مطالب و آموزش‌ها

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

حساب کاربری

نمونه اسپیکینگ امتحان آیلتس نمره ۷ | مصاحبه حضوری

نمونه اسپیکینگ امتحان آیلتس نمره 7

نمونه اسپیکینگ امتحان آیلتس نمره ۷

اگر قصد دارید در آزمون آیلتس شرکت کنید و به دنبال آشنایی با نحوه برگزاری جلسه مصاحبه حضوری هستید حتما ویدئوی نمونه اسپیکینگ امتحان آیلتس نمره ۷ را تماشا کنید.

در این ویدئو قسمت ها و پارت های مختلف آزمون جداسازی شده است و نحوه عملکرد آزمون دهنده به خوبی قابل تشخیص است.

از شما زبان آموزان و داوطلبان عزیز دعوت می کنیم که قبل از ادامه این ویدئو را به دقت تماشا کنید.


 


بدون تردید گرفتن نمره ۷ در بخش اسپیکینگ و حتی نمره اورال امتحان آیلتس کار سختی نیست.

طبق ادعای بسیاری از داوطلبان، مصاحبه اسپیکینگ از راحت ترین بخش های آزمون IELTS است که استرس و اضطراب داوطلبان مانع عملکرد مناسب و استفاده از حداکثر توان در این بخش می گردد.

تمرین speaking

یکی از راه های تمرین و تقویت مهارت صحبت کردن به زبان انگلیسی، شرکت در جلسات free discussion است که این روزها به دلیل فراگیری ویروس کرونا، کمتر کسی راغب به شرکت در جلسات حضوری تقویت زبان است.

قطعا می دانید که افراد زیادی در سرتاسر جهان در حال تمرین زبان انگلیسی برای شرکت در آزمون آیلتس هستند و همین افراد می توانند گزینه های بسیار مناسبی برای صحبت کردن و تقویت مهارت اسپیکینگ برای شما باشند.

با این وجود، اگر بتوانید با روش های به کار گرفته شده در فضای مجازی مهارت speaking خود را تقویت کنید و در کنار آن بر استرس و اضطراب خود در جلسه آزمون فایق بیایید، کسب نمره ۷ و حتی بیشتر در بخش اسپیکینگ بسیار ساده خواهد بود.

پیشنهاد می کنیم که ویدئوهای نمونه اسپیکینگ آیلتس نمره ۷ و نمونه اسپیکینگ آزمون آیلتس نمره ۷ را هم تماشا کنید و نظرات خود را برای ما ارسال کنید.

پیشنهاد آگاهتر:  لیسنینگ آزمون آیلتس و مهارت های بخش شنیداری

بدون تردید کامنت های شما عزیزان راه گشای اعضای تیم تولید محتوای آگاهتر برای ارائه مطالب بهتر و مفیدتر می باشد.


پرسش های متداول در مورد تقویت اسپیکینگ آیلتس

بهترین راه تقویت مهارت اسپیکینگ چیست؟

روش های یادگیری زبان متنوع هستند و متناسب با شرایط زندگی افراد و سلیقه زبان آموزان، از طرف افراد متخصص طراحی می شوند. تاثیرگذارترین روش های تقویت اسپیکینگ عبارت هستند از شرکت در جلسات حضوری free discussion، صحبت با دوستان و یا سایر زبان آموزان و حتی صحبت کردن با شخص خود.
همچنین یک روش جدید برای یادگیری اسپیکینگ استفاده از متد جدید است که Dynamic English Learning آن را ارائه می دهد. در این روش فرآیند یادگیری زبان توسط کودکان شبیه سازی می شود و بدون نیاز به یادگیری گرامر و لغات مهارت اسپیکینگ و لیسنینگ از طریق یادگیری تجربی آموزش داده می شوند. بازدهی این روش بسیار بالا است.

مدت زمان برگزاری جلسه اسپیکینگ چند دقیقه است؟

مصاحبه حضوری بخش اسپیکینگ در ۱۱ الی ۱۴ دقیقه برگزار می گردد و در موارد بسیار نادری ممکن است که این زمان، چند دقیقه بیشتر شود.

مهمترین مانع بیشتر داوطلبان ایرانی در آزمون اسپیکینگ چیست؟

طبق ادعای بسیاری از داوطلبان، مصاحبه اسپیکینگ از راحت ترین بخش های آزمون IELTS است که استرس و اضطراب داوطلبان مانع عملکرد مناسب و استفاده از حداکثر توان در این بخش می گردد.

 

دانلود کتاب تقویم تولید محتوا

کتاب تقویم تولید محتوا

دفتر برنامه ریزی روزانه برای تولیدکنندگان محتوا

 

 

مخاطب: مدیران وب‌سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی
مولف: احمد اردیبهشت
فرمت کتاب: رقعی ۱۴۸ صفحه
انتشارات: کلید آموزش
شابک: ۱-۱۵۶-۲۷۴-۶۰۰-۹۷۸
قیمت: ۵۸ هزار تومان

 
تحریریه آگاهتر
ما اینجاییم تا همراه با شما خوانندگان عزیز مطالعه کنیم و بیشتر بیاموزیم. هدف تیم تحریریه آگاهتر این است که مطالب با کیفیتی را به مخاطبان ارائه دهد؛ چرا که معتقدیم هرچه آگاهتر، توانمندتر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *