مطالب و آموزش‌ها

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

حساب کاربری

موضوعات مهم اسپیکینگ آیلتس در بخش های مختلف آزمون

موضوعات مهم اسپیکینگ آیلتس

موضوعات مهم اسپیکینگ آیلتس

در این نوشتار به بررسی موضوعات مهم اسپیکینگ آیلتس می پردازیم که سوالات در قسمت های مختلف اسپیکینگ از این موضوعات انتخاب می شوند.

پیش از مطالعه ادامه مقاله دعوت می کنیم که ویدئوی زیر را تماشا کنید که حاوی اطلاعات خوبی در خصوص مهمترین موضوعات اسپیکینگ آیلتس می باشد.در بخش اول آزمون که مربوط به معرفی می باشد از چه موضوعاتی استفاده می شود؟

به طور کلی می توانیم لیست زیر را از موضوعات اسپیکینگ آیلتس در این بخش در نظر بگیریم:
· Work
· Study
· Family
· Hometown
· Music
· Food
· Friends
· Neighborhood
· …
صحبت کردن در خصوص این موضوعات نسبتا راحت است و تنها قرار است که نظرات شخصی خود را در این باره بیان کنید. بدیهی است که نظرات شما ممکن است درست یا غلط باشد و این مساله تاثیری در نمره دهی ندارد.

بخش دوم Speaking نسبت به بخش اول دشوارتر خواهد بود.

در این قسمت نیز یک سوال تحت قالب Cue Card در اختیار شما قرار می گیرد و حدود ۱ الی ۲ دقیقه بایستی در مورد آن صحبت کنید که عموما اگزمینرها نیز کاملا سکوت می کنند.
عموما از داوطلبان خواسته می شود که در خصوص یکی از تجربه های خود در زندگی صحبت کنند. این تجربه می تواند کمک به یک انسان، تجربه دریافت خدمات یا یک خرید فوق العاده، یک مسافرت به یاد ماندنی و یا انجام دادن یک کار دشوار باشد.

در بخش سوم، سوالات با موضوع Cue Card ادامه پیدا می کند.
پیشنهاد آگاهتر:  موضوعات اسپیکینگ آزمون آیلتس در بخش های مختلف speaking

در ادامه نیز اگزمینر سوالاتی را با همان موضوعات مطرح شده قبلی ادامه می دهد که بایستی جواب های نسبتا قانع کننده ای به همراه مثال و صحبت در خصوص تجربه های شخصی خود ارائه دهید.

پیشنهاد می کنیم که برای آشنایی بیشتر با موضوعات اسپیکینگ، مقاله موضوعات اصلی اسپیکینگ آیلتس را حتما مطالعه کنید.

از شما داوطلبان عزیز آزمون آیلتس دعوت می کنیم که نظرات خود را برای تیم تولید محتوای وبسایت آگاه تر ارسال کنید و به تیم ما در تولید محتوای مناسب و مفیدتر کمک کنید.

دانلود الگوی پیراهن

 

الگوی دوخت پیراهن ماریا

در قالب فایل PDF و با کیفیت اصلی

 

 

بعد از خرید و پرینت فایل الگوی دوخت پیراهن صفحات آن را طبق شماره در کنار هم قرار داده و به هم بچسبانید. سپس با استفاده از این الگو، مطابق با سایز مورد نظرتان پارچه زیبای پیراهنی خود را برش بزنید و شروع به دوختن پیراهن کنید.

 
تحریریه آگاهتر
ما اینجاییم تا همراه با شما خوانندگان عزیز مطالعه کنیم و بیشتر بیاموزیم. هدف تیم تحریریه آگاهتر این است که مطالب با کیفیتی را به مخاطبان ارائه دهد؛ چرا که معتقدیم هرچه آگاهتر، توانمندتر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

×

سلام!

برای شروع گفتگو بر روی تصویر کلیک کنید.

× سوالی دارید؟