مطالب و آموزش‌ها

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

حساب کاربری

تکنیک های خیاطی پرکاربرد که تا به امروز از آن بی خبر بودید

تکنیک های خیاطی

تکنیک های خیاطی که همیشه به کار می آیند

با فرا گرفتن تکنیک های خیاطی جالب و کارآمد، می توانید هر موقع که نیاز داشتید با وسایل در دسترس خود، لباستان را تعمیر کنید، دکمه بدوزید و هر کاری که می خواهید انجام دهید.

این ویدیو ۲۷ مورد از بیشترین مشکلاتی که انسان ها در مورد لباس هایشان با آن مواجه می شوند را بررسی می کند و بهترین و کارسازترین ایده ها را برای حل این مشکلات ارائه می دهد.

آیا تا به حال این اتفاق برای شما افتاده است که لباس بافتنی شما نخ کش شود و دیگر قابل استفاده نباشد؟ اگر چنین مشکلی با بافتنی های خود و یا یکی از اعضای خانواده دارید، بدانید که به راحتی و به وسیله یک نخ و سوزن می توانید بافتنی زیبایتان را به روز اولش بازگردانید.

دکمه و زیپ

به جرات می توان گفت که بیشترین مشکلاتی که عموم افراد با لباس های خود دارند به خراب شدن زیپ یا دکمه و ناتوانی دوخت و تعمیر آنها باز می گردد. به طوری که برای دوخت یک دکمه ساده مجبور می شوند که با صرف هزینه به یک خیاط مراجعه کنند.

دوخت زیپ هم از جمله مواردی است که گاه و بیگاه خراب می شود و مجبوریم آن را تعمیر یا تعویض کنیم؛ اما همین کار ساده به قدری در ذهن ما سخت و پیچیده شده است که هیچ وقت سعی نکرده ایم این کارها را خودمان انجام بدهیم.


اگر به کارهای خیاطی و مد و لباس علاقه دارید از دست ندهید:

پیشنهاد آگاهتر:  آموزش دوخت پیراهن بچه مدل جدید و فوق العاده راحت

ترفندهای خیاطی جالب و پرکاربرد مناسب همه افراد

تعمیر لباس جین پاره شده با روشی جالب

آموزش ساده دوخت رومیزی با گل پارچه ای


پیشنهاد می کنیم که با دقت این ویدیو را تماشا کنید و علاوه بر تکنیک های خیاطی یاد شده، از سایر آموزش های آن لذت ببرید و آنها را در زندگی خود به کار گیرید.

دانلود الگوی پیراهن

 

الگوی دوخت پیراهن پرنسس

در قالب فایل PDF و با کیفیت اصلی

 

 

بعد از خرید و پرینت فایل الگوی دوخت پیراهن صفحات آن را طبق شماره در کنار هم قرار داده و به هم بچسبانید. سپس با استفاده از این الگو، مطابق با سایز مورد نظرتان پارچه زیبای پیراهنی خود را برش بزنید و شروع به دوختن پیراهن کنید.

 
تحریریه آگاهتر
ما اینجاییم تا همراه با شما خوانندگان عزیز مطالعه کنیم و بیشتر بیاموزیم. هدف تیم تحریریه آگاهتر این است که مطالب با کیفیتی را به مخاطبان ارائه دهد؛ چرا که معتقدیم هرچه آگاهتر، توانمندتر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *