مطالب و آموزش‌ها

سبد خرید شما خالی است.

حساب کاربری

آموزش تبدیل پیراهن مردانه به پیراهن زنانه شیک و زیبا

آموزش تبدیل پیراهن مردانه به پیراهن زنانه

آموزش تبدیل پیراهن مردانه به پیراهن زنانه

در این مطلب آموزش دوخت ایده جالبی را می‌آموزیم. اگر یکی از پیراهن های خوب همسرتان، بدون استفاده در کمد لباس رها شده است، می توانید با یادگیری آموزش تبدیل پیراهن مردانه به پیراهن زنانه به سادگی آن را به پیراهن دلخواه خود تبدیل کنید.

روش برش و دوخت و دوز در این کار بسیار ساده است. تنها کافی است که آستین ها را به اندازه دلخواه برش دهید و یقه مردانه را هم به صورت گرد ببرید.

در نهایت هم از قطعه ای کش برای دور آستین ها و یقه استفاده کنید و یا بنا به سلیقه خود آنها را با طرح دلخواهتان بدوزید.

پیشتر هم در آموزش دوخت پیراهن زنانه از پارچه دامن های بی استفاده مشاهده کردید که برای داشتن یک پیراهن زیبا و شیک، حتما لازم نیست که از پارچه های نو استفاده کنید.

آموزش دوخت پیراهن نخی زنانه

جنس پیراهن های رسمی آقایان، اکثرا از نوع مرغوب و با کیفیت می باشد که در طول روز و در زمان حضور در محیط کار و یا مراسمات و جشن های شبانه حس راحتی داشته باشند.

بنابراین استفاده از این پارچه های نخی برای تبدیل پیراهن مردانه به زنانه کار معقولانه ای به نظر می رسد؛ زیرا هم کیفیت قابل قبولی دارند و هم این که لازم نیست کلیه مراحل برش زدن و دوخت یک پیراهن را از ابتدای کار انجام دهید.


آموزش دوخت شلوار نخی ساده با طرح و اندازه دلخواه


از طرفی دیگر، بسیاری از خانم ها از کمبود فضای خالی در کمد لباس و حجم شلوارها و پیراهن هایی که نه از آنها استفاده می شود و نه می توانند دور بریزند گله می کنند.

پیشنهاد آگاهتر:  آموزش دوخت شلوار اسلش زنانه با طراحی زیبا

پس حتما ویدیوی آموزش تبدیل پیراهن مردانه به پیراهن زنانه را تماشا کنید و پس از آن به سراغ کمد لباس های همسرتان بروید و این روش را بر روی یکی از لباس های بدون استفاده او پیاده سازی کنید.

 

دوره آنلاین بازسازی کسب و کار

دوره آنلاین بازسازی کسب و کار

بیایید در ۱۰ هفته کسب و کارمان را بازسازی کنیم!

 

 

مدرس: ژان بقوسیان
مخاطب: تمام کارآفرینانی که می‌خواهند کسب‌وکارشان رشد کند
زمان آغاز دوره: دوشنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱ صبح
نوع دوره: جلسات آنلاین زنده به‌صورت وبیناری
تعداد جلسات: ۱۰ جلسه دو ساعته

 
تحریریه آگاهتر
ما اینجاییم تا همراه با شما خوانندگان عزیز مطالعه کنیم و بیشتر بیاموزیم. هدف تیم تحریریه آگاهتر این است که مطالب با کیفیتی را به مخاطبان ارائه دهد؛ چرا که معتقدیم هرچه آگاهتر، توانمندتر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

×

سلام!

برای شروع گفتگو بر روی تصویر کلیک کنید.

× سوالی دارید؟