مطالب و آموزش‌ها

سبد خرید شما خالی است.

حساب کاربری

اعتماد ضمیر ناخودآگاه خود را دوباره و به راحتی بازگردانید!

اعتماد ضمیر ناخودآگاه

اعتماد ضمیر ناخودآگاه خود را می توانید دوباره بازگردانید!

در این مقاله قصد داریم به بررسی تکنیک ها و روش هایی بپردازیم که از آن طریق بتوانیم اعتماد ضمیر ناخودآگاه خود را دوباره به خود بازگردانیم.

پیش از ادامه مقاله از شما عزیزان دعوت می کنیم که ویدئوی زیر را تماشا کنید و سپس به مطالعه ادامه نوشتار بپردازید.چرا وقتی هدف گذاری می‌کنیم دچار استرس می‌شویم و نمی‌توانیم وجودمان را سرشار از انرژی و انگیزه کنیم و این استرس و نگرانی اجازه نمی‌دهد که با تمام وجود برای رسیدن به هدفمان تلاش کنیم؟

دوست خوبم، اگر موقع لیست کردن هدف‌هایت حس منفی و نگرانی به تو دست می‌دهد، به این خاطر است که ضمیر ناخودآگاهت به تو اعتماد ندارد و تصورش این است که تو نمی‌توانی دست به کار بشوی و هدف‌هایت را پشت سر هم تیک بزنی.
ممکن است این عدم اعتماد دلایل مختلفی داشته باشد. من نمی‌خواهم درباره این دلایل صحبت کنم. ولی توصیه‌هایی برایت دارم تا بتوانی با روش‌هایی اعتماد از دست رفته را به ضمیر ناخودآگاه برگردانی.

ضمیر ناخودآگاه متوجه صحبت‌های شفاهی تو نمی‌شود. بلکه باید نمادها و اتفاق‌ها را به چشم ببیند تا باورشان کند.

پس بهتر است وقتی هدف‌هایت را نوشتی، آنها را جوری طراحی کنی که خیلی ساده و کوچک باشند تا بتوانی خیلی زود دست به کار بشوی و به این هدف‌ها برسی و اعتماد ضمیر ناخودآگاه خود را جلب کنی و به این روش به ضمیر ناخودآگاهت نشان بدهی که چقدر برای حرف‌هایت ارزش قائلی و چطور می‌توانی به همه آنها برسی.

پیشنهاد آگاهتر:  نکات مهم اسپیکینگ آیلتس را بدانید و حتما رعایت کنید
بعد از رسیدن به ۵ هدف کوچکت می‌توانی یک هدف بزرگتر را تعریف کنی و برای رسیدن به آن تلاش کنی.

یادت باشد در این فرآیند به هیچ عنوان به پیام‌های منفی و نگرانی و استرس‌هایی که ضمیر ناخودآگاهت دارد تولید می‌کند توجه نکنی. چاره‌ای غیر از این نیست تا بتوانی خودت را به او ثابت کنی. پس تمرین بعدی هم مشخص شد.

پیشنهاد می کنیم که از سایر مطالب و مقالات سلامت روان و قانون جذب و ضمیر خودآگاه در وبسایت آگاه تر بازدید کنید و پرسش ها و نظرات خود را در جهت ارائه مطالب مفیدتر و بهتر برای ما ارسال نمایید.

بدون تردید کامنت ها و پیشنهادات شما عزیزان، راه گشای اعضای تیم آگاهتر برای تولید محتوای مناسب و مفیدتر می باشد.

 

مجموعه صوتی کتابخانه موفقیت

مجموعه صوتی کتابخانه موفقیت

۱۴ جلد کتاب صوتی نوشته برایان تریسی برای مدیران

 

 

نویسنده: برایان تریسی
مترجم: ژان بقوسیان
گوینده: محسن زرآبادی پور
تعداد کتاب‌های صوتی: ۱۴ جلد
فرمت: MP3 دانلودی
قیمت: ۲۶۶ هزار تومان
 
تحریریه آگاهتر
ما اینجاییم تا همراه با شما خوانندگان عزیز مطالعه کنیم و بیشتر بیاموزیم. هدف تیم تحریریه آگاهتر این است که مطالب با کیفیتی را به مخاطبان ارائه دهد؛ چرا که معتقدیم هرچه آگاهتر، توانمندتر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

×

سلام!

برای شروع گفتگو بر روی تصویر کلیک کنید.

× سوالی دارید؟