مطالب و آموزش‌ها

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

حساب کاربری

آموزش تصویری گره زدن کراوات

گره زدن کراوات

آیا شما هم در گره زدن کراوات خود مشکل دارید؟

همه ما می خواهیم که در مهمانی ها، عروسی ها و مناسبت ها خوش پوش باشیم و کراوات و پاپیون یکی از الزامات این شیک پوش بودن است. اما جالب اینجاست که گره زدن کراوات مشکل بسیاری از انسان ها نه تنها در ایران، بلکه در سرتاسر دنیاست.

در این ویدیو انواع روش های گره زدن کراوات برای شما نمایش داده می شود و پس از دیدن آن متوجه می شوید که این کار چندان هم سخت نبوده است. بلکه تنها با کمی و تمرکز و دقت می توانید به آسانی انواع روش های متداول گره زدن پاپیون و کراوات را فرا بگیرید و به بقیه دوستان و آشنایان خود هم یاد بدهید.

جالب است بدانید که برای هر نوع مناسبتی، گره های متفاوتی برای بستن کراوات نیز وجود دارد که تنها تعداد بسیار معدودی از این گره ها در بین مردم استفاده می شود.

شما می توانید ساده ترین روش گره زدن کراوات را در ویدیوی زیر مشاهده کنید و با تکرار و تمرین برای همیشه کراوات خود را به دست خود گره بزنید.

تمرکز و دقت خود را در انتخاب اندازه قسمت جلویی کراوات و قسمتی که پشت کراوات پنهان می شود قرار دهید. تمامی گره ها را با دقت نظاره کنید و با امتحان کردن گام به گام تمام این مراحل بر روی یکی از کراوات های شخصی خود سعی کنید به خوبی این روش را حفظ کنید.

پیشنهاد آگاهتر:  ذهن خودآگاه و ذهن ناخودآگاه انسان ها چه ارتباطی با هم دارند؟

ست کردن کراوات

نوع گره کراوات تا حدودی به رنگ و طرح پیراهن شما نیز بستگی دارد. گرچه در نهایت امر این گره ها تفاوت چندانی با هم نخواهند داشت.

البته عده بسیاری معتقد هستند که انتخاب رنگ و طرح کراوات هیچ گونه ارتباطی به رنگ و طرح پیراهن و کت و شلوار شما ندارد. اگر نظر دوستان و اعضای خانواده در مورد ترکیب کراوات و لباس های شما مثبت است، پس شک نداشته باشید که انتخاب خوبی داشته اید و این ترکیب لباس برازنده شماست.

دانلود الگوی پیراهن

 

الگوی دوخت پیراهن پارمیس

در قالب فایل PDF و با کیفیت اصلی

 

 

بعد از خرید و پرینت فایل الگوی دوخت پیراهن صفحات آن را طبق شماره در کنار هم قرار داده و به هم بچسبانید. سپس با استفاده از این الگو، مطابق با سایز مورد نظرتان پارچه زیبای پیراهنی خود را برش بزنید و شروع به دوختن پیراهن کنید.

 
تحریریه آگاهتر
ما اینجاییم تا همراه با شما خوانندگان عزیز مطالعه کنیم و بیشتر بیاموزیم. هدف تیم تحریریه آگاهتر این است که مطالب با کیفیتی را به مخاطبان ارائه دهد؛ چرا که معتقدیم هرچه آگاهتر، توانمندتر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *