مطالب و آموزش‌ها

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

حساب کاربری

آموزش تبدیل پیراهن مردانه به پیراهن زنانه شیک و زیبا

آموزش تبدیل پیراهن مردانه به پیراهن زنانه

آموزش تبدیل پیراهن مردانه به پیراهن زنانه

در این مطلب آموزش دوخت ایده جالبی را می‌آموزیم. اگر یکی از پیراهن های خوب همسرتان، بدون استفاده در کمد لباس رها شده است، می توانید با یادگیری آموزش تبدیل پیراهن مردانه به پیراهن زنانه به سادگی آن را به پیراهن دلخواه خود تبدیل کنید.

روش برش و دوخت و دوز در این کار بسیار ساده است. تنها کافی است که آستین ها را به اندازه دلخواه برش دهید و یقه مردانه را هم به صورت گرد ببرید.

در نهایت هم از قطعه ای کش برای دور آستین ها و یقه استفاده کنید و یا بنا به سلیقه خود آنها را با طرح دلخواهتان بدوزید.

پیشتر هم در آموزش دوخت پیراهن زنانه از پارچه دامن های بی استفاده مشاهده کردید که برای داشتن یک پیراهن زیبا و شیک، حتما لازم نیست که از پارچه های نو استفاده کنید.

آموزش دوخت پیراهن نخی زنانه

جنس پیراهن های رسمی آقایان، اکثرا از نوع مرغوب و با کیفیت می باشد که در طول روز و در زمان حضور در محیط کار و یا مراسمات و جشن های شبانه حس راحتی داشته باشند.

بنابراین استفاده از این پارچه های نخی برای تبدیل پیراهن مردانه به زنانه کار معقولانه ای به نظر می رسد؛ زیرا هم کیفیت قابل قبولی دارند و هم این که لازم نیست کلیه مراحل برش زدن و دوخت یک پیراهن را از ابتدای کار انجام دهید.


آموزش دوخت شلوار نخی ساده با طرح و اندازه دلخواه


از طرفی دیگر، بسیاری از خانم ها از کمبود فضای خالی در کمد لباس و حجم شلوارها و پیراهن هایی که نه از آنها استفاده می شود و نه می توانند دور بریزند گله می کنند.

پیشنهاد آگاهتر:  آموزش دوخت پیراهن دخترانه مدل بهاره زیبا

پس حتما ویدیوی آموزش تبدیل پیراهن مردانه به پیراهن زنانه را تماشا کنید و پس از آن به سراغ کمد لباس های همسرتان بروید و این روش را بر روی یکی از لباس های بدون استفاده او پیاده سازی کنید.

دانلود الگوی پیراهن

 

الگوی دوخت پیراهن سلین

در قالب فایل PDF و با کیفیت اصلی

 

 

بعد از خرید و پرینت فایل الگوی دوخت پیراهن صفحات آن را طبق شماره در کنار هم قرار داده و به هم بچسبانید. سپس با استفاده از این الگو، مطابق با سایز مورد نظرتان پارچه زیبای پیراهنی خود را برش بزنید و شروع به دوختن پیراهن کنید.

 
تحریریه آگاهتر
ما اینجاییم تا همراه با شما خوانندگان عزیز مطالعه کنیم و بیشتر بیاموزیم. هدف تیم تحریریه آگاهتر این است که مطالب با کیفیتی را به مخاطبان ارائه دهد؛ چرا که معتقدیم هرچه آگاهتر، توانمندتر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *