مطالب و آموزش‌ها

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

حساب کاربری

تصویرسازی ذهنی در قانون جذب را فراموش نکنید

تصویرسازی ذهنی

تصویرسازی ذهنی در قانون جذب به چه معناست؟

یکی از تکنیک ها و مهارت های مورد نیاز برای تحقق اهداف و آرزوها تصویرسازی ذهنی در قانون جذب می باشد که این مقاله به بررسی این مهارت می پردازد.

به یاد دارید که در مقاله ضمیر خودآگاه اشاره کردیم که یکی از تکنیک‌های موفقیت این است که ژست آدم‌های موفق را بگیرید؟

ذهن ناخودآگاه این توانایی را دارد که شرایط مختلف را شبیه سازی کند. یعنی این که تو می‌توانی با تصویرسازی‌هایی که انجام می‌دهی، حسی را تجربه کنی که با واقعیت تفاوتی نداشته باشد.

توصیه می‌کنیم حتما تصویرسازی ذهنی را تجربه کنی

با ایمان به تو می‌گویم که با تصویرسازی ذهنی و فکر کردن به چیزهایی که می‌خواهی، می‌توانی ارتعاشات مورد نیاز را به کائنات بفرستی تا زنگ‌های کائنات را هرچه قویتر به نفع خودت به صدا در بیاوری.
این نکته مهم را هم یادت باشد که این کار زمانی بهترین نتیجه را می‌دهد که با تصویرسازی وقایعی که می‌خواهی اتفاق بیفتند، بیشتر از همیشه خودت را در آن موقعیت حس کنی و باورت بشود که تو لایق آن خواسته، آن جایگاه و آن حس هستی.

ضمیر ناخودآگاه و تصویرسازی ذهنی

ضمیر ناخودآگاه خودش را موظف می‌داند که این تصاویر ذهنی را در دنیای واقعی به وجود بیاورد و به آنها عینیت بدهد. چون تو داری آن را برای این کار برنامه ریزی می‌کنی.
یادت باشد که باید باورش کنی. باز هم تکرار می‌کنم، باید باور کنی که تو لایق آن خواسته‌ها و آرزوها هستی.

پیشنهاد می کنیم که از سایر مطالب و مقالات سلامت روان و قانون جاذبه در وبسایت آگاهتر بازدید کنید و پرسش ها و نظرات خود را در جهت ارائه مطالب مفیدتر و بهتر، برای ما ارسال نمایید.

پیشنهاد آگاهتر:  تولید محتوا چیست و چه کاربردهایی دارد؟

بدون تردید کامنت ها و پیشنهادات شما عزیزان، راه گشای اعضای تیم آگاهتر برای تولید محتوای مناسب و مفیدتر می باشد.

دانلود الگوی پیراهن

 

الگوی دوخت پیراهن پانیذ

در قالب فایل PDF و با کیفیت اصلی

 

 

بعد از خرید و پرینت فایل الگوی دوخت پیراهن صفحات آن را طبق شماره در کنار هم قرار داده و به هم بچسبانید. سپس با استفاده از این الگو، مطابق با سایز مورد نظرتان پارچه زیبای پیراهنی خود را برش بزنید و شروع به دوختن پیراهن کنید.

 
تحریریه آگاهتر
ما اینجاییم تا همراه با شما خوانندگان عزیز مطالعه کنیم و بیشتر بیاموزیم. هدف تیم تحریریه آگاهتر این است که مطالب با کیفیتی را به مخاطبان ارائه دهد؛ چرا که معتقدیم هرچه آگاهتر، توانمندتر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *