مطالب و آموزش‌ها

سبد خرید شما خالی است.

حساب کاربری

موفقیت در اسپیکینگ آزمون آیلتس با چند تکنیک بسیار ساده

موفقیت در اسپیکینگ آزمون آیلتس

موفقیت در اسپیکینگ آزمون آیلتس

برای موفقیت در اسپیکینگ آزمون آیلتس لازم است که در کنار یادگیری مهارت های زبانی، نکات مهمی را رعایت کنید که در این مقاله به برخی از آنها اشاره می کنیم.

قبل از مطالعه مقاله دعوت می کنیم که ویدئوی زیر را تماشا کنید.سوالات اسپیکینگ آیلتس آکادمیک و جنرال چه تفاوتی دارند؟

تفاوتی ندارند.
بخش اسپیکینگ آیلتس در هر دو ماژول آکادمیک و جنرال یکسان می باشد و ممکن است از موضوعات روزمره در زمینه شغل و محیط کار در آزمون آیلتس آکادمیک و یا دانشگاه و تحصیل در آزمون آیلتس جنرال استفاده شود.

چرا با وجود سطح بالای دانش زبانی موفق به کسب نمره قابل قبول در speaking نمی شوم؟

متاسفانه مهارت صحبت کردن در مدارس ایران هرگز مورد توجه قرار نگرفته و امروزه نیز حتی دانشجویانی که در کنکور سراسری درس زبان انگلیسی را با درصد نمره بالایی پشت سر گذاشته اند، قادر به بیان چند جمله ساده به زبان انگلیسی نیستند.
توجه داشته باشید که تعیین سطح به معنای تعیین دقیق سطح شما در هر ۴ مهارت زبانی نیست. پس اگر احساس می کنید که در سایر مهارت ها عملکرد خوبی دارید و در بخش speaking دارای ضعف هستید حتما به تقویت این مهارت بپردازید. مقاله موفقیت در اسپیکینگ آیلتس را از دست ندهید.

اگر با لهجه بریتانیایی صحبت کنیم تاثیر بهتری در نمره speaking دارد؟

کلیه لهجه های آمریکایی، بریتانیایی و استرالیایی در آزمون IELTS مورد قبول هستند و اگزمینرها به تمامی این لهجه ها اشراف کامل دارند. شما تنها باید بر روی تلفظ صحیح لغات تمرکز کنید. برای اطلاعات بیشتر مقاله نکات کلیدی اسپیکینگ آیلتس را مطالعه کنید.

پیشنهاد آگاهتر:  ثبت نام آزمون آیلتس در ایران و کشورهای مختلف

از شما داوطلبان عزیز دعوت می کنیم که از سایر مطالب آموزش زبان و مقالات مرتبط با آزمون آیلتس در وبسایت آگاه تر بازدید کنید و نظرات و پرسش های خود را برای ما ارسال نمایید.

بدون تردید پیشنهادات شما عزیزان راه گشای تیم تولید محتوای آگاه تر برای ارائه مطالب بهتر و تولید محتوای مناسب برای شما خواهد بود.

 

مجموعه صوتی کتابخانه موفقیت

مجموعه صوتی کتابخانه موفقیت

۱۴ جلد کتاب صوتی نوشته برایان تریسی برای مدیران

 

 

نویسنده: برایان تریسی
مترجم: ژان بقوسیان
گوینده: محسن زرآبادی پور
تعداد کتاب‌های صوتی: ۱۴ جلد
فرمت: MP3 دانلودی
قیمت: ۲۶۶ هزار تومان
 
تحریریه آگاهتر
ما اینجاییم تا همراه با شما خوانندگان عزیز مطالعه کنیم و بیشتر بیاموزیم. هدف تیم تحریریه آگاهتر این است که مطالب با کیفیتی را به مخاطبان ارائه دهد؛ چرا که معتقدیم هرچه آگاهتر، توانمندتر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

×

سلام!

برای شروع گفتگو بر روی تصویر کلیک کنید.

× سوالی دارید؟