مطالب و آموزش‌ها

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

حساب کاربری

موضوعات اصلی اسپیکینگ آزمون آیلتس | IELTS Speaking

موضوعات اصلی اسپیکینگ آزمون آیلتس

موضوعات اصلی اسپیکینگ آزمون آیلتس

در این نوشتار به بررسی موضوعات اصلی اسپیکینگ آزمون آیلتس می پردازیم که سوالات بخش speaking عموما از این موضوعات انتخاب می شوند.

قبل از مطالعه ادامه مقاله دعوت می کنیم که ویدئوی زیر را تماشا کنید که مهمترین موضوعات اسپیکینگ آزمون آیلتس در این ویدئو معرفی شده اند.شغل و تحصیلات از تاپیک های رایج در اسپیکینگ هستند.

خصوصا در زمان شروع اسپیکینگ آیلتس و همچنین در بخش دوم یا Cue Card سوالاتی در این زمینه مطرح می شود.
آمادگی لازم برای تعریف شغل و زمینه های تحصیلی و مسائل مرتبط با آنها از کلیدی ترین نکات است که حتما باید بر آن مسلط باشید.

در مورد محل زندگی، زادگاه و شهر و کشور مورد علاقه برای زندگی خود اطلاعاتی جمع آوری کنید.

صحبت کردن به مدت ۲ دقیقه در خصوص محل زندگی مورد علاقه کار ساده ای نیست و اگر آمادگی لازم را نداشته باشید ممکن است استرس و اضطراب آزمون تاثیر منفی زیادی بر شما داشته باشد.
در نتیجه لازم است که در خصوص زادگاه، محل زندگی و همچنین فرهنگ عمومی مردم که از موضوعات اصلی اسپیکینگ آیلتس می باشند تمرینات قبلی داشته باشید.

تا چه اندازه به مد و فشن علاقه دارید؟

آیا شما هم از آن دسته افرادی هستید که به دنبال مد روز و فشن می باشند یا این مسائل اهمیتی برای شما ندارد؟ در هر صورت باید بدانید که فشن و مد هم از جمله موضوعات اسپیکینگ آزمون آیلتس می باشد.
در نتیجه برای کاهش استرس و نگرانی قبل از امتحان هم که شده باید در مورد موضوعات اسپیکینگ آیلتس که اکثرا پر تکرار نیز می باشند، اطلاعاتی داشته باشید تا نتیجه دلخواهتان را از این بخش کسب کنید.

پیشنهاد آگاهتر:  نمونه اسپیکینگ آیلتس نمره 7 | مصاحبه حضوری

پیشنهاد می کنیم که از سایر مقالات امتحان آیلتس و آموزش زبان در وبسایت آگاه تر بازدید کنید و نظرات و پرسش های خود را برای ما ارسال نمایید.

بدون تردید نظرات شما می تواند راه گشای تیم آگاه تر برای تهیه و تولید محتوای مناسب و مفیدتر باشد.

دانلود الگوی پیراهن

 

الگوی دوخت پیراهن ماریا

در قالب فایل PDF و با کیفیت اصلی

 

 

بعد از خرید و پرینت فایل الگوی دوخت پیراهن صفحات آن را طبق شماره در کنار هم قرار داده و به هم بچسبانید. سپس با استفاده از این الگو، مطابق با سایز مورد نظرتان پارچه زیبای پیراهنی خود را برش بزنید و شروع به دوختن پیراهن کنید.

 
تحریریه آگاهتر
ما اینجاییم تا همراه با شما خوانندگان عزیز مطالعه کنیم و بیشتر بیاموزیم. هدف تیم تحریریه آگاهتر این است که مطالب با کیفیتی را به مخاطبان ارائه دهد؛ چرا که معتقدیم هرچه آگاهتر، توانمندتر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *