مطالب و آموزش‌ها

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

حساب کاربری

موفقیت در اسپیکینگ آیلتس نیازمند رعایت چه نکاتی است؟

موفقیت در اسپیکینگ آیلتس

موفقیت در اسپیکینگ آیلتس

در این مقاله قصد داریم در خصوص عوامل موثر در موفقیت در اسپیکینگ آیلتس صحبت کنیم و مهم ترین نکات موثر در نمره این بخش را بررسی نماییم.

قبل از مطالعه ادامه مقاله دعوت می کنیم که ویدئوی زیر را در خصوص اسپیکینگ آزمون آیلتس تماشا کنید.در بخش اسپیکینگ آیلتس از چه موضوعاتی سوال پرسیده می شود؟

موضوعات جنبه جنرال و عمومی دارند. برای مثال مسافرت، تفریح، محیط کار، روزنامه، تبلیغات، برنامه های تلویزیونی، ورزش، خانواده و جامعه از جمله موضوعاتی هستند که اگزمینرهای آزمون آیلتس از شما می خواهند در خصوص این موارد صحبت کنید.

اگر جواب درست سوالات را ندانیم چه اتفاقی می افتد؟

اصلا مهم نیست و هیچ تاثیری در نمره بخش speaking نخواهد داشت.
بدین معنی که اگزمینر به دنبال سنجش سطح معلومات شما در خصوص یک موضوع خاص نیست. تنها نحوه بیان جملات و مهارت صحبت کردن شما مورد سنجش قرار می گیرد و حتی اگر جواب اشتباهی به یک سوال داده باشید هیچ اهمیتی ندارد!

چه فاکتورهایی را برای موفقیت در اسپیکینگ آیلتس ضروری می دانید؟

دانش زبانی و مهارت صحبت کردن را تقویت کنید. تلفظ صحیح اهمیت ویژه ای دارد پس از تلفظ ها غافل نشوید. تمرینات خود را تا حدی ادامه دهید که بتوانید حدود ۲ دقیقه و بدون وقفه طولانی در خصوص یک موضوع صحبت کنید.
بدون استرس و با احترام به اگزمینر در جلسه حاضر شوید و دقیقا به آنچه که از شما پرسیده می شود پاسخ دهید.

پیشنهاد می کنیم که از سایر مطالب آموزش زبان در وبسایت آگاه تر بازدید کنید و نظرات و سوالات خود را برای تیم تولید محتوای آگاه تر ارسال نمایید.

بدون شک پیشنهادات شما عزیزان، راه گشای اعضای تیم وبسایت آگاه تر در جهت ارائه مطالب مفیدتر و تولید محتوای مناسب در این خصوص خواهد بود.

پیشنهاد آگاهتر:  رایتینگ آیلتس جنرال ، نکات مربوط به تسک 1

 

دانلود کتاب مدرس مرجع

کتاب مدرس مرجع

چگونه بهترین مدرس حوزه خود باشیم و زندگی دیگران را متحول کنیم؟

 

 

نویسنده: ژان بقوسیان
فرمت کتاب: رقعی در ۱۸۴ صفحه
فرمت صوت: MP3 دانلودی
انتشارات: کلید آموزش
نوبت چاپ: هفتم
شابک: ۹-۱۴۷-۲۷۴-۶۰۰-۹۷۸
قیمت: ۲۹ تا ۵۹ هزار تومان

 
تحریریه آگاهتر
ما اینجاییم تا همراه با شما خوانندگان عزیز مطالعه کنیم و بیشتر بیاموزیم. هدف تیم تحریریه آگاهتر این است که مطالب با کیفیتی را به مخاطبان ارائه دهد؛ چرا که معتقدیم هرچه آگاهتر، توانمندتر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *