مطالب و آموزش‌ها

سبد خرید شما خالی است.

حساب کاربری

اینستاگرام به شبکه‌ای امن برای نوجوانان تبدیل می‌شود

اینستاگرام

اینستاگرام در تلاش است تا این شبکه اجتماعی را به مکانی امن‌تر برای نوجوانان تبدیل کند. این پلتفرم ویژگی جدیدی به نام «Take a Break» یا «استراحت کن!» را در ایالات متحده، بریتانیا، ایرلند، کانادا، نیوزلند و استرالیا راه‌اندازی کرده است.

استراحت کن! زمانی که کاربران در اینستاگرام می‌گذرانند را محدود می‌کند. افراد می‌توانند یادآورهایی را برای هر ۱۰، ۲۰ یا ۳۰ دقیقه تنظیم کنند که در زمان مورد نظر ظاهر می‌شود و از آنها می خواهد از برنامه خارج شوند.

اینستاگرام همچنین در ماه مارس امسال از ابزارهای جدیدی برای والدین رونمایی می‌کند که به آنها کمک می‌کنند تا در جریان فعالیت آنلاین نوجوانان خود قرار بگیرند. به این ترتیب، پدر و مادرها می‌توانند مدت زمانی که فرزندانشان در اینستاگرام می‌گذرانند را رصد کنند و محدودیت‌های زمانی را برای آنها اعمال نمایند. نوجوانان همچنین می‌توانند در صورت ثبت گزارش (Report) در مورد سایر کاربران، آن را به والدین خود نیز اطلاع دهند.

اینستاگرام همچنین در حال کار بر روی توسعه یک سرویس آموزش برای والدین است تا به آنها کمک کند درباره برقراری ارتباط و استفاده از رسانه‌های اجتماعی، آموزش‌های لازم را به فرزندانشان ارائه نمایند.

سایر ویژگی‌های امن برای نوجوان که در اینستاگرام در حال توسعه هستند عبارتند از:

  • جلوگیری از tag یا mention کردن نوجوانان توسط کاربران غریبه
  • توصیه‌های سختگیرانه‌تر به نوجوانان در مورد جستجو، کاوش، هشتگ و حساب‌های پیشنهادی
  • هشدار به نوجوانان اگر برای مدت طولانی روی یک موضوع تمرکز کرده باشند
دانلود الگوی پیراهن

 

الگوی دوخت پیراهن ماریا

در قالب فایل PDF و با کیفیت اصلی

 

 

پیشنهاد آگاهتر:  رمز پویا و نحوه دریافت آن برای تمامی بانک ها

بعد از خرید و پرینت فایل الگوی دوخت پیراهن صفحات آن را طبق شماره در کنار هم قرار داده و به هم بچسبانید. سپس با استفاده از این الگو، مطابق با سایز مورد نظرتان پارچه زیبای پیراهنی خود را برش بزنید و شروع به دوختن پیراهن کنید.

 
تحریریه آگاهتر
ما اینجاییم تا همراه با شما خوانندگان عزیز مطالعه کنیم و بیشتر بیاموزیم. هدف تیم تحریریه آگاهتر این است که مطالب با کیفیتی را به مخاطبان ارائه دهد؛ چرا که معتقدیم هرچه آگاهتر، توانمندتر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

×

سلام!

برای شروع گفتگو بر روی تصویر کلیک کنید.

× سوالی دارید؟