مطالب و آموزش‌ها

سبد خرید شما خالی است.

حساب کاربری

نکات مهم اسپیکینگ آیلتس را بدانید و حتما رعایت کنید

نکات مهم اسپیکینگ آیلتس

نکات مهم اسپیکینگ آیلتس

تا چه اندازه از بایدها و نبایدها و به طور کلی نکات مهم اسپیکینگ آیلتس که در جلسه مصاحبه حضوری ملزم به رعایت آنها هستید اطلاع دارید؟

قبل از بررسی این نکات مهم دعوت می کنیم که ویدئوی زیر را تماشا کنید و تا حدودی با نحوه برگزاری اسپیکینگ آزمون آیلتس آشنا شوید.چگونه می توانیم پاسخ های طولانی برای سوالات Cue Card ارائه دهیم؟

این بخش از آزمون که به گفته داوطلبان سخت ترین بخش هم می باشد مستلزم رعایت چند نکته کلیدی است.
نخست آن که در مورد جزئیاتی که به ذهنتان می رسد صحبت کنید. چرا که حدود ۱ الی ۲ دقیقه بایستی صحبت کنید و در نتیجه باید از خلاصه گویی پرهیز کنید و مطالب خود را بسط دهید و با توضیحات و مثال های اضافی همراه سازید. برای موفقیت در بخش Cue Card حتما مقاله موفقیت در اسپیکینگ آیلتس را مطالعه کنید.

آیا باید پاسخ های آماده شده ای در ذهن داشته باشیم؟

به طور کلی خیر.
پیشنهاد می کنیم که در خصوص برخی موضوعات تکراری، مطالبی را قبل از حضور در امتحان در ذهن خود مرور کنید. برای مثال، خاطرات خوب زندگی، برنامه های مورد علاقه تلویزیونی، رشته تحصیلی مورد علاقه، سرگرمی ها، مسافرت ها، رسم و رسوم و فرهنگ خاص مردم و ویژگی های خاص محل زندگی خود را در ذهن داشته باشید و بر روی این موضوعات تمرین کافی داشته باشید.

اگر اشتباه کردیم چه کار باید بکنیم؟

اگر منظور سوال را متوجه نشوید، اگزمینر صحبتتان را قطع می کند و سوال را بار دیگر و احتمالا با توضیحات اضافی مطرح می کند که امری کاملا رایج در امتحان آیلتس می باشد و جای هیچ گونه نگرانی نیست.
در صورتی که از لحاظ علمی پاسخ اشتباهی داده باشید، اصلا و ابدا در نمره شما تاثیری نخواهد داشت. چرا که این آزمون به دنبال سنجش دانش علمی شما در یک موضوع علمی نیست و تنها مهارت speaking و صحبت کردن شما سنجیده می شود.

پیشنهاد آگاهتر:  رایتینگ آیلتس آکادمیک ، نکات مربوط به تسک 1

قبل از حضور در امتحان آیلتس حتما نکات مهم اسپیکینگ آیلتس و بخش های دیگر را دریابید و مهارت های لازم را به دست آورید. دعوت می کنیم که از سایر مطالب آموزش زبان و آزمون آیلتس در وبسایت آگاه تر بازدید کنید و نظرات خود را برای ما ارسال نمایید.

بدون شک پیشنهادات شما عزیزان راه گشای اعضای تیم تولید محتوای آگاه تر در جهت ارائه مطالب مفیدتر و تولید محتوای مناسب برای شما می باشد.

 

دانلود کتاب کسب و کار همین است!

کتاب کسب و کار همین است!

نگاهی ساده به اجزای کلیدی یک کسب و کار

 

 

نویسنده: ژان بقوسیان
فرمت کتاب: رقعی در ۱۱۲ صفحه
فرمت صوت: MP3 دانلودی
انتشارات: کلید آموزش
نوبت چاپ: اول
شابک: ۵-۵۴۱-۲۷۴-۶۰۰-۹۷۸
قیمت: ۲۹ تا ۵۹ هزار تومان

 
تحریریه آگاهتر
ما اینجاییم تا همراه با شما خوانندگان عزیز مطالعه کنیم و بیشتر بیاموزیم. هدف تیم تحریریه آگاهتر این است که مطالب با کیفیتی را به مخاطبان ارائه دهد؛ چرا که معتقدیم هرچه آگاهتر، توانمندتر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

×

سلام!

برای شروع گفتگو بر روی تصویر کلیک کنید.

× سوالی دارید؟