مطالب و آموزش‌ها

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

حساب کاربری

آموزش دوخت دامن پفی عروس به همراه فیلم

آموزش دوخت دامن پفی عروس

آموزش دوخت دامن پفی عروس

در این مقاله می خواهیم به بررسی روش آموزش دوخت دامن پفی عروس بپردازیم که این نوع دامن زیبایی و جلوه منحصر بفردی بر تن نوعروسان دارد.

پیش از مطالعه ادامه مقاله دعوت می کنیم که ویدئوی زیر را به دقت تماشا کنید. در این ویدئو بهترین روش برای آموزش دوخت دامن پفی معرفی شده است.اندازه دقیق دور کمر در دامن های ساده با چه روشی اندازه گیری می شود؟

اندازه دور کمر اصلی ترین قسمت دامن می باشد که اندازه گیری و پیاده سازی صحیح آن به هنگام دوخت سبب می شود که دامن به شکل صحیح بر قامت افراد اندازه شود. در مقاله آموزش دوخت دامن ساده روش اندازه گیری دور کمر معرفی شده است که می توانید از این روش برای انواع دامن ها استفاده کنید.

تفاوت روش دوخت دامن چین دار و دامن پفی در چه مواردی است؟

این دو نوع دامن شباهت های زیادی به هم دارند و در عین حال در برخی نکات تفاوت های زیادی نیز دارند. پس از مشاهده کامل ویدئوی این مقاله، فیلم آموزش دوخت دامن چین دار را نیز تماشا کنید و با تفاوت های روش دوخت دامن ها آشنا شوید.

آیا برای دوخت دامن زاک پوزن حتما نیاز داریم که فنرکشی انجام دهیم؟

خیر؛ دوخت دامن های زاک پوزن هم به روش فنرکشی و هم به روش بدون فنر کشی ممکن و میسر می باشد. در مقاله آموزش دوخت دامن زاک پوزن روش دوخت این نوع دامن بدون فنر کشی معرفی شده است.

پیشنهاد آگاهتر:  آموزش دوخت دامن زاک پوزن بدون فنر کشی

دعوت می کنیم که از سایر مقالات آموزش دوخت در وبسایت آگاه تر بازدید کنید و نظرات و پرسش های خود را برای ما ارسال کنید.

بدون تردید نظرات شما هنرمندان عزیز، راه گشای تیم آگاه تر در جهت تولید محتوای مناسب و مفیدتر می باشد.

دانلود الگوی پیراهن

 

الگوی دوخت پیراهن کاترین

در قالب فایل PDF و با کیفیت اصلی

 

 

بعد از خرید و پرینت فایل الگوی دوخت پیراهن صفحات آن را طبق شماره در کنار هم قرار داده و به هم بچسبانید. سپس با استفاده از این الگو، مطابق با سایز مورد نظرتان پارچه زیبای پیراهنی خود را برش بزنید و شروع به دوختن پیراهن کنید.

 
تحریریه آگاهتر
ما اینجاییم تا همراه با شما خوانندگان عزیز مطالعه کنیم و بیشتر بیاموزیم. هدف تیم تحریریه آگاهتر این است که مطالب با کیفیتی را به مخاطبان ارائه دهد؛ چرا که معتقدیم هرچه آگاهتر، توانمندتر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *