مطالب و آموزش‌ها

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

حساب کاربری

آموزش دوخت شلوار کمر کش راحتی بسیار راحت و کاربردی

آموزش دوخت شلوار کمر کش

آموزش دوخت شلوار کمر کش

در این مقاله، روش آموزش دوخت شلوار کمر کش راحتی یا پیژامه با روشی بسیار سریع و کاربردی و به همراه ویدئو آموزش داده می شود.

ابتدا از شما عزیزان هنرمند دعوت می کنیم که ویدئوی زیر را که مربوط به روش دوخت شاوار کمر کش راحتی می باشد با دقت تماشا کنید و سپس به مطالعه ادامه این نوشتار بپردازید.خوشبختانه روش دوخت شلوار کمر کش راحتی برای آقایان و خانم ها تقریبا متد یکسانی دارد و با اندکی تغییر در روش این ویدئوی آموزشی می توانید برای تمام اعضای خانواده خود شلوارهای راحتی فوق العاده بدوزید.

فاق شلوار

توجه داشته باشید که در هنگام برش پارچه در قسمت فاق شلوار، در صورتی که بخواهید فاق شلوار را کوتاه بگیرید لازم است که ۲ الی ۳ سانتی متر کوتاهتر از حد معمول برش بزنید.

همچنین شما می توانید از الگوهای مخصوص برای پارچه های تریکو و یا استرچ برای دوخت شلوار کمر کش استفاده کنید.

در هنگام برش پارچه توجه داشته باشید که اصلا لازم نیست برای دوخت یک شلوار راحتی یا پیژامه ساده، فاق عقب بلندتر از فاق جلو باشد.

شما می توانید شلوار کمر کش راحتی را به راحتی و حتی به روش خیاطی بدون الگو بدوزید. بهتر است که ابتدا این شلوارها را برای اعضای کوچکتر خانواده و کودکان تهیه کنید تا در صورت بروز خطا و اشتباه، پارچه کمتری خراب گردد.

دوخت شلوار اسلش

شلوارهای اسلش به دلیل ظاهر زیبا و راحتی خاصی که دارند، هم در محیط خانه و هم در محیط بیرون، پارک و ورزشگاه قابل استفاده می باشند.

پیشنهاد آگاهتر:  آموزش دوخت پیراهن دخترانه تابستانی

دوخت شلوار اسلش آن چنان که به نظر می رسد دشوار نیست. تنها ریزه کاری هایی دارد که در مقاله آموزش دوخت شلوار اسلش و ویدئوی مربوط به این مقاله به طور مفصل به آنها اشاره شده است.

پیشنهاد می کنیم که از سایر مطالب آموزش دوخت در وبسایت آگاهتر بازدید نمایید و با نظرات سازنده خود، تیم تولید محتوای آگاهتر را در جهت تهیه مطالب مفید و کاربردی یاری نمایید.

پرسش های متداول در مورد آموزش دوخت شلوار کمر کش

طول فاق در شلوارهای بگی فاق بلند تا چه اندازه بلندتر از حد معمول است؟

طول فاق شلوارهای بگی به میزان ۲ الی ۳ سانتی متر از شلوارهای معمولی بلندتر می باشد.

ساده ترین روش دوخت کش برای کمر و دمپای شلوارهای اسلش به چه صورت است؟

بهترین و به روز ترین روش دوخت کش برای تهیه شلوارهای اسلش دمپاکش در ویدئوی آموزش دوخت شلوار اسلش مردانه به زیبایی توضیح داده شده است که پیشنهاد می کنیم حتما این ویدئوی را تماشا کنید.

 

دانلود کتاب تقویم تولید محتوا

کتاب تقویم تولید محتوا

دفتر برنامه ریزی روزانه برای تولیدکنندگان محتوا

 

 

مخاطب: مدیران وب‌سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی
مولف: احمد اردیبهشت
فرمت کتاب: رقعی ۱۴۸ صفحه
انتشارات: کلید آموزش
شابک: ۱-۱۵۶-۲۷۴-۶۰۰-۹۷۸
قیمت: ۵۸ هزار تومان

 
تحریریه آگاهتر
ما اینجاییم تا همراه با شما خوانندگان عزیز مطالعه کنیم و بیشتر بیاموزیم. هدف تیم تحریریه آگاهتر این است که مطالب با کیفیتی را به مخاطبان ارائه دهد؛ چرا که معتقدیم هرچه آگاهتر، توانمندتر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *