک Cue Card پاسخ داده شود.

در این قسمت چند سوال مرتبط با هم در اختیار آزمون دهندگان قرار داده می شود که اصطلاحا به آن Cue Card می گویند. پس از حدود ۱ دقیقه فکر کردن و یادداشت کردن نکات مهم در خصوص این سوالات به مدت کمتر از ۲ دقیقه صحبت می شود و آزمون گیرندگان صحبت شما را قطع نخواهند کرد.
موضوعات این بخش نیز کمی چالش برانگیز می باشد. صحبت در خصوص یک معما یا مساله سخت که در زندگی خود حل کرده اید و یا تجربه کمک به یک فرد دیگر مثال هایی از این قبیل هستند که در ویدئوی این بخش به خوبی در خصوص این موضوعات توضیح داده شده است.

بخش سوم، آخرین و دشوارترین قسمت اسپیکینگ آزمون آیلتس است.

پس از اتمام بخش دوم آزمون اگزمینر شروع به بیان سوالاتی مرتبط با موضوع Cue Card به علاوه یک موضوع اضافی دیگر خواهد کرد. برای مثال ممکن است ۲ یا ۳ سوال با موضوع کمک کردن به دیگران در کنار چند پرسش دیگر با موضوع محیط زیست مطرح شود که بایستی نظرات خود را در این باره ارائه دهید.

پیشنهاد آگاهتر:  اسپیکینگ آیلتس (مصاحبه حضوری) | جنرال و آکادمیک

از شما زبان آموزان عزیز دعوت می کنیم که نظرات و پرسش های خود را برای ما ارسال کنید. بدون تردید نظرات شما عزیزان، راه گشای اعضای تیم تولید محتوای وبسایت آگاه تر در جهت تولید محتوای مناسب و مفیدتر خواهد بود.

 

دوره آنلاین بازسازی کسب و کار

دوره آنلاین بازسازی کسب و کار

بیایید در ۱۰ هفته کسب و کارمان را بازسازی کنیم!

 

 

مدرس: ژان بقوسیان
مخاطب: تمام کارآفرینانی که می‌خواهند کسب‌وکارشان رشد کند
زمان آغاز دوره: دوشنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱ صبح
نوع دوره: جلسات آنلاین زنده به‌صورت وبیناری
تعداد جلسات: ۱۰ جلسه دو ساعته

 
تحریریه آگاهتر
ما اینجاییم تا همراه با شما خوانندگان عزیز مطالعه کنیم و بیشتر بیاموزیم. هدف تیم تحریریه آگاهتر این است که مطالب با کیفیتی را به مخاطبان ارائه دهد؛ چرا که معتقدیم هرچه آگاهتر، توانمندتر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *