مطالب و آموزش‌ها

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

حساب کاربری

آموزش دوخت پیراهن یقه شکاری شیک و زیبا

آموزش دوخت پیراهن یقه شکاری

آموزش دوخت پیراهن یقه شکاری

در این مقاله، ویدئوی آموزش دوخت پیراهن یقه شکاری با روشی زیبا و جالب قرار داده شده است که امیدواریم از این هنر زیبا لذت ببرید.

قبل از ادامه مقاله، دعوت می کنیم که ویدئوی زیر را تماشا کنید تا با روش دوخت پیراهن یقه شکاری آشنا شوید.یقه شکاری معمولا بر روی یقه گرد پیاده سازی می شود. بدین ترتیب شما می توانید به جای یقه های معمول در آموزش دوخت پیراهن زنانه و آموزش دوخت پیراهن مردانه یقه شکاری را جایگزین یقه این پیراهن ها نمایید.

یقه شکاری علاوه بر پیراهن بر روی انواع مانتوهای زنانه نیز قابل پیاده سازی می باشد. این یقه در انواع لباس های رسمی و مجلسی زنانه بیشتر به چشم می خورد.

دوخت یقه شکاری با الگو

برای دوخت یقه شکاری بر روی مانتو و پیراهن بهتر است که حتما از روش خیاطی با الگو استفاده کنید. در چنین حالتی دو انتخاب پیش روی شما می باشد.

نخست آن که می توانید الگوی لباس را به همراه یقه رسم کنید و بدین ترتیب لباس را بدوزید.

روش دوم که کمی ابتکاری تر می باشد آن است که الگوی یقه را جدای از الگوی لباس رسم کنید و سپس یقه را بر روی لباس بدوزید.

با توجه به سلیقه و راحتی خود می توانید یکی از این روش ها را انتخاب کرده و پیراهن یا مانتوی یقه شکاری زیبای خود را بدوزید.

پیشنهاد می کنیم که از سایر مطالب آموزش دوخت در وبسایت آگاهتر بازدید فرمایید و نظرات سازنده خود را برای ما ارسال فرمایید.

پیشنهاد آگاهتر:  آموزش دوخت شلوار زنانه زیپدار رسمی و زیبا

بدون تردید نظرات و کامنت های شما هنرمندان عزیز، راه گشای تیم تولید محتوای وبسایت آگاهتر در گردآوری و ارائه مطالب بهتر و مفیدتر می باشد.

پرسش های متداول در مورد آموزش دوخت پیراهن یقه شکاری

آیا لازم است که جادکمه ها را هم بر روی الگوی پیراهن مشخص کنیم؟

بهتر است که جادکمه های پیراهن بر روی الگو مشخص گردد. برای این کار می توانید به اندازه ۳ سانتی متر از لبه راست بیرون رفته و همین اندازه را تا انتهای پیراهن ادامه دهید.

اندازه عرض الگو در الگوی جداگانه یقه شکاری چند سانتی متر باشد؟

در الگوی جداگانه یقه شکاری اندازه عرض الگو را ۱۰ الی ۱۱ سانتی متر در نظر بگیرید.

چه روشی را برای صاف ایستادن یقه پارچه های نرم پیشنهاد می کنید؟

برای این کار می توانید یک لایه از پارچه اصلی و یا پارچه ای که مقاومت بیشتری دارد را قبل از چرخکاری در میانه یقه اضافه کنید و سپس یقه را چرخ کنید.

دانلود الگوی پیراهن

 

الگوی دوخت پیراهن پارمیس

در قالب فایل PDF و با کیفیت اصلی

 

 

بعد از خرید و پرینت فایل الگوی دوخت پیراهن صفحات آن را طبق شماره در کنار هم قرار داده و به هم بچسبانید. سپس با استفاده از این الگو، مطابق با سایز مورد نظرتان پارچه زیبای پیراهنی خود را برش بزنید و شروع به دوختن پیراهن کنید.

 
تحریریه آگاهتر
ما اینجاییم تا همراه با شما خوانندگان عزیز مطالعه کنیم و بیشتر بیاموزیم. هدف تیم تحریریه آگاهتر این است که مطالب با کیفیتی را به مخاطبان ارائه دهد؛ چرا که معتقدیم هرچه آگاهتر، توانمندتر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

×

سلام!

برای شروع گفتگو بر روی تصویر کلیک کنید.

× سوالی دارید؟