مطالب و آموزش‌ها

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

حساب کاربری

آموزش روش رفو کردن بافتنی نتها با یک نخ و سوزن

آموزش روش رفو کردن بافتنی

آموزش روش رفو کردن بافتنی

بر خلاف تصور عده زیادی، رفو کردن و تعمیر بافتنی کار بسیار ساده ای است که روش انجام آن در ویدیوی آموزش روش رفو کردن بافتنی برای شما عزیزان نشان داده شده است.

اگر پلیور یا یقه اسکی شما به لبه جسم تیزی گیر کرده و نخ کش شده باشد، احتیاجی نیست که آن را بیرون بیندازید. تنها با استفاده از یک نخ و سوزن می توانید به راحتی هر گونه لباس بافتنی پاره خود را تعمیر کنید.

با توجه به جنس ژاکت ها و بافتنی ها، احتمال نخ کش شدن و پاره شدن آنها خیلی زیاد است. خصوصا لباس های کودکان و نوجوانان که در فضای مدرسه و بازی های کودکانه غرق می شوند، به احتمال بسیار بالایی دچار پارگی می گردد و نیاز به تعمیر پیدا می کنند.

آموزش روش رفو کردن بافتنی

رفو کردن به جای خرید لباس نو

در چنین شرایطی و در اوضاع اقتصادی دشوار امروز خانواده ها، فرا گرفتن روش های رفو کردن کار بسیار سودمندی است.


آموزش ساده دوخت رومیزی با گل پارچه ای


پیشنهاد می کنیم حتما ویدیوی آموزش روش رفو کردن بافتنی را تماشا کنید. با تماشای این ویدیوی آموزشی متوجه می شوید که برای تعمیر لباس های بافتنی اعضای خانواده و فرزندان دلبندتان، تنها به یک نخ و سوزن احتیاج دارید.

نحوه رفو لباس بافتنی کار سختی نیست. لازم هم نیست که حتما جای لباس های پاره شده را با لباس های نو و هزینه های تحمیل شده اضافی بر خانواده پر کنید.

هنر رفو کردن انواع لباس، اگر به شیوه درست و اصولی انجام شود، هیچ گونه رد و اثری از پارگی بر لباس به جای نخواهد گذاشت.

پیشنهاد آگاهتر:  آموزش دوخت شلوار زنانه رسمی و اداری

پیش از این در خصوص آموزش رفو و تعمیر لباس جین پاره شده برای شما عزیزان توضیح دادیم و دیدید که چگونه می توانیم شلوارهای جین پاره شده خود را مثل روز اولشان در بیاوریم.

در سری آموزش های بعدی، مطالب بیشتری در این خصوص، برای شما عزیزان تهیه خواهیم کرد.

دانلود الگوی پیراهن

 

الگوی دوخت پیراهن پرنسس

در قالب فایل PDF و با کیفیت اصلی

 

 

بعد از خرید و پرینت فایل الگوی دوخت پیراهن صفحات آن را طبق شماره در کنار هم قرار داده و به هم بچسبانید. سپس با استفاده از این الگو، مطابق با سایز مورد نظرتان پارچه زیبای پیراهنی خود را برش بزنید و شروع به دوختن پیراهن کنید.

 
تحریریه آگاهتر
ما اینجاییم تا همراه با شما خوانندگان عزیز مطالعه کنیم و بیشتر بیاموزیم. هدف تیم تحریریه آگاهتر این است که مطالب با کیفیتی را به مخاطبان ارائه دهد؛ چرا که معتقدیم هرچه آگاهتر، توانمندتر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *