مطالب و آموزش‌ها

سبد خرید شما خالی است.

حساب کاربری

موضوعات اصلی اسپیکینگ آیلتس در بخش های مختلف آزمون

موضوعات اصلی اسپیکینگ آیلتس

موضوعات اصلی اسپیکینگ آیلتس

در این مقاله به بررسی موضوعات اصلی اسپیکینگ آیلتس می پردازیم که در قسمت های مختلف آزمون آیلتس در اختیار داوطلبان قرار می گیرند.

قبل از مطالعه ادامه این نوشتار دعوت می کنیم که ویدئوی زیر را تماشا کنید. در این ویدئو مهمترین موضوعات اسپیکینگ آیلتس و پرسش های مختلف مطرح شده اند که تماشای آن قطعا مفید خواهد بود.در بخش اول اسپیکینگ آیلتس، سوالات عموما ساده هستند و راجع به زندگی افراد مطرح می شوند.

برای مثال ممکن است اگزمینر از شما بخواهد که در خصوص تحصیلات و زمینه های تخصصی فعالیت شغلی خود توضیح دهید و یا محل زندگی خود را توصیف کنید.
همچنین نظرات شخصی افراد نیز در خصوص موضوعاتی نظیر محیط زیست، آموزش، رادیو و تلویزیون، تبلیغات، آموزش، ورزش و تفریح در قالب سوالاتی مطرح می شود که باید در این خصوص آمادگی لازم را داشته باشید.

بخش دوم اسپیکینگ آیلتس مربوط به سوالات Cue Card می باشد.

این بخش کلیدی ترین قسمت آزمون است که بایستی مهارت و دانش زبانی خودتان را به اگزمینر نشان دهید. سوالی در خصوص یک موضوع خاص در اختیار شما قرار داده می شود و ۱ دقیقه زمان دارید که درباره آن فکر کنید و حتی می توانید یادداشت برداری کنید.
سپس به مدت حدود ۱ الی ۲ دقیقه درباره موضوع خواسته شده صحبت می شود و در این بین، اگزمینر کم ترین دخالتی در روند صحبت کردن داوطلبان نمی کند. در ویدئوی فوق به برخی از موضوعات این بخش اشاره شده است.

پیشنهاد آگاهتر:  ضمیر ناخودآگاه و افکار و حواس پنجگانه ما چه ارتباطی با هم دارند؟
در نهایت و در بخش سوم اسپیکینگ سوالات کمی چالش برانگیز خواهند شد.

موضوعات اسپیکینگ آیلتس در این قسمت مرتبط با Cue Card بوده و یک موضوع اضافی دیگر نیز اضافه خواهد شد. دوری از استرس و اعتماد به نفس می تواند به راحتی شما را از این بخش عبور دهد.

پیشنهاد می کنیم که نظرات و پرسش های خود را برای ما ارسال کنید. بدون تردید نظرات شما راه گشای تیم تولید محتوای وبسایت آگاه تر در جهت تهیه و تولید محتوای مناسب و مفیدتر خواهد بود.

 

دانلود کتاب کسب و کار همین است!

کتاب کسب و کار همین است!

نگاهی ساده به اجزای کلیدی یک کسب و کار

 

 

نویسنده: ژان بقوسیان
فرمت کتاب: رقعی در ۱۱۲ صفحه
فرمت صوت: MP3 دانلودی
انتشارات: کلید آموزش
نوبت چاپ: اول
شابک: ۵-۵۴۱-۲۷۴-۶۰۰-۹۷۸
قیمت: ۲۹ تا ۵۹ هزار تومان

 
تحریریه آگاهتر
ما اینجاییم تا همراه با شما خوانندگان عزیز مطالعه کنیم و بیشتر بیاموزیم. هدف تیم تحریریه آگاهتر این است که مطالب با کیفیتی را به مخاطبان ارائه دهد؛ چرا که معتقدیم هرچه آگاهتر، توانمندتر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

×

سلام!

برای شروع گفتگو بر روی تصویر کلیک کنید.

× سوالی دارید؟