مطالب و آموزش‌ها

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

حساب کاربری

آموزش دوخت پیراهن و دامن سرهمی با ایده ای خلاقانه

آموزش دوخت پیراهن و دامن سرهمی

آموزش دوخت پیراهن و دامن سرهمی

در این مطلب آموزش دوخت قصد داریم روش آموزش دوخت پیراهن و دامن سرهمی را در قالب یک ویدیوی زیبا و تنها با استفاده از یک پیراهن ساده و یک شال مناسب ارائه دهیم.

در واقع شما می توانید با استفاده از یک شال و یا پارچه مناسب دیگری، یک دامن سرهمی برای یکی از پیراهن های زیبای خود بدوزید و آن را به صورت یک لباس یک تکه و سرهمی در آورید.

این گونه روش های خلاقانه در سال های اخیر، طرفداران زیادی را در میان نسل جوان و خانم های خلاق و ایده پرداز پیدا کرده است و روز به روز در حال گسترش است.


آموزش تبدیل پیراهن مردانه به پیراهن زنانه شیک و زیبا


بدین صورت، بانوان نو اندیش به این نتیجه رسیده اند که برای انجام کارهای خیاطی و دوخت و دوز، حتما لازم نیست که دوره های حرفه ای و گران قیمتی را در آموزشگاه های معتبر و تحت نظر اساتید مجرب سپری کنند.

بلکه برای داشتن لباس های زیبای دست دوز، تنها کافی است که کمی خلاقیت خود را به کار گیریم. بدون شک روش های زیادی به ذهن شما هم خواهد رسید که با دستکاری و برش لباس های قدیمی و بدون استفاده خود، لباس های زیبای جدیدی برای خود بدوزید.

روش دوخت پیراهن و دامن سرهمی

روش معرفی شده در ویدیوی آموزش دوخت پیراهن و دامن سرهمی بسیار ساده است. در واقع این روش برای تغییر دادن به پیراهن های بی استفاده که احتمالا دیگر سایز بدن شما نیستند بسیار مناسب است.


آموزش دوخت شلوار نخی ساده با طرح و اندازه دلخواه

پیشنهاد آگاهتر:  آموزش دوخت شلوار زنانه زیپدار رسمی و زیبا

با این روش می توانید قسمت کمر پیراهن را ببرید و با استفاده از پارچه ای دیگر از نو بدوزید که سایز بدنتان باشد. بدین ترتیب می توانید به آسانی یک مدل پیراهن مجلسی زیبا برای خود خلق کنید.

حتما این ویدیو را تماشا کنید و از این روش خلاقانه استفاده کنید. بدون شک اگر نگاهی به کمد لباستان بیندازید، می توانید یک پیراهن و شال قدیمی را برای اجرا و پیاده سازی این روش پیدا کنید.

دانلود الگوی پیراهن

 

الگوی دوخت پیراهن پارمیس

در قالب فایل PDF و با کیفیت اصلی

 

 

بعد از خرید و پرینت فایل الگوی دوخت پیراهن صفحات آن را طبق شماره در کنار هم قرار داده و به هم بچسبانید. سپس با استفاده از این الگو، مطابق با سایز مورد نظرتان پارچه زیبای پیراهنی خود را برش بزنید و شروع به دوختن پیراهن کنید.

 
تحریریه آگاهتر
ما اینجاییم تا همراه با شما خوانندگان عزیز مطالعه کنیم و بیشتر بیاموزیم. هدف تیم تحریریه آگاهتر این است که مطالب با کیفیتی را به مخاطبان ارائه دهد؛ چرا که معتقدیم هرچه آگاهتر، توانمندتر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *