مطالب و آموزش‌ها

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

حساب کاربری

بازگشت اعتماد ضمیر ناخودآگاه چگونه امکان پذیر می شود؟

بازگشت اعتماد ضمیر ناخودآگاه

بازگشت اعتماد ضمیر ناخودآگاه

در این مقاله قصد داریم به بررسی مساله بازگشت اعتماد ضمیر ناخودآگاه بپردازیم و ببینیم که چگونه باید این اعتماد از دست رفته را بازگردانیم.

قبل از مطالعه ادامه نوشتار دعوت می کنیم که ویدئوی زیر را که در خصوص ضمیر ناخودآگاه می باشد تماشا کنید.با برگشتن اعتماد به ضمیر ناخودآگاهت، هر وقت به رویا یا هدفی فکر می‌کنی، بلافاصله این پیام ناخودآگاه را دریافت می‌کنی که تو می‌توانی خیلی خوب از پسش بر بیایی و مطمئناً به زودی به رویای خودت می‌رسی.

به این روش ذهن ناخودآگاه که پر از اعتماد به تو و پایبندی به اهدافت شده، به تو کمک می‌کند تا انگیزه و انرژی فوق العاده زیادی بگیری و بتوانی به سمت هدفت حرکت کنی. پس خودت را باور داشته باش و به ذهن ناخودآگاه و تمام کائنات این پیام را ارسال کن که چقدر برای رسیدن به رویاهایت در قانون جذب محکم و قابل اعتماد هستی.
انسان های با انگیزه همواره خنده رو هستند و شادی و خنده بخش جدایی ناپذیر زندگی این افراد است.

یکی از راه‌های از ته دل خندیدن این است که شروع کنی ادای خنده را در بیاوری که خود از جمله روش های بازگشت اعتماد ضمیر ناخودآگاه است.

خنده‌های ساختگی بعد از چند دقیقه کم کم تبدیل به خنده‌های واقعی می‌شوند و تو غرق در شادی می‌شوی و از ته دلت می‌خندی. بدون اینکه کسی برایت خنده‌دارترین جوک دنیا را تعریف کرده باشد.
در این حالت هم تو با یک نماد ساختگی به ضمیر ناخودآگاهت پیام دادی که من آدم شادی هستم و می‌توانم غرق در خنده بشوم و این اتفاق بعد از چند دقیقه تبدیل به واقعیت حس و حال تو می‌شود. یعنی شادی بی اندازه.

پیشنهاد آگاهتر:  تاثیر عطر در رابطه ها و روابط اجتماعی انسان ها
وقتی می‌شود به همین راحتی شاد شد پس با همین روش هم می‌توانی اعتماد به نفست را بالا ببری.

کم کم می‌توانی باورها و ویژگی‌های مثبت را در وجودت ایجاد کنی و با همین روش تمام آدم‌های دنیا و حتی تمام کائنات را به این باور برسانی که تو لایق بهترین‌ها هستی و لایق رسیدن به رویاهایت هستی.
پس از این لحظه به بعد منتظر باش که یکی یکی آرزوهایت را دریافت کنی و قانون جاذبه را به خدمت خودت در بیاوری.

دعوت می کنیم که از سایر مقالات سلامت روان در وبسایت آگاه تر بازدید نمایید و نظرات و پیشنهادات خود را برای ارائه مطالب مفیدتر و تولید محتوای مناسب برای ما ارسال کنید.

 

دانلود کتاب مدرس مرجع

کتاب مدرس مرجع

چگونه بهترین مدرس حوزه خود باشیم و زندگی دیگران را متحول کنیم؟

 

 

نویسنده: ژان بقوسیان
فرمت کتاب: رقعی در ۱۸۴ صفحه
فرمت صوت: MP3 دانلودی
انتشارات: کلید آموزش
نوبت چاپ: هفتم
شابک: ۹-۱۴۷-۲۷۴-۶۰۰-۹۷۸
قیمت: ۲۹ تا ۵۹ هزار تومان

 
تحریریه آگاهتر
ما اینجاییم تا همراه با شما خوانندگان عزیز مطالعه کنیم و بیشتر بیاموزیم. هدف تیم تحریریه آگاهتر این است که مطالب با کیفیتی را به مخاطبان ارائه دهد؛ چرا که معتقدیم هرچه آگاهتر، توانمندتر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *