مطالب و آموزش‌ها

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

حساب کاربری

نکات کلیدی اسپیکینگ آیلتس که حتما باید به آنها توجه کنید

نکات کلیدی اسپیکینگ آیلتس

نکات کلیدی اسپیکینگ آیلتس

در این مقاله قصد داریم که نکات کلیدی مصاحبه حضوری اسپیکینگ آیلتس را مرور کنیم که برای موفقیت در آزمون آیلتس لازم و ضروری می باشند.

قبل از مطالعه ادامه مقاله دعوت می کنیم که ویدئوی زیر را تماشا کنید تا با مهارت های این بخش بیشتر آشنا شوید.نمره بخش speaking آیلتس بر چه اساسی تعیین می شود؟

نمره این بخش بر مبنای ۴ معیار کلی سنجیده می شود. این ۴ معیار عبارت هستند از:
· حفظ ارتباط موضوعی پاسخ ها و انسجام کلام
· دایره لغات و واژگان
· گرامر
· تلفظ
رعایت هر یک از این موارد ۲۵ درصد نمره شما را تعیین می کنند. برای اطلاعات بیشتر حتما مقاله موفقیت در اسپیکینگ آیلتس را مطالعه کنید.

اگر در هنگام پاسخ دادن به سوالات مکث کنیم چه تاثیری در نمره نهایی خواهد داشت؟

تا حد امکان از توقف های طولانی و فکر کردن عمیق در مورد موضوعات اجتناب کنید.
یکی از نکات کلیدی اسپیکینگ آیلتس این است که به اگزمینر نشان دهید که می توانید به راحتی صحبت کنید، چرا که روان بودن صحبت تاثیر زیادی در موفقیت در این بخش دارد. مقاله نکات مهم اسپیکینگ آیلتس را از دست ندهید.

مهم ترین موضوعات سوالات IELTS speaking چه مواردی می باشند؟

سوالات جنبه عمومی و general دارند. برای مثال تفریحات، سرگرمی، مسافرت، فرهنگ، جامعه، غذاها، برنامه های تلویزیونی، ورزش، روزنامه و تبلیغات از جمله موضوعات اسپیکینگ آزمون آیلتس هستند.

از شما عزیزان دعوت می کنیم که از سایر مطالب آموزش زبان و امتحان آیلتس در وبسایت آگاه تر بازدید کنید و پرسش ها و پیشنهادات خود را برای ما ارسال نمایید.

بدون تردید نظرات شما می تواند راه گشای اعضای تیم تولید محتوای آگاه تر در جهت ارائه مطالب مفیدتر و تولید محتوای مناسب در زمینه آزمون IELTS می باشد.

دانلود الگوی پیراهن

 

الگوی دوخت پیراهن ماریا

در قالب فایل PDF و با کیفیت اصلی

پیشنهاد آگاهتر:  موضوعات اسپیکینگ آیلتس عموما در چه زمینه هایی هستند؟

 

 

بعد از خرید و پرینت فایل الگوی دوخت پیراهن صفحات آن را طبق شماره در کنار هم قرار داده و به هم بچسبانید. سپس با استفاده از این الگو، مطابق با سایز مورد نظرتان پارچه زیبای پیراهنی خود را برش بزنید و شروع به دوختن پیراهن کنید.

 
تحریریه آگاهتر
ما اینجاییم تا همراه با شما خوانندگان عزیز مطالعه کنیم و بیشتر بیاموزیم. هدف تیم تحریریه آگاهتر این است که مطالب با کیفیتی را به مخاطبان ارائه دهد؛ چرا که معتقدیم هرچه آگاهتر، توانمندتر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *